Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Памела не изглежда точно от типа 'запазена кола'.
Сигурно щото много километраж има навъртян на нея.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Виждам колко интересен ти е животът. Написаното по-горе беше шега, не се пали толкова.

Не мисля че нещо по твой адрес съм казал, ако не съм разбрал "шегата" нямаше да си позволя да говоря.

А тази певица мисля че и като шега няма място в този форум. Забравяй.

Сега ме извини отново, НЕ търся заяждане.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Памела не изглежда точно от типа 'запазена кола'.
Сигурно щото много километраж има навъртян на нея.

senegal_8-dakar.jpg


SCOLARE ANGELA DAVIS! :clap:
 
Последно редактирано:
Предполагаеми участници във "ВИП брадър" 2012, според един блог, както и често тези имена чувам и част от тях реално имат шанса да влезнат в къщата. Нека разгледаме персонажите по-долу:

Журналистката Кристина Патрашкова - сефте я чувам, но това може да е и от слабата ми заинтересованост към нашата журналистика като цяло.
Венета Райкова - водещата на "Горещо" - не е лоша като водеща, но ми идва малко агресивна и нахална, нищо, че беше в миналите издания, има какво да покаже и в тези.
Плеймейтката Николета Лозанова - тук нищо не мога да кажа, оставям на Валери и другите футболисти уана би. Красива е и толкова. Добре, че е тя, че да има с каква тъпотия тукашните "себеуважаващи се" интернет медии да си пълнят рубриките.
Памела Андерсън - икона, явно е взета от сайт за групово пазаруване щом е дошла на крака за тази тъпотия тук. Хубава жена и реално е била мечта на почти цялото мъжко съсловие. И защо не.
Катя Евро - Уважавана от мен актриса, която последните години яко деградира с участията си при Васко (Азиса). Имам добро изградено мнение за нея с годините и за да ми се размие и то, трябва да участва в още няколко такива. ;)
Азис - Моя "идол". Няма такова нещо. Даже не знам какво да кажа. Ще са големи курвенски истории в тази къща с него. Няма да се учудя ако има и кръстосване на шпаги в късните часове.
Десислава - Една голяма Супернова в Поп-фолка, която драпа на всяка евровизия и за жалост май нещо в момента грам не и върви кариерата. Миналото ВИП-че показа красоти. Дано и това да е така.
Алисия - Жената, която прави сеир на медиите, а те пък идиотите си я публикуват. Но това е: хляб и зрелища. Прост народ, виновни ли са за това медиите, те просто задоволяват търсенето. Та, момичете си прецака фейса последните години и в момента е с друг футболист, на този поне му върви повече от другия играта, за разлика от косата. Добри песни, но лошо визия последно време. ДрамаКуин.
Надя от предаването “Елит” - Момичето е симпатично, до момента в който не се хвана с Андрей от Сблъсък - единия опусум. Малко ми е изкуствена, но карай, то на екрана половината са такива. :)
Иван от шоуто на "Иван и Андрей" - Алкохолик, на който не му давам повече от една седмица без да близне спирта. Много кофти чувство за хумор, като партньора му, както и силно дразнещ. Никога не съм ги харесвал двамата. Може да е нещо хейтърско в мен, но не са ми читави нещо.

Споменават се още Ирина Сарачинова, Мити Фънки, Ванко 1, Бони, Ники Михайлов...

И за не стане 100 метра пост за последните по една дума: Симпатяга, шопар, pimp, чаровна, мини коса....

* Информацията, че точно това са участниците не е потвърдена. Ако някой има друга и по-актуална да шерне. :)
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

боли ме. да духа на ники пънчев там ако тоя ще води
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

@Blinky, гледам ги знаеш морално деградиралите, а Кристина Патрашкова?
толкова известна журналистка... :shock:

Надя от предаването “Елит” - Момичето е симпатично, до момента в който не се хвана с Андрей от Сблъсък - единия опусум. Малко ми е изкуствена, но карай, то на екрана половината са такива.

след това вече не е симпатична? :D
 
@nortrant, тази журналистка трябваше да я Гугълна, за да видя коя е. Реално с нищо не ми бе известна. Не мога да я свържа с нищо. :)

Надя от предаването “Елит” започнах да я харесвам от клипа на Нина Николина - "Ти", там бе една от момичетата, които танцуваше и ми хареса като визия. После се появи в предаването и се пишеше за нея доста, като Андрей я налази по някое време. Имаха сравнително кратка връзка. Не мога да кажа нещо лошо за нея, даже и да искам. :)
 
От: Re: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

@nortrant, тази журналистка трябваше да я Гугълна, за да видя коя е. Реално с нищо не ми бе известна. Не мога да я свържа с нищо. :)

Спокойно, не си само ти.
Това е тенденция в цяла БГ - не се дава гласност за добрите изяви, защото идиотщините са по-гледани.

