Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Това, което получаваш е един екселски файл с ключови думи, лесни за ранкване, но с конкуренция при рекламодателите (т.е. цената на клик не е 0.03лв). От там нататък, ще трябва да си поръчаш/напишеш content за думичките и да си спретнеш един сайт с твой домейн и хостинг :)

Добре, щом автора не се включи да разбирам, че получавам това, което си написал.

А от какво зависи цената на пакетите, имаше от 30, от 25 и от 12 долара?
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Добре, щом автора не се включи да разбирам, че получавам това, което си написал.

А от какво зависи цената на пакетите, имаше от 30, от 25 и от 12 долара?

Да, не се включих, защото отговора беше правилен :) Цената на пакетите общо взето зависи от броя на търсенията и дали думите могат да се ранкнат на #1 или не. Днес ще представя нещо от Health нишата - Acne. Думи с CPC има и над 10лв като повечето са над 5.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Пакета за Home нишата от пост 12 се сваля от продажба, намерих му предназначение в един от моите сайтове.

За сметка на това представям нов, нещо по-различно от health нишата, да бъда по-точен Acne. Нещо за което се дават изключително много пари. По-голямата част от думите са с ниска конкуренция в adwords, като има и с висока и средна, имал съм МНС-та с ниска, печелеха си много добре, но за сметка на това, CPC-то е много стабилно, в пакета има доста думи над 5лв, има и такава над 10, има няколко по 7-8, като цяло доста високо. Със сигурност може да се монетизира добре по няколко начина, афилиейт към някакъв продукт за акне, Амазон и Адсенс разбира се.

Общи местни търсения за USA за пакета 30010, глобални 48040. Думи от типа които могат да се ранкнат #1, няма бранд или нещо подобно. Общо 27 думи

Скрийншотите които слагам са само за ориентация, Маркет Самурай съвсем не е основното нещо, други по-задълбочени анализи са правени, просто е по-комерсиално и за това поствам от него.

Първата дума е със същата даже леко по-висока конкуренция от тези в пакета, няма я вътре просто за доказателство че може на 1во. На първо се ранква squidoo, лесно за аутранкване, на 2-ро място идва типично МНС, изглед, он пейдж, екзакт мач домейн всичко и с много малко линкове е на 2-ро, още някой друг и ще е на първо, просто че може да се аутранкнат лесно
example_acne.png

Над 12лв CPC
image.png

880 със средна, 2400 глобални, като над 880 са в UK. 1-во място Скуидо.
880.png

1900 с над 5лв CPC
1900.png

Една от думите с висока конкуренция в Adwords, CPC над 3лв.
high.png


Цена 15$

Нещо което не бях споменал до сега, някой от думите в пакетите имат свободни екзакт мач домейни, а принципно само такива струват от 5$ нагоре, важи и за продадените вече пакети, та който иска може и да ги използва и по това им предназначение, макар че не го препоръчвам, ако си направите сметката един такъв ауторити сайт излиза по-евтино.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Пакета е продаден, остава само парфюмите - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38739&p=384248#post384248 Промоционална цена до края на годината 10$

До другата година не се очакват нови пакети, изпълних и 2 по зададени теми къстъм пакети, ще почивам и ще помогна до колкото мога на купилите вече. Приемам заявки вече за 2013 :)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Нищо не остана вече :) Принципнпо бях казал, че до края на годината няма да пускам нищо, но утре ако не ме домързи мога да пусна един пакет за T-shirts, отново високо купуващи думи с висока конкуренция в adwords и с този вече наистина се изчерпвам за момента :)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Услугат е за хора които искат да получат правилните думи и да не загубят много време за това.


Помисли нещо за мен, колега! Обмислям да започна нов проект , може би ауторити/афф. блог на английски език естествено. Имам доста добри контент райтъри и мисля, че ако ми предложиш наистина добра оферта, то мога да класирам успешно всичките думи, чрез моите сео услуги/пакети. Интересува ме health нишата, но и дори да ми предложиш нещо друго не е проблем. Работили сме преди и мога да ти гласувам доверие, а и гледам, че доста си понаучил, а аз определено имам нужда от таква услуга;)


Поздрави!
 
От: От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Помисли нещо за мен, колега! Обмислям да започна нов проект , може би ауторити/афф. блог на английски език естествено. Имам доста добри контент райтъри и мисля, че ако ми предложиш наистина добра оферта, то мога да класирам успешно всичките думи, чрез моите сео услуги/пакети. Интересува ме health нишата, но и дори да ми предложиш нещо друго не е проблем. Работили сме преди и мога да ти гласувам доверие, а и гледам, че доста си понаучил, а аз определено имам нужда от таква услуга;)


Поздрави!

Ще измислим нещо, няма как :) След нова година 2-3ти ще ти пиша в Скайпа да доуточним подробностите, до тогава приятно посрещане на новата година на всички, очаквайте нови оферти.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Поръчах на колегата да ми изготви един research с подходящите думи, като целия процес му 3-4 дни. Много добра комуникация, подборни обяснения + НАИСТИНА КАЧЕСТВЕН РЕПОРТ С УНИКАЛНИ ДУМИ/ФРАЗИ, които имат добри екзакт търсения и като цяло без никаква конкуренция. По принцип съм фен на хелт нишата, но предложената ми от него беше наистина повече от добра и много лесно може да се монетизира с амазон и/или др. афф. В момента търся стар домейн, на който да инсталирам блога си и да пусна първите 5-10 статии за съответните кл.думи. Имам и няколко идеи за оф-пейдж СЕО-то:) Ще пиша в темата как се развиват нещата.

