Пантеон на славата - предприемачи On air!

Пантеон на славата. Предприемачи от predpriemach.com под светлините на прожекторите. On air, както се казва. Майсторите на делата си.

[video=youtube;tZA4v_CtVOw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tZA4v_CtVOw#at=121[/video]

Повече за него - http://tikvenik.wordpress.com/
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Браво на Митачето. Доста добре се е получило. Какво да кажа, човека го познавам и наистина може да обяснява добре. ;) Едно голямо респект. ;)

Така си е, готин е. Но както обикновено става с готините, знаещи и можещи хора - и той не влиза тук, във форума, защото знаете какво се случва с незнаещите когато почнат да завиждат и си нарочат някой знаещ и можещ.
 
От: От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Така си е, готин е. Но както обикновено става с готините, знаещи и можещи хора - и той не влиза тук, във форума, защото знаете какво се случва с незнаещите когато почнат да завиждат и си нарочат някой знаещ и можещ.
Влиза, но рядко. :) Но определено не е активен много много тук. Той не е по форумите. Повече е по соц. мрежи. Там го засичам най-много. ;)
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Незнам кой е кръстил заглавието на видеото, обаче думите на човека нямат абсолютно никаква връзка с хейтърство, той разказа самата истина.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Доста добре представи нещата. Жалко е, че не влиза във форума.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Според мен не каза нищо ново,тези неща всеки тук ги знае
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

познайте заради кого спря да влиза :?
 
От: От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Кой тоз бунак дет прогони таз умна глава?

познай от първия път :)
ако все пак не можеш - след това ще ти дам няколко жокера
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Да не се обиди ама залагам на REMIND-а,че той таквиз лигловци май много много не може да ги трае
 
Последно редактирано:
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Според мен не каза нищо ново,тези неща всеки тук ги знае
Малко се съмнявам, че можеш да се изразиш толкова структурирано пред камерата.

Аз залагам за Никс.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Нямах предвид , че мисълта ми тече така гладко като на пича,а че не каза нищо ново
Малко се съмнявам, че можеш да се изразиш толкова структурирано пред камерата.

Аз залагам за Никс.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Това, че не ти казва нищо ново може само да те радва. Но за 90% от хората тия неща са не просто нови, а просто непонятни.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Това е нормално,ако Вискяра почне да ти говори за попови прасета и пчели няма да разбереш нищо(предполагам).
Също и аз да почна да ти говоря за неща от моята работа - терминали,сеали,бургу... всеки си знае в неговата област.А пича това дето го говори е една сборка на повечето информация в форума
Това, че не ти казва нищо ново може само да те радва. Но за 90% от хората тия неща са не просто нови, а просто непонятни.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

И аз не вярвам да е зареди алана.
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Тук съм си бе...просто вдигнах цените :D :D Мерси, че ме шервате...както казах и в G+ видеото е старичко вече, но пък днес трупа точки :) А за комуникацията просто е по-интензивна в социалните мрежи и не се взирам толкова в монитора докато чакам отговор :) Другото, който идва на SEO срещите ни знае ...Банко надявам се и на тая да се видим бро :)
 
От: От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Тук съм си бе...просто вдигнах цените :D :D Мерси, че ме шервате...както казах и в G+ видеото е старичко вече, но пък днес трупа точки :) А за комуникацията просто е по-интензивна в социалните мрежи и не се взирам толкова в монитора докато чакам отговор :) Другото, който идва на SEO срещите ни знае ...Банко надявам се и на тая да се видим бро :)

Нали знаеш, мястото между теб и Гената, и задълже срещу Манол и Тео. :) Да, бройте ме. Вече си говорих с Манол. :)

Минавай насам, че ни трябват и пиперливи езици. Хахахха, :)
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Ела без кола :D Ще пием, ама както си трябва :D
 
От: Пантеон на славата - предприемачи On air!

Ела без кола :D Ще пием, ама както си трябва :D

Задълже, то се пада май петък. :) Ще разкажеш как мина интервюто, защото бе едно от читавите, които съм гледал наскоро за онлайн. Последното, което беше така запомнящо се бе на Евгени в един сутрешен блок. Не си спомням телевизията само. :)
 

Горе