Парите в Интернет - Make Money Online

Mimi34

New Member
Здравейте , казвам се Мими . На скоро започнах участието си в една уникална система , която
дава възможност за Допълнителен доход,Повече свободно време,Да имате свой бизнес,Финансова независимост, които дава системата . Това не Ви ангажира с нищо.
Ако някой се интересува или познавате някой , който би се заинтересувал .Нека ми пише на
лично съобщение или имейл.Побързайте , защото местата се ограничени.
e-meil-meri_733abv.bg
 
От: Парите в Интернет - Make Money Online

Мими, Мими, Мими. Що така бе Миме. Объркала си форума, ти лошо Мими.

7932003Y.jpg
 
Здравейте , казвам се Мими . На скоро започнах участието си в една уникална система , която
дава възможност за Допълнителен доход,Повече свободно време,Да имате свой бизнес,Финансова независимост, които дава системата . Това не Ви ангажира с нищо.
Ако някой се интересува или познавате някой , който би се заинтересувал .Нека ми пише на
лично съобщение или имейл.Побързайте , защото местата се ограничени.
e-meil-meri_733abv.bg

Здравей и добре дошла тук. За жалост (не наша де :) ), хората тук се занимават само с бизнес и съм сигурен, че още в първите 2-3 думи са разбрали цялото съдържание на всичко след тях. Ще се радвам да останеш с нас и да споделиш какво те интересува, защото тук наистина ще получиш доста компетентни мнения за това как се прави бизнес онлайн, както и ще получиш много безценни съвети от хора, които това правят по цял ден. До тогава темата остава в подходящата за нея тема - Кофата.

Пожелавам ти успехи, но тук не се толерира такова представяне, още повече неясноти около предложението.
 

Горе