Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Надявам се, че се оценява подробното обесняване на пакетите и всичко останало, не мисля че го има някъде другъде на пазара, а следя всички най-големи IM форуми, ако някой ми покажe има един пакет от мен.

Коледна промоция на Home нишата от пост номер 12 20$

Последния ми готов пакет, ниша Парфюми, отново ниша с много лесна монетизация. Пакета e от 35 думи, абсолютно всички с висока конкуренция в adwords. Проблема отново тук малко сезонноста, 5 от 35 са по учебник, останалите 30 са така, имат си постоянно търсене и Ноември и Декември може да очаквате 5x може би приходи.
c32915142f429570.png


Общите търсения тук са 39130 за USA, еxact match. Тук няма такава "изпъкваща дума" най-голямата е с 4400, но има 2 с по 14000 като в USA са по с 3-4к, но глобалните са 14000, като доста голяма част от останалите са от UK, т.е англоезичен хубав трафик, доста от думите са така примерно 720 а общо 2000, като повечето от останалите 1300 са от UK, като забелязах че и там тренда е по-постоянен, т.е тези 39130 са доста повече.

Думи подобни като тип от Clothing нишата ранкват се онлайн магазини само заради авторитета на домейни без линкове и текст, лесно се аутранкват с добро съдържание и линкове, от типа думи, които може #1.
Няколко скрийшота, които не показват всичкия анализ, които е направен, разбира се.
4400 usa, 14k+ global
4400.png

1900
1900.png

2400
2400.png


Цена 15$, плащане PayPal
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Получих няколко въпроса колко излиза направата на един такъв сайт. Начален старт с 10-15 статии е идеално. Пакет думи 15-25$ а за статиите ако приемем че са 10 може да струват от 30$ до 60$ т.е има и услуги който работят на 3$ за 500 думи но native writer-те са на 5-6$, аз ползвам на 6$. Т.е от 50 до 80 долара като не смятам домейна и се предполага че може да се справите с направата на сайта и он пейдж сео-то сами. Аз ползвам Wordpress и го препоръчавам, разбира се ако си имате друг CMS не виждам защо да е проблем.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Покажи сайт, където си се класирал на ранк 1 с MNS и трафика към него.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Едит: Премахвам графиките за двойна сигурност, харесвам си Адсенс акаунта :)
 
Последно редактирано:
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Просто не разбирам защо не си ги развиваш ти тези думи, като гледам на месец 85-90-100 евра не е нищо работа, опичай си акъла и си разработвай нещата, стига си се занимавал с глупости.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Просто не разбирам защо не си ги развиваш ти тези думи, като гледам на месец 85-90-100 евра не е нищо работа, опичай си акъла и си разработвай нещата, стига си се занимавал с глупости.

Развивам си ги, в момента правя 3 сайта каито ако ги ранкна ще носят четирицифрени суми, нямам физическата възможност да правя по абсолютно всички думи за момента, защото наистина са много. A ако мога да накарам някои от колегите да се пренасочат към ЕН нишите където вече няма да се радват на клик от 5 стотинки, а 50 ще им се виждат малко, още по-добре, място има за всички.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

dimitar_ak продаваш ли готови ранкнати сайтове с приходи или такива които са във фаза ранкване?
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

dimitar_ak продаваш ли готови ранкнати сайтове с приходи или такива които са във фаза ранкване?

Е то кой ще продава готови ранкнати сайтове, такива си ги пазя за мен :) Готови ранкнати сайтове във флипа, ама цената няма да ти хареса.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Мисълта ми е, че ако можеш да класираш нов сайт за 2-3 месеца и после да продаваш готови ранкнати, примерно за месечните приходи*12, ще си на добра ясла :)
Ако някога решиш да продаваш нещо, което вади приходи от порядъка на 50-100-200 евро месечно, може да ми пишеш на лично ;)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Мисълта ми е, че ако можеш да класираш нов сайт за 2-3 месеца и после да продаваш готови ранкнати, примерно за месечните приходи*12, ще си на добра ясла :)
Ако някога решиш да продаваш нещо, което вади приходи от порядъка на 50-100-200 евро месечно, може да ми пишеш на лично ;)
Мислех да пусна едно МНС във флипа в края на Януари, ноември 70 евро, този ще мине 90, да видим ще може ли да му вземем 600 евро поне, като има постоянни приходи последните 10 месеца не са само тези 2та.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Мислех да пусна едно МНС във флипа в края на Януари, ноември 70 евро, този ще мине 90, да видим ще може ли да му вземем 600 евро, като има постоянни приходи последните 10 месеца не са само тези 2та.

