Пари от интернет за възрастен човек

Convenix

Member
Здравейте. :)

Чета от доста време форума и ми е наясно, че не харесвате PTC сайтовете и другите подобни начини за печелене на "пари" (центове), тъй като всичко това е загуба на време.

По-добре е да се занимаваме с dropshipping, affilate и т.н., но има ли някакви други възможности с които човек на 50+ години да печели от интернет пари, като човека за сега може да работи само с гугъл :D
На пръв поглед за подобен човек, PTC сайтовете са идеални за него, защото не са много трудни. Но изобщо не си заслужават и няма смисъл от тях. Затова, знаете ли някакви други алтернативи?

Всякакви идеи и предложения са добре дошли! :)
 
Здравей, ами може човек да се пробва да напише книга и да я публикува чрез amazon kindle, там си имат доста потребители и ако е стойностна може и да докара приход.
 
Мога да ти дам един сайт, чрез който за около месец ще вземеш 5$ , за 2 минути работа на ден.
 
Що не предложиш и на мен в случая? :D
 
Ще му плащам да пише във форум и ще изкарва в пъти повече.

Да, това с писането във форум е добра идея. Поне за начинаещ като дадения човек, ще е лесно. Някакви подобни неща търся.
Всъщност наистина съществува ли такова нещо - плащане за коментари във форум? И ако да, как вървят печалбите?
 
Какво е образованието на човека, владее ли чужди езици? С какво се е занимавал през годините, има ли някакви хобита? На така зададен въпрос едва ли ще ти отговорим по-добре от гугъл.
 
Здравейте. :)

Чета от доста време форума и ми е наясно, че не харесвате PTC сайтовете и другите подобни начини за печелене на "пари" (центове), тъй като всичко това е загуба на време.

По-добре е да се занимаваме с dropshipping, affilate и т.н., но има ли някакви други възможности с които човек на 50+ години да печели от интернет пари, като човека за сега може да работи само с гугъл :D
На пръв поглед за подобен човек, PTC сайтовете са идеални за него, защото не са много трудни. Но изобщо не си заслужават и няма смисъл от тях. Затова, знаете ли някакви други алтернативи?

Всякакви идеи и предложения са добре дошли! :)
Здравей и добре дошъл при нас. По-добре да продаваш нещо, което можеш отколкото да се занимаваш с тия сайтове. Да, определено не ги харесваме, защото създават не само лош имидж, но и много юзъри (в истинския смисъл на думата, още ботове) смятат, че това е начинът...всичко друго (ако според тях има такова) е менте. Имам поне 3ма такива приятели, които преди време бяха толкова сигурни в това, а сайта беше кешфиеста.

Пълни глупости са и определено губене на време. Замисли се колко пари ще спечелиш, ако седнеш и научиш как да изкараш наистина добри пари? :) Мисля, че това е по-добрия път. Дали ще е продажба на реклама, дропшипинг, афилиейтинг, девелопинг, предлага не услуги в