Пари използвайки My Search Funds

abundance

New Member
Намерих един сайт който се казва My Search Funds. Плащат за това че ползваш тяхната търсачка, която е линкната към Google. Има възможност за реферали което ти носи още печалба. Плащат в англииски лири и парите ги превеждат на paypal. Изглеждат надеждни.

Проверети ги и ми кажете какво мислите.

mysearchfunds.co.uk/apply001.asp?Friend=57626[/url]
 
Последно редактирано:
От: Пари използвайки My Search Funds

може би, чел съм разни книги, които говорят за големи пари от тази програма, но не ми се занимава с нея... :)
Забелязвам обаче, че доста хора я ползват, имам посещения от там
 
От: Пари използвайки My Search Funds

за 5 дена изкарах 1 паунд,ама после се забавиха работите.Ето ми я статистиката

Today

Searches: 0


Total to Date

Searches: 97

Earnings: £1.85 *



ако някой иска да ми стане рефче

http://www.mysearchfunds.co.uk/apply001.asp?Friend=51341

нищо не губите.Всичко си е по-старо само дето ви плаща ;)
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Откъде да си изтегля плъгина ? няма никъде линк за download. направих си регистрация , в профила ми никъде няма линк. Като отворя сайта пък не ми излиза търсачка.
 
От: Пари използвайки My Search Funds

значи трябва да си или със IE 6-7 или Firefox.Ако си с опера не става.Иначе то се дърпа

ето как става

влизаш си в акаунта.Под менюто My Account-Use my search fund on another computer и теглиш.Ако има нещо не ясно пиши ми ЛС
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Жалко , че не използвам толкова често търсачки. А тук ако нямаш 10-тина реферали не си е много оферта ;)
 
От: Пари използвайки My Search Funds

абе регнах се да го пробвам, щото и без това ползвам търсачката доста често... само дето тука имам 10 сърча и 0.00 income... някви идеи от къде иде проблемо?
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Проблема е от там , че за 10 сърча неможеш да очакваш $$ :d
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Я ми дайте точен линк да се регна и да сложа код в сайта си да печеля пари, че не мога да се спрявя сега някак си.
 
От: Пари използвайки My Search Funds

То като се регнеш, там в менюто им има html кодчета за рекламни банери направо :) а да питам горе долу колко сърча трябва да направя за да очаквам някакви приходи, и по какъв критерий ми дават тези приходи... примерно възможно ли е 30-40 сърча да нямам нищо и на 41-вия да ми даде 1 паунд или ддз... хайде някой който я пробва от повечко време да каже 2-3 думи за отчитането на приходите :)
 
От: Пари използвайки My Search Funds

А бе не знам ама пише че на година средностатитическия сърчър
(ако мога така да го нарека) зимал по 50 паунда. Кликити клик ;)
 
От: Пари използвайки My Search Funds

То като се регнеш, там в менюто им има html кодчета за рекламни банери направо :) а да питам горе долу колко сърча трябва да направя за да очаквам някакви приходи, и по какъв критерий ми дават тези приходи... примерно възможно ли е 30-40 сърча да нямам нищо и на 41-вия да ми даде 1 паунд или ддз... хайде някой който я пробва от повечко време да каже 2-3 думи за отчитането на приходите :)

Значи статистиката се ъпдейтва на следващия ден.И на сеърч ти дава около 4-5 стотинки.Можеш да си го сметнеш от предишния ми пост със статистика.И не не е така на 41-вия сеърч да ти даде 1 паунд.
 
От: Пари използвайки My Search Funds

На мен на 100-ия сърч ми е дало една пълна нула. И да ми беше дало - все тая, не ми харесват резултатите от търсенето.
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Това е една огромна ЛЪЖА! Аз направих над 40 сърча и то накрая ми остави от 40 - 9, с които съм заработил £0.08, а приятелите ми:

Total number of searches by my friends 239
Total revenue from friends £0.21
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Е, ти искаш милиони ли да заработваш
 

Горе