ПОМОЩ браузърите ми се спират

От: От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Изчисти целия кеш "цялата история в операта преинсталирай браузера и след това пак на ново инсталирай. :)
И при мен е така ставало и всички браузери ми се изключваха освен internet explorer .

websolut - всички освен интернет експлорера - най-добрия браузър форевер
целия кеш + преинсталация беше първото нещо, което пробвах
Сега ще пробвам тея програмки, дето ми казахте.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Най-добре изтегли CCleaner изключи всички браузери и изчисти всичко подред. Също така и регистрите.

3049__ccleaner1.png
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Пробвай Систем рестор като последен вариант, спомни си кога всичко е било ок и възстановявай от там и след това преинсталирай, ако нищо не излезе, ама уиндоуса:)
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

След 210 вируса, малко съмнително компютъра ти да работи беПроблемно. С какъв антивирус син вил до сега?
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Тоя доктор ми засече Drives booster като вирус.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Добре е да започнеш :)

Не започвай. Виж колко е лесно да се махат вирусчета + това е и приятно и занимателно. Докато антивирусната само ти товари компа и те тормози 24/7 :)
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Не започвай. Виж колко е лесно да се махат вирусчета + това е и приятно и занимателно. Докато антивирусната само ти товари компа и те тормози 24/7 :)
ето защо не ползвам
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Е то уиндоуса си има дефендер и защитна стена, така, че не си съвсем без антивирусна.
Щом си открил толкова зловреден софт, нали се сещаш, че няма начин да не е останало нещо по регистрите, а тея програми за чистене обикновено заедно с вирусите трият и други неща от регистъра.
При мен така се е случвало, че след такова триене почват пък други проблеми, бави, мисли, прегрява, ама дано имаш късмет да го въртиш още малко и преинстал като почне да показва сини екрани.
След като го преинсталираш и инсталираш всички програми един бекъп на цялата система и като стане нещо си я връщаш девствена:), в момента не е такава:D
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

със преинсталации пък още по-малко се занимавам. Това е най-тегавото нещо, което може да се случи в живота на човек. Предпочитам да пусна стария лаптоп в олх, да пиша че трябва да се преинсталира и да купя друг, дето пише, че е преинсталиран. :D
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

със преинсталации пък още по-малко се занимавам. Това е най-тегавото нещо, което може да се случи в живота на човек. Предпочитам да пусна стария лаптоп в олх, да пиша че трябва да се преинсталира и да купя друг, дето пише, че е преинсталиран. :D
Хехе.
Аз постоянно преинсталирам. Даи ми го на мен ако ще го продаваш :)

А иначе за тези дето са преинсталирани, такива преинсталации съм виждал, че да ти падне шапката. Пуска инсталацията дава next, next, и аиде готово... После докато го накараш да работи както трябва ти трябват още 2 часа :)
 
От: От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Хехе.
Аз постоянно преинсталирам. Даи ми го на мен ако ще го продаваш :)

А иначе за тези дето са преинсталирани, такива преинсталации съм виждал, че да ти падне шапката. Пуска инсталацията дава next, next, и аиде готово... После докато го накараш да работи както трябва ти трябват още 2 часа :)

Да ви имам и работните компютри, честно.

При мен инсталацията с тунинга трае по 3-4 дена, докато налея всичко, което ползвам.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Компютрите на са мои, клиентски са... А иначе, че понякога отнема времв отнема, затова като цяло се работи по превенция и поддръжка отколкото, - "абе то какво като се закачи нещо, има антиривусни ще го чистим"... А колко бели може да направи нещо като се закачи изобщо не коментирам...

Uphiro относно DriverBoster-a направи мy архив и го качи в virustotal, ще се изненадаш от резултатите...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Компютрите на са мои, клиентски са... А иначе, че понякога отнема времв отнема, затова като цяло се работи по превенция и поддръжка отколкото, - "абе то какво като се закачи нещо, има антиривусни ще го чистим"... А колко бели може да направи нещо като се закачи изобщо не коментирам...

Uphiro относно DriverBoster-a направи мy архив и го качи в virustotal, ще се изненадаш от резултатите...

Аз вече се изненадах, ама верно ли е има нещо или заради естеството му на работа излизат тия чудесии?
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

В 80% от софтуерите за 'оптимизация' има нещо допълнително, дали ще е под формата на някоя 'полезна гадост' дето се инаталира 'без да пита' или нещо от сорта на malware gen вече е друг въпрос...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

В 80% от софтуерите за 'оптимизация' има нещо допълнително, дали ще е под формата на някоя 'полезна гадост' дето се инаталира 'без да пита' или нещо от сорта на malware gen вече е друг въпрос...

Инак да тръгнеш да търсиш драйверите един по един си е равно на мазохизъм.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

В 80% от софтуерите за 'оптимизация' има нещо допълнително, дали ще е под формата на някоя 'полезна гадост' дето се инаталира 'без да пита' или нещо от сорта на malware gen вече е друг въпрос...
Това пък не го знаех. Имам инструменти за СЕО между другото...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Уйндоус 10 се инсталира за много по-кратко време, преинсталира де, защото ъпгрейда трае малко повече.
Аз също имам 20 000 програми и след това ги инсталирам поетапно по важност, като ги инсталирам всичките ще си направя бекъп за по-сигурно.
Тунинги мунинги не ми трябват, по-скоро някаква елементарна оптимизация.
 

Горе