Пак за дубликат контент

espy

New Member
Вчера видях, че от един портален сайт са постнали мои статии. Пише, че източникът е моят сайт, но не е с линк.
Също някаква потребителка на един форум е изплагиатствала и е постнала началото на моя статия, като свои размисли, без линк към мен.
Това може ли да ми навреди по някакъв начин?
 
теоретично да

Помоли ги да ти сложат поне линк, линковете от силни сайтове са си супер.
 
MacTeP каза:
теоретично да

Помоли ги да ти сложат поне линк, линковете от силни сайтове са си супер.
Да, това е повече от истина.:) И следвашият блъскай статиите си с интерлинкове към теб и вътрешни твой страници. Но е редно да се използва линка ти като ресурс откъдето са го взели.
 
ако не искат им кажи че ще поченш да ги рипортваш на гугъл за дупликеита и на хостинга им и тнт

еи в тази тема има повече инфо как да се оправиш с пробелма

Днес видях че някъв кавал ми е копирал саита.

И една допълнителна идея ако все пак откажат кажи че ще пуснеш кампания на ппц с тяхното име и ще напишеш какви мошеници са .... (статия на твоя сайт която разказва какви мошенициса


А едно приятелче имаше още по уникална идея след като му бяха коипрали някакви статии без ликче директно им заяви че ако не ги махнат си купува 20 домеина и им изкопирва цели сайт с негови реклами 20 пъти и да се оправят.....
 
Благодаря за съветите, ще им пиша, пък ще видим.
А това за интерлинковете, имаш пред вид, че в текста трябва да вмъкна линк ли?
 
espy каза:
Благодаря за съветите, ще им пиша, пък ще видим.
А това за интерлинковете, имаш пред вид, че в текста трябва да вмъкна линк ли?
Да, към вътрешна. Ако и линка ти е ключова дума и приземиш бота на страница с добро съдържание на тази ключова дума ще е още по-добре. И оттам върнеш към главната. :wink:
 

Горе