ПОМОЩ браузърите ми се спират

От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Не започвай. Виж колко е лесно да се махат вирусчета + това е и приятно и занимателно. Докато антивирусната само ти товари компа и те тормози 24/7 :)

Докато дойде момента да не може да махнеш вирусчетата и тогава само хард формат оправя работите.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Инак да тръгнеш да търсиш драйверите един по един си е равно на мазохизъм.

Хубавата инсталация се прави от хубав/оригинален/чист носител, и с последните версии на драйверите от саита на вендора или поне на производителя.


@Keraswian
Нямам предвис SEO оптимизация, а оптимизация на уиндоус, и програми, които принципно улесняват и ускоряват, но в някои случаи водят до преждевреммена преинсталация...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Хубавата инсталация се прави от хубав/оригинален/чист носител, и с последните версии на драйверите от саита на вендора или поне на производителя.


@Keraswian
Нямам предвис SEO оптимизация, а оптимизация на уиндоус, и програми, които принципно улесняват и ускоряват, но в някои случаи водят до преждевреммена преинсталация...

Всичко ми е лицензирано, нямам и не ползвам нищо нелицензирано. Но да тръгна да търся за всяко нещо драйвер е мисия невъзможна. Лан карта, Видео, аудио, и сумати и други неща които не ги знам и не ми и трябват.
Ти как процедираш? Дайте един списък примерно кое се нуждае от драйвери.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Всичко. Като идеш на саита на прозводителя и избереш драйвери за уин 7 например, всичко което ти дава като драивери е добре да се сложи. В Device Menager не трябва да има неразпознати устройства, ако искаш хардуера ти да работи оптимално. Иначе се получава - много ядрен процесор с хубаво видео, а като отвориш FB ти цикли компютъра...
Ако си с оригинален уин, след въстановяването му(от restore) драйверите ще ги има, проблема е че ще са старички...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Всичко. Като идеш на саита на прозводителя и избереш драйвери за уин 7 например, всичко което ти дава като драивери е добре да се сложи. В Device Menager не трябва да има неразпознати устройства, ако искаш хардуера ти да работи оптимално. Иначе се получава - много ядрен процесор с хубаво видео, а като отвориш FB ти цикли компютъра...
Ако си с оригинален уин, след въстановяването му(от restore) драйверите ще ги има, проблема е че ще са старички...

С уин 10 съм, като отворя сайта на производителя я има за 8 я не, а за 10 да не говорим.
Ако случайно има ще е забутан на майната си. На думи добре звучи, но след чиста инсталация графиката която ми разпознава е 900/600 (нещо подобно) а къде са 1920/1080.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Е да защото компютъра не идва с 10 а е примерно с 8 ъпгрейднат до 10. Уин 10 е много нов, доскоро беше тестов, затова няма разработени драйвери за него...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Е да защото компютъра не идва с 10 а е примерно с 8 ъпгрейднат до 10. Уин 10 е много нов, доскоро беше тестов, затова няма разработени драйвери за него...

Компютъра дойде с една торба празни кутии. И чак нов вече не е, имаха предостатъчно време да си напишат драйверите.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Сериозно някои би седнал да пише драйвери само след като е представена някава стабилна финална версия. За алфа и бета, няма кои да се занимава...
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Виждал съм тоя проблем при мен, на Уйн7 но ми затваряше браузърите само ако набера сайт за антивирусна.
Лекува се с Линукс!
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

Повечето драйвъри за 8цата работят и на 10 . Иначе лаптопите леново имат едно предимство в това отношение. Сваляш им от сайта една програмка System Update. Инсталираш я , сканира ти и ти намира всички най-нови драйвъри и софтуери за твоя лаптоп , сваля ги и ги инсталира. Чиста работа. Само че мисля работи само с техните лаптопи - не съм тествал.
 
От: ПОМОЩ браузърите ми се спират

За последно ползвам такава глупост като тоя доктор.
Днес след рестарт видех синия екран на смърта.
 

Горе