ПОМНИТЕ ЛИ?

LEONDER

New Member
Помнители първия ваш проект,първия сайт,първите кодове ,дето сте писали,първите кинти дето сте взели от нета аффа и т.н първите продажби в нета, първия комп дето сте си купилии или седнали да бачкате.С една дума началото на прохождането на вашия бизнес.От тогава досега как сте се развили има ли успех ?Дерзаете ли? е някой може да спомене и първата целувка и първи секс без подробност де и да не говорите глупости за сношениятяа има женки във форума:p
 
Последно редактирано:
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Бе не знам ние от кое гето сме излезли, но ми се ще да знам твоя дилър от кое гето е. Имам спешна нужда от това, което вземаш......
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

ОТ ИЗВОРА СЪМ вИСОКО ДАЛЕКО У НАШТЕ ПЛАНИНИ БАЛКАНСИ ИМА ТРИ СЕСТРИ ЧУДЕСНИ мАРахуйАНКА
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

ОТ ИЗВОРА СЪМ вИСОКО ДАЛЕКО У НАШТЕ ПЛАНИНИ БАЛКАНСИ ИМА ТРИ СЕСТРИ ЧУДЕСНИ мАРахуйАНКА

дали има надежда за твоята диагноза?
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

дали има надежда за твоята диагноза?

Няма надежда, колега. Аз още на първата му тема Ви казах, че е уникален случай. Далас 2
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Няма надежда, колега. Аз още на първата му тема Ви казах, че е уникален случай. Далас 2

Всъщност това е друг акаунт на даласа.
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Вие май нищо не помните ,далаверадвийй таквиз
дори мкога сте си купили първата сим карта на МЕНтел:):p:beer::evil:
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Вие май нищо не помните ,далаверадвийй таквиз
дори мкога сте си купили първата сим карта на МЕНтел:):p:beer::evil:

Е това го помня - 3 март 1999 г. за 80 лв с ДДС, карата беше 160 лв но по случай празника имаше 50% намаление.
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Е това го помня - 3 март 1999 г. за 80 лв с ДДС, карата беше 160 лв но по случай празника имаше 50% намаление.

АКО БЕШЕ СТУДЕНТ ЩЕШЕ да е 120 кинта, но с доста чакане и минутата беше към 1.80 някъде


та в този ред на мисли в нета се продаваха BLACK BOX да звъниш от gsm на домашен безплатно, но на старите АТЦ
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Ей майка му да е.а писна ми, да ти чета простотиите по цял ден. Вземи пиши някакви полезни мнения или като, ще пускаш статия поне да има смисъл от нея, а не " Срахте ли нощеска"...
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Е това го помня - 3 март 1999 г. за 80 лв с ДДС, карата беше 160 лв но по случай празника имаше 50% намаление.

+ 20 лв за CLIP, 6 лв за SMS и CLIR май беше 40 лв. Отделно 12 лв. такса и 2.20 на минута.....:) За 300 лв. си купих чисто нов ЕРИКСОН Т 28 втора употреба от една мутра. По него време карах ГОЛФ ГТИ с голяма броня и широкия джам:):):) Ебаси гъзара бях! :rolleyes:

Сякаш беше вчера, да му еб...:) Времето бързо минава.
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Е аз нямах пари за целия пакет имах само CLIP + SMS и телефона беше Nokia 3210.
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Ей майка му да е.а писна ми, да ти чета простотиите по цял ден. Вземи пиши някакви полезни мнения или като, ще пускаш статия поне да има смисъл от нея, а не " Срахте ли нощеска"...

РАДЕВ и преди и сега си беше ДУПЕЛИЗО ГЪЗО ,така че ,кат не ти се чете подминавай темата и си стой във фрилансера или ходи в Мтел да ти дадат тилифон,оти по онова време си бил с радиотелефон ,от тези дето си опъваха жици по балконите и се гъзариш че си бил с МОБИФОН, вземи образовай се за ЧИСТОтите:)
 
Последно редактирано:
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Помниш ли първата гледка след раждането си...? :wink: Или все още живееш със спомените от предишния си живот :D

82ddf3fc9f96b059e28e30a146942e79.jpg


HTML:
http://www.mediapool.bg/плевнелиев-разкри-че-в-минал-живот-бил-ирландска-пастирка-news187595.html
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

РАДЕВ и преди и сега си беше ДУПЕЛИЗО ГЪЗО ,така че ,кат не ти се чете подминавай темата и си стой във фрилансера или ходи в Мтел да ти дадат тилифон,оти по онова време си бил с ради телефон ,от тези дето си опъваха жици по балконите и се гъзариш че си бил с МОБИФОН, вземи образожай се за ЧИСТОтите:)

Ти прочете ли си мнението бе галфон..., намираш ли някакъв смисъл в него? Къде е това преди, като си тука от май месец и нямаш никаква представа за мен и какъв съм, що съм, откъде съм и какво съм имал.
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

@LEONDER намерисваш ми на някой стар прокуден форумен ненормалник от типа на Dalas-a
 
От: ПОМНИТЕ ЛИ?

Ти прочете ли си мнението бе галфон..., намираш ли някакъв смисъл в него? Къде е това преди, като си тука от май месец и нямаш никаква представа за мен и какъв съм, що съм, откъде съм и какво съм имал.

Когато видиш хемороидите си без ОГЛЕДАЛО,за теб тогава ще има смисъл от поста ми ,дотогава може да поглеждаш мамите от бгмама.И вземи си опъни Антената на РАДИОТИЛИФОНА СИ!
 

Горе