Пазете жените от селяни и комплексари!

От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Гого, ти кво очакваш в мутренска държава? 4 години мутрата ти показва как трябва да се държи един "Мъж" , много ясно всички ще са като него. ;)
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Снимката я видях споделена от профила на една жена и имаше над 1000 споделяния, не вярвам да е от тези 'спамове' с цел фенове и приятелства.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Гого, ти кво очакваш в мутренска държава? 4 години мутрата ти показва как трябва да се държи един "Мъж" , много ясно всички ще са като него. ;)

Не съм съгласна. Едно време на познат му запалиха бизнеса с автостъкла защото не се поддаваше на рекет. Много години преди Герб и тогава си беше мутренска държава.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

БеиМВйе Рейсърс :D

[video=youtube;gvPX95l3zaY]http://www.youtube.com/watch?v=gvPX95l3zaY[/video]
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Не съм съгласна. Едно време на познат му запалиха бизнеса с автостъкла защото не се поддаваше на рекет. Много години преди Герб и тогава си беше мутренска държава.

Едно е няколко мутри и мутренски организации "в които е очаствал и гражданина Методиев", съвсем друго е да наливат това поведение в на всеки главата по всички медии в продължение на три години и половина!!!
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Едно е няколко мутри и мутренски организации "в които е очаствал и гражданина Методиев", съвсем друго е да наливат това поведение в на всеки главата по всички медии в продължение на три години и половина!!!

Групировките ги поддържаше държавата тогава, къде беше тогава държавата? Другото е въпрос на възпитание и какъв човек си. Не може и за това Борисов да е виновен. Така го извърташ, че всички привърженици на Герб са биячи, в което дори няма никаква логика. За преди когатро всичко ставаше със сила какво да кажеме, кой да обвиниме, пак Борисов, че е по-лесно.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Групировките ги поддържаше държавата тогава, къде беше тогава държавата? Другото е въпрос на възпитание и какъв човек си. Не може и за това Борисов да е виновен. Така го извърташ, че всички привърженици на Герб са биячи, в което дори няма никаква логика. За преди когатро всичко ставаше със сила какво да кажеме, кой да обвиниме, пак Борисов, че е по-лесно.

Нямам намерение да убеждавам и теб, в това което е той има достатъчно информация на всякъде, а ти ако искаш си го харесвай и си го боготвори. Аз лично съм много щастлив че диктаторската мутра си замина, и дано с него си заминат и всички около него.

Мисля достатъчно ясно съм си изразявал мнението за него и неговото правителство от както съм тук!
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Защо трвябва всяка тема да се политизира?
Има достатъчно теми за политика.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Защо трвябва всяка тема да се политизира?
Има достатъчно теми за политика.

Да, извинявам се за което. Въобще не искам да влизам в подобни политически глупости, но биячите не са станали биячи последните 4 години, това е.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Защо трвябва всяка тема да се политизира?
Има достатъчно теми за политика.

Всичко е свързано с нея, от Бизнеса до самото държание и поведение на хората всичко е свързано с нея, и все пак спирам да товаря темата с нея за да няма недоволни.
 
От: От: Пазете жените от селяни и комплексари!

БеиМВйе Рейсърс :D

[video=youtube;gvPX95l3zaY]http://www.youtube.com/watch?v=gvPX95l3zaY[/video]

Това е много добро. Голяма кретения. И аз не познавам собственик на BMW без да има поне едно подобно преживяване, показващо клипа.

И няма ама нищо политическо тук. Това си е "стил" на характера. А тема си е явна, то от всяка кола може да излезе идиот. Тук марката на автомобила не е критерии. Виждал съм идиоти да има в Mercedes, BMW, Opel, VW, Mazda, AUDI. Абе трябва да вадя, а не изброявам....
 
От: От: Пазете жените от селяни и комплексари!

...
И няма ама нищо политическо тук. Това си е "стил" на характера....

Съгласна съм! Ето ви нещо да се посмеете. Клипчето съм го пускала в смешната тема, но и тук е подходящо за него:

[video=youtube;4wT7zM8XgXQ]http://www.youtube.com/watch?v=4wT7zM8XgXQ[/video]
 
От: От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Това е много добро. Голяма кретения. И аз не познавам собственик на BMW без да има поне едно подобно преживяване, показващо клипа....

А-а-а без тия :). И аз имам БМВ. Нямам такива преживявания. Актове, фишове и разни глоби нямам от 10 години насам. А корупция не давам :).

Всичко е от възпитанието и културата на задкормилното устройство.
 
От: От: Пазете жените от селяни и комплексари!

А-а-а без тия :). И аз имам БМВ. Нямам такива преживявания. Актове, фишове и разни глоби нямам от 10 години насам. А корупция не давам :).

Всичко е от възпитанието и културата на задкормилното устройство.
Аз знам, че е така. Няма съмнение. :) Просто така се случи - да нямам познат с такава марка кола и в същото време да не е имал изпълнение от този ранк. Иначе, вече имам и спокойно мога да го давам за пример.

:)
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Какво не ви харесва в БГ, я вижте какво е на други места, при нас е много "easy" даже живота :) http://vbox7.com/play:95e5824a6b , това в кръга на шегата, селянията граници няма ...
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Не съм съгласна. Едно време на познат му запалиха бизнеса с автостъкла защото не се поддаваше на рекет. Много години преди Герб и тогава си беше мутренска държава.

Ами ще го запалят, какво да го правят? Едно време живот се е живяло, плащаш си само на едни хора и не те закача никой и си гледаш живота, а сега на кой ли не плащаш и винаги проблеми и те рекетират още по-лошо - на държавно и чиновническо ниво.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Ами ще го запалят, какво да го правят? Едно време живот се е живяло, плащаш си само на едни хора и не те закача никой и си гледаш живота, а сега на кой ли не плащаш и винаги проблеми и те рекетират още по-лошо - на държавно и чиновническо ниво.

Именно, стилът на биячите не е създаден последните 4 години, още по времето на дядо ми ги е имало. Или се кланяш на тях и живееш добре или се бориш.
 

Горе