Пробвал съм и други подобни услуги за избор на кл.думи, но като цяло всички от тях не струват пред сервиза, които предлага dimitar_ak
Ако си мислите за нов, аuthority сайт, то този сервиз е перфектен, за да изберете кл. си думи.



Моята оценка за предлагания keyword research - 10/10



Поздрави!:)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Още не съм завършил сайта, за който поръчах пакета кл. думи от колегата dimitar_ak, а вече една от думите е №7, имам и още няколко в топ 100. Това е само от осем статии от 30-те кл. думи, които получих. Колегата е супер отзивчив и отговаря на всички мои запитвания, включително препоръки за content writer-и, добри практики при MNS-и, както и ... поръчайте и ще разберете за какво говоря.

Комуникация: +++
Качество: +++
Цена: +++
Отношение: +++

Като започна същинската работа по сайта с първоначално предвиденото съдържание, ще кажа какви са резултатите.
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Скоро смяташ ли да правиш друг пакет, конкретно с насоченост амазон? Че ми е интересно да пробвам:)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Скоро смяташ ли да правиш друг пакет, конкретно с насоченост амазон? Че ми е интересно да пробвам:)

Ами пиши едно ЛС да измислим ниша, няма проблем :)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Благодаря на Synthetic и nikolaicho за ревютата, радвам се, че са доволни. Между другото nikolaicho има вече 2 думи в топ 10 само с он пейдж сео с вътрешни страници, не мисля че има какво да се каже повече за думите :) Synthetic тепърва започва, ще следя и при него нещата.

Услугата все още работи с пълна пара, но няма да пускам пакети готови тук за момента, имам да доставям така или иначе 5+ от къстъм поръчки, също така и готови сайтове, които няколко хора поръчаха.

Така че който желае думи, да не чака да пусна тук, а да ми пише ЛС :)
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

И аз да кажа, че взех пакет от Димитър и съм доволен от поръчката.
Сега да видим дали ще съм доволен и от собственото изпълнение :D
Успех и занапред!
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Малко включване от мен:

Преди две седмици, когато вече имах публикувани 10-12 статии пуснах ад блоковете, като от преди това вече имах посещения. Към момента имам 2-3 думи може би, които са в топ 10 (може би - защото всеки туул показва различно), останалите са в топ 50 (99% в топ 30). Ефектът е постигнат с нищожно off page. Приходи от адсенс има от 10 дена насам. Малко кликове, но стабилни. Понеже думите са ниско конкурентни получавам и доста посещения по longtail. Интересното е какво ще стане, когато думите влязат в топ 10.

Равносметката до тук: инвестиция в ключови думи и съдържание за тях, която ще се избие за максимум два месеца, ако оставя нещата на сегашното положение - т.е. нищо повече от елементарно on page и няколко линка към всяка публикация (както е описано в първия пост - лесно).
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Здравейте отново! Както обещах в предишния си пост, сега ще ви кажа какво се случва до този момент с моят блог, който съдържа около 25 статии за момента ( трябва да публикувам още толкова), написани по кл.думи дадени ми от Митака.

От 10 февруари сложих адсенс, като приходите ми до 28-ми същия месец са 6.60 EUR или горе-долу по около почти 1 лв на ден. Някой път получавам по 20-50 цента на клик, а друг ден по 1, дори 2 EUR на клик (рекорда). Има и дни, в които нямам приходи от адсенс.

За месец Март - до момента имам 9.10 EUR , като все още не съм почнал да публикувам новите статии. Искам да кажа, че като цяло блогът ми има основно onpage сео. Всяка статия е субмитвана от мен в около 4-5 сайта, като digg, diigo, reddit, delicious и stumbleupon , т.е нищо специално. За момента повечето ми кл.думи са в топ 30-40, като по-малък % са на 1-ва и 2-ра страница и трафъкът е основно от тях.

За посещенията в блога - Получавам около 20 до 40-50 посещения на ден , 90% органик.

Както виждате приходите ми не са кой знае какви, но целта ми е :

1. Да публикувам останалите 25 статии (За всяка кл.дума се пише по една статия, която е интересна за посетителите и що-годе добре проучена).
2. Да започна малко от малко да развивам онпейдж сео-то на блога, за да изкача всичките си кл.думи на 1-ва страница
3. Да се вдигне трафикът поне двойно, като за начало...


Определено си струва да се занимавате с такива блогове. Да, приходите не са големи, но лично моята идея е да имам още 4-5 такива мини проекта, сборът от приходите на които да е около 10 евро на ден и да се развиват с времето. Мисля, че тази цел е постижима и ще пускам ъпдейти в темата:)


Поздрави!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Moko
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Здравей, има ли пакет , който се продава в момента ?
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Да разбирам ли че пакета ключови думи е за изграждането на един сайт, т.е те са свързани? Под ниска конкуренция какво се разбира, средно колко сайта в топ 10 имат ключовата дума в домейна или заглавието?
 
От: Пакети ключови думи за ЕН authority сайтове

Здравей, има ли пакет , който се продава в момента ?
Здравей, за момента няма готов пакет.

Да разбирам ли че пакета ключови думи е за изграждането на един сайт, т.е те са свързани? Под ниска конкуренция какво се разбира, средно колко сайта в топ 10 имат ключовата дума в домейна или заглавието?

Да, свързани са, това е целта. При определянето на конкуренцията се гледат доста повече работи от това колко сайта имат думата в домейна или заглавието, та не мога да дам отговор на този въпрос, няма да е точен.
 

Горе