Супер, като оформиш инфото във флипата може да ми пуснеш на лично линка към обявата :)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Започнах да поръчвам content за думичките и вече качих две статии. След като се индексираха, едната е №29 без off-page.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Започнах да поръчвам content за думичките и вече качих две статии. След като се индексираха, едната е №29 без off-page.
Радвам се, това са очаквани резултати с такива лесни думи :)

Имаше запитвания за цели сайтове принципно не планувам, но ако някой има желание да драсне ЛС, ако се съберат няколко човека ще помисля по въпроса.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

@nikolaicho - Покажи таблицата на думата, която си взел и после дай резултат. Така ще помогнеш за добър отзив към услугата, която dimitar_ak предлага.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

@nikolaicho - Покажи таблицата на думата, която си взел и после дай резултат. Така ще помогнеш за добър отзив към услугата, която dimitar_ak предлага.

За каква таблица става дума ? Нещо дори аз не разбрах какво се иска. Сайта е в още много начален стадии, има 2 статии, не мисля че резултатите ще са показателни, били ти добри или лоши, твърде рано е все още, не си правете изводите са класиране на сайт за 2 дена никога. След като се качат 10тина статии какъвто е модела на сайта за които са думите, минат 2-3 седмици може да се постнат вече резултати, които отново ще са относителни. Фактори като стар или нов домейн, какво он пейдж сео и т.н дори той да се класира в топ 20 не се знае дали и Вие ще, а дори да не е в 1000 не може да се каже че Вие няма да сте в 20. Нищо не се повтаря никога в гугъл, дори да не е 1000 дори след 5 линка може да влезне в 10, аз не гарантирам нищо, гарантирам че думите са лесни и резултати като топ 50 с он пейдж са твърде вероятни, но не винаги.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

от MS - така се знае, каква конкуренция бори дотук с онпейдж само. Тази таблица, по която си му продал думата. Всъщност може да не е в тази тема развитието, може в другата, а по-късни резултати тук.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

от MS - така се знае, каква конкуренция бори дотук с онпейдж само. Тази таблица, по която си му продал думата. Всъщност може да не е в тази тема развитието, може в другата, а по-късни резултати тук.

Те имаха предимството на екзакт мач домейна и времената когата му се даваше много сила, не че може да се правят такива сравнения, но 50 с такъв сайт е като 15 с ерата на МНС-тата.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Аз много не съм в час с тези мнс-та и дрън дрън, обаче така като чета темата звучи добре. Да ме извини автора за тъпите въпроси, които следват, но не ми стана ясно какво точно ще получа ако си поръчам :cry:. Сайт с една статия и с ключовите думи включени в пакета или само ключовите думи? Домейна влиза ли в цената? Питам защото имам свободни домейни.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Аз много не съм в час с тези мнс-та и дрън дрън, обаче така като чета темата звучи добре. Да ме извини автора за тъпите въпроси, които следват, но не ми стана ясно какво точно ще получа ако си поръчам :cry:. Сайт с една статия и с ключовите думи включени в пакета или само ключовите думи? Домейна влиза ли в цената? Питам защото имам свободни домейни.

Това, което получаваш е един екселски файл с ключови думи, лесни за ранкване, но с конкуренция при рекламодателите (т.е. цената на клик не е 0.03лв). От там нататък, ще трябва да си поръчаш/напишеш content за думичките и да си спретнеш един сайт с твой домейн и хостинг :)
 

Горе