Търся: Оnline work

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Казвам се Виктор Георгиев на 18години от гр.Варна , учащ в ПГЕ Варна.
Търся работа, с която мога да изкарвам някакви полезни доходи :).
Разбирам от комп. мрежи , работа с MC word , powerpoint. и др.
Ако имате някакви идеи с какво мога да Ви бъда полезен с удоволствие ще Ви отговоря на въпросите.
Контакти:
email: [email protected]
facebook: Viktor Georgiev
instagram: _vgeorgiev
 
Здравей,

Наистина ти пожелавам успехи тук. Ако решиш, може да се поразровиш също така из:


Мисля, че има задачки, които би могъл да поемеш. Не са лоши парите, учат се нови неща с всяка и реално може да понатрупаш опит и да увеличиш листа си с познания и услуги тук. ;)
 
Здравейте!
Казвам се Виктор Георгиев на 18години от гр.Варна , учащ в ПГЕ Варна.
Търся работа, с която мога да изкарвам някакви полезни доходи :).
Разбирам от комп. мрежи , работа с MC word , powerpoint. и др.
Ако имате някакви идеи с какво мога да Ви бъда полезен с удоволствие ще Ви отговоря на въпросите.
Контакти:
email: [email protected]
facebook: Viktor Georgiev
instagram: _vgeorgiev
Виктор, желая Ви успех, този болд на обявате е излишен, макар че половината тука имаме проблеми с очите, но още се оправяме. Презентацията ви е добра, но може да влезете в повече конкретика, за да знаем как можем да се възползваме от услугите ви. Дано намерите хора, които ще ви дадат задачи и съм почти сигурен, че с упоритост и желание ще постигнете добри резултати.
 
Виктор, желая Ви успех, този болд на обявате е излишен, макар че половината тука имаме проблеми с очите, но още се оправяме. Презентацията ви е добра, но може да влезете в повече конкретика, за да знаем как можем да се възползваме от услугите ви. Дано намерите хора, които ще ви дадат задачи и съм почти сигурен, че с упоритост и желание ще постигнете добри резултати.
Благодаря Ви много! Това бе една простичка презентация. Способен съм на къде , къде по-добри за очите неща. За другият път повече . Това бе примерна обява
 
Туко що видях една тема, ако се чувстваш подготвен и може да си полезен там:


Вече самия автор на темата ще прецени дали да ти даде шанс и да си действаш. ;)
 
Здравей, мисля ,че ако възприемаш бързо можем да те научим на някиои лесни неща като качване на продукти във онлайн магазини. Единственото изискване е желание и мотивация за работа. Пиши ми на личен или се обади на 0878882468
 
Туко що видях една тема, ако се чувстваш подготвен и може да си полезен там:


Вече самия автор на темата ще прецени дали да ти даде шанс и да си действаш. ;)

И аз си мислих да му препоръчам да разгледа обявата, докато не започнах да чета. Доколкото виждам ще се изискват поне средни (че и добри) познания по основните cms/saas системи, модули, настройки и други. Да не говорим, че авторът на темата (не тази) иска да налее голямо количество продукти за кратък срок, като това изискване предполагам е перманентно, съдейки по броя на сайтовете за администрация. Сам е писал, че има нужда от програмист/полупрограмист (каквото и да означава това).

Моят съвет е да ъпва темата. Във форума има колеги, които биха му дали шанс и поле за изява. Да научи основана на cms/saas системите, логиката на работа и основни познания по Photoahop или поне Lightroom за бял фон.

Дано си намери оферта момчето, изглежда надъхано, само да не е с онзи тип представи "имам хх свободно време, дай да изкарам хх пари пък след 2г. ще стана известен адвокат, защото уча право".

Всичко си има тънкости. Дори и "качването" на продукти.
 
И аз си мислих да му препоръчам да разгледа обявата, докато не започнах да чета. Доколкото виждам ще се изискват поне средни (че и добри) познания по основните cms/saas системи, модули, настройки и други. Да не говорим, че авторът на темата (не тази) иска да налее голямо количество продукти за кратък срок, като това изискване предполагам е перманентно, съдейки по броя на сайтовете за администрация. Сам е писал, че има нужда от програмист/полупрограмист (каквото и да означава това).

Моят съвет е да ъпва темата. Във форума има колеги, които биха му дали шанс и поле за изява. Да научи основана на cms/saas системите, логиката на работа и основни познания по Photoahop или поне Lightroom за бял фон.

Дано си намери оферта момчето, изглежда надъхано, само да не е с онзи тип представи "имам хх свободно време, дай да изкарам хх пари пък след 2г. ще стана известен адвокат, защото уча право".

Всичко си има тънкости. Дори и "качването" на продукти.
М.i.6 Благодаря Ви за отделеното време и за това , че ме насочихте !
 
М.i.6 Благодаря Ви за отделеното време и за това , че ме насочихте !
Моля и успех, но един съвет - ако е временно, по-добре се насочи към нещо друго или се концентрирай над целите си. Бързи и лесни пари само по рекламите и в парламента.
 
Моля и успех, но един съвет - ако е временно, по-добре се насочи към нещо друго или се концентрирай над целите си. Бързи и лесни пари само по рекламите и в парламента.
Благодаря за съветите! Бих желал да не е временно макар и всичко на този свят да е... Само и единствено ти самият определяш своя път.
 

Горе