ПРОДАВАМ НЯКОЛКО ГОТИНИ ДОМЕЙНА!

magix

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Останаха:

OBIAVATA.INFO и NEW-STANDARD.INFO

Благодаря!!!
 
Добре дошъл и се рабвам че си намерил и записал за нашият форум за онлайн маркетинг, приятен престой ти пожелавам тук с нас. :) Иначе домейните, които продаваш са наистина много добри. Надявам се да получиш предложения, NEW-STANDARD.INFO - това е добър домейн за водката. :) Ако иска някой да дава свойте предложения за дадената оферта. Успехи..... :wink:
 
Благодаря!

Благодаря за приветствията. Ти сигурно си админа! Радвам се, че посрещате така топло новите във форума и си мисля, че всички тук можем да си говорим на ти. Поздрави!
 
Re: Благодаря!

magix каза:
Благодаря за приветствията. Ти сигурно си админа! Радвам се, че посрещате така топло новите във форума и си мисля, че всички тук можем да си говорим на ти. Поздрави!
Да един от тях, приятно ми е. Да естествено че си говориме на ТИ. А за поздрава, няма нищо. Гледам да не изпускам никой нов безда съм го приветствал. Очаквай и другите да ти кажат по едно "здрасти и добре дошъл" :) Радвам се че си при нас.

И за да не е офтопик: Искам да кажа, че имаш добро сайтче и е с много големи преспективи. Надявам се някой да ти препоръча нещо за скрипт. :wink:
 
Можеш да видиш пак: obiavata.net
Сложил съм банер към форума там не защото се подмазвам, а защото смятам, че всички тука сте пичове, а и този форум ще бъде полезен за търсещите надомна работа компютърни спциалисти (като мен и вас), и за всички останали посетители на моя сайт.
Ако искаш можеш и ти да постнеш някъде линк или банер към obiavata.net , защото той все още не е популялизиран достатъчно. Можеш да ми дадеш и друг банер на форума ако имаш ;)
 
Направих ти линка life: obiavata.net . Леле от къде го взе този банер, много е як. :) Харесва ми. Иначе ще те посевътвам за да си вдигнеш посещенията и SEO скора, след 5-тият пост да паскаш линк в подписа си, но си избери някоя ключова дума(или няколко) за целта. Сори че е така, ама заради спам ботовете, които ни тормозят. Даже за благодарност ще го сложа в моя за сега. :)
 
Банера го направих за 20 секунди някъде :) Все пак съчетавам компютрите с музиката и се получава работа като по ноти :) Ще си бъдем полезни и за вбъдеще, а скоро ме очаквай и на ICQ

P.S. Thanks, че си добавил сайта към подписа си!
 
magix каза:
Банера го направих за 20 секунди някъде :) Все пак съчетавам комютрите с музиката и се получава работа като по ноти :) Ще си бъдем полези и за вбъдеще, а скоро ме очаквай и на ICQ

P.S. Thanks, че си добавил сайта към подписа си!

Нчма нищо, следващият пост ти ще поемеш щафетата:) Даже може да си измизлиш и грабващо заглавие дотогава, за да се клика повече от посетителите ни тук.Успехи и още веднъж мерси за банера. :)
 
magix каза:
Здравейте. Продавам 3 готини (според мен) домейна:

OBIAVATA.INFO
BEST-BG.NET
NEW-STANDARD.INFO

Търся съдружник (или да купя) готин скрипт за обяви за сайта:
OBIAVATA.NET

Благодаря!!!
Здравей относно OBIAVATA.NET мога да ти предложа този скрипт bid.bg/bid/ , ако искаш да станем съдружници де дай скайп на личен. Ако ти харесва реално скрипта иначе мисля че мога да изровя още дай само скайп и ще видим какво можем да нарпавим.
 
Здравей magix
Много яко сайтче си имаш успех с него и сенадявам да се разработи бързо, ако имаш проблемче ще ти помогнем винаги ако можем :)
Поздрави
 
Здр magix ! :)
Единственото нещо , което не ми харесва в сайта ти , е , че банерите и рекламите се набиват повече на очи от съдържанието ... но като цяло ми допада много - Успехи ! :D
 
BEST-BG.net - Blacklist Status: Currently Listed, Blacklist Details (most recent 50) :roll:
 
Аз вече продадох BEST-BG.NET! NEW-STANDARD.INFO си го оставям за други цели, остава само OBIAVATA.INFO!!!
 
magix каза:
Аз вече продадох BEST-BG.NET! NEW-STANDARD.INFO си го оставям за други цели, остава само OBIAVATA.INFO!!!
Интересувам се ако нее таина за колко продаде БГ Бест
 
magix каза:
Аз вече продадох BEST-BG.NET! NEW-STANDARD.INFO си го оставям за други цели, остава само OBIAVATA.INFO!!!
А скриптa, който ти показах харесва ли ти???
 
Скрипта е готин, но ми трябва такъв, дето ти показва най-новите обяви на сайта пон 6 със нсимките някъде под категориите. Ако имаш такъв супер (по-добре е без рег. защото много хора ги мързи) и така.

BEST-BG.NET - 30лв. на една жена от София (не е от този форум)!
 
magix каза:
Скрипта е готин, но ми трябва такъв, дето ти показва най-новите обяви на сайта пон 6 със нсимките някъде под категориите. Ако имаш такъв супер (по-добре е без рег. защото много хора ги мързи) и така.

BEST-BG.NET - 30лв. на една жена от София (не е от този форум)!

Този повече ли ти харесва geodesicsolutions.com/products/auctions/demos/enterprise/index.php
 

Горе