А иначе с какво е известна:
за мен с вестник Галерия
ето повече инфо ако още някой не знае: (цитат от википедия)

Кристина Тодорова Патрашкова е известна българска журналистка.

Работила е в редакциите на вестниците "Отечествен фронт", "24 часа", "Сега" и "Монитор". Създател и главен редактор е на вестник "Галерия", известен със своята опозиционна насоченост срещу правителството на Бойко Борисов. Освен във вестници Патрашкова е работила и в различни телевизии. За известно време водеше авторското предаване "Истории с Патрашкова" в ТВ2. Известна е с многобройните си коментари в различни риалити формати.

Изключителни постижения в кариерата й са многобройните интервюта-изповеди с водещи наши и световни интелектуалци и хора на културата. Авторка е на няколко книги, носителка е на многбройни награди, сред които „Златното перо“ за принос в българската култура (vesti.bg от 23.05.2004 г.), както и наградата на ВМРО "Достойнство и чест" за най-достойна българка през 2010 година (BulFoto). Патрашкова дълги години отразява кинофестивала в Кан, както и други събития в областта на културата по света. През 2011 година е избрана за една от 100-те най-влиятелни жени в България.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Да вкарат Люба Кулезич, Сашо Диков, Дучето и Наско Сираков. От една страна ще бъде интересно, но от друга - вместо за един месец ще свърши само за един ден. :)
[video]http://vbox7.com/play:08f9a343a6[/video]
 
Аз искам да видя Ицо Сираков, Юлиян Вучков, някоя фолк дива и ако забравям нещо, то е защото не ми идва на момента. Идеята е да е интересно. Но каквато и формация да бъде, все ще е по-интересно и гледано от всичко друго, което в момента изтърква ефира. Ще започна по-активно да гледам телевизия след началото на Столичаните, Под прикритие и може би новите Господари на ефира. Всичко друго нещо сякаш не е това, което може да ме задържи пред екрана. С този Вип Брадър ще е пак нещо различно и идиотско.

@nortrant, значи журналистката е име. Моя грешка е явно, че не я знам. Ако влезе сега в къщата ще я опозная по-добре. Това е реклама де. А всеки има нужда от нея. :)

Както казваше една голяма звезда "Шоуто трябва да продължи", мисля, че и тук ще дадат всичко от себе си, за да го направят. Наградният фон е 500К, което си е сериозна сума за тук. Надявам се за тези пари да дадат заслуженото шоу на народа. :D
 
  • Like
Реакции: snux
От: Re: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

@nortrant, тази журналистка трябваше да я Гугълна, за да видя коя е. Реално с нищо не ми бе известна. Не мога да я свържа с нищо. :)
След грижите по онлайн бизнеса и форума явно разпускаш с телевизия.
В много от изказванията ти личи..., не знам как да го кажа - не искам да обиждам, нито да се заяждам, едностранното възприятие на живота в България, излъчвано от телевизиите.
Няма спор, телевизията е по-модерно средство за излъчване на информация, но вестници, радио и книги все още не са си изпяли песента.
Ведър и доброжелателен човек си, но влиянието на телевизията върху теб е видимо.

Има немалко хора в България, които не се радват на телевизионен ореол, но вършат доста и добра работа. И не само в журналистиката.
Отдавна ми се върти идеята за сайт, работещ по тази тема, но нямам такова време на разположение.

Да добавя. След първия брадър, интересен с новостта на формата и с почти нормалното си и човешко протичане, ми изчезна желанието да гледам повече. Изкуствено въвежданите малки сценарийчета с интриги и простотии, представяни на зрителите, не са естествено човешко поведение. Няма нищо общо с идеята за големия брат, който гледа.
Воайорството е вградено във всеки човек, но в това предаване то бе изключено и заменено с долнопробна театрална постановка с неясен сценарий, пошло съдържание, неадекватна игра, по-лоша от тази на пътуващи театрални групи от далечното минало, когато често са вземали за актьори първия попаднал им и проявил желание да се качи на сцената.
 
Последно редактирано:
Напротив, аз телевизия почти не гледам. Както споменах следя точно 3 неща, даже 2, защото Господарите не са ми в толкова любими. Това са 2та сериала - Столичани в повече и Под прикритие. Има една максима, която е добре казана - "Ако вярваш на всичко, което гледаш по телевизията, спи да гледаш".

Ако говориш конкретно за това какво наблюдение имам върху личностите, за които се изказах, това е защото чета за тях в нета, някое друго жълтурче и от компании, които се вълнуват от тях и са споделили на маса или ей така е подметнато. Телевизията отдавна вече не е най-обективния и добре сформиран канал за информация. Поне не и тук. Не знам как съм създал мнение в теб, че телевизията ми налага и оформя възприятието, но както се вика - може и да давам признаци за такова нещо. :)
 
От: Re: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Предполагаеми участници във "ВИП брадър" 2012, според един блог, както и често тези имена чувам и част от тях реално имат шанса да влезнат в къщата. Нека разгледаме персонажите по-долу:

Журналистката Кристина Патрашкова - сефте я чувам, но това може да е и от слабата ми заинтересованост към нашата журналистика като цяло.
Венета Райкова - водещата на "Горещо" - не е лоша като водеща, но ми идва малко агресивна и нахална, нищо, че беше в миналите издания, има какво да покаже и в тези.
Плеймейтката Николета Лозанова - тук нищо не мога да кажа, оставям на Валери и другите футболисти уана би. Красива е и толкова. Добре, че е тя, че да има с каква тъпотия тукашните "себеуважаващи се" интернет медии да си пълнят рубриките.
Памела Андерсън - икона, явно е взета от сайт за групово пазаруване щом е дошла на крака за тази тъпотия тук. Хубава жена и реално е била мечта на почти цялото мъжко съсловие. И защо не.
Катя Евро - Уважавана от мен актриса, която последните години яко деградира с участията си при Васко (Азиса). Имам добро изградено мнение за нея с годините и за да ми се размие и то, трябва да участва в още няколко такива. ;)
Азис - Моя "идол". Няма такова нещо. Даже не знам какво да кажа. Ще са големи курвенски истории в тази къща с него. Няма да се учудя ако има и кръстосване на шпаги в късните часове.
Десислава - Една голяма Супернова в Поп-фолка, която драпа на всяка евровизия и за жалост май нещо в момента грам не и върви кариерата. Миналото ВИП-че показа красоти. Дано и това да е така.
Алисия - Жената, която прави сеир на медиите, а те пък идиотите си я публикуват. Но това е: хляб и зрелища. Прост народ, виновни ли са за това медиите, те просто задоволяват търсенето. Та, момичете си прецака фейса последните години и в момента е с друг футболист, на този поне му върви повече от другия играта, за разлика от косата. Добри песни, но лошо визия последно време. ДрамаКуин.
Надя от предаването “Елит” - Момичето е симпатично, до момента в който не се хвана с Андрей от Сблъсък - единия опусум. Малко ми е изкуствена, но карай, то на екрана половината са такива. :)
Иван от шоуто на "Иван и Андрей" - Алкохолик, на който не му давам повече от една седмица без да близне спирта. Много кофти чувство за хумор, като партньора му, както и силно дразнещ. Никога не съм ги харесвал двамата. Може да е нещо хейтърско в мен, но не са ми читави нещо.

Споменават се още Ирина Сарачинова, Мити Фънки, Ванко 1, Бони, Ники Михайлов...

И за не стане 100 метра пост за последните по една дума: Симпатяга, шопар, pimp, чаровна, мини коса....

* Информацията, че точно това са участниците не е потвърдена. Ако някой има друга и по-актуална да шерне. :)

И ако ги вкарат пак тея ... мисля че вече са участвали поне Азис, Венета, Десислава, Катя Евро са били в минали сезони на брадъра... Някои стойностен човек да се вкара... ма като гледам те стойностни известни личности не останаха ...
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Малко статистика за геронтофилите. ;)

Интересни коментарчета има...
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Вижда се, че Вискярът е особено въодушевен от предстоящите събитя.
Памела очевидно му е някакъв soft spot, колкото и да се прави на безпристрастен наблюдател...
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Изключително! :D
Вече съм подготвил палатката около дома, алпийска екипировка, няколко наблюдателни пункта, прехващане на електронните, и не само, излъчвания от дома. С цел... Един джентълмен не говори за такива неща.
За краен вариант е в пълна пара създаване на ВИП аура около личността Вискяр, позволяваща директно влизане в дома.
Така че, ако видите някой нещо да джиджи-биджи по нощите, че и денем, с Памела, да знаете, че този форум се е отчел подобаващо за невероятните и пазени цял живот преживявания от гостуването в България.
 
Имам един приятел, който се прибираше от дасколо втора смяна, за да гледам Спасителите и по-специално как Пам се раздава по плажа. :)

Не е тайна, че жената беше мечта на всеки мъж и реално е имало защо. И на мен ми допадаше, ако трябва да бъда честен. Но не съм изпадал в мелодрами или тин вълнения. Имах други по-големи любимки - слабата Кристина Агилера.

Всеки ще се надявам да види как одеялата подскачат в тъмното и 2 силуета се движат в такт. Но най-вече ще се единия силует да е с руса грива и издут чаршаф около гръдта. :) Другият не е важен, освен ако не е някакво Азисоподобно. за да може да има материал за писане на PR-и. :) Това ли е на дъното? :) Да те вълнуват новини за идиоти? :)
 

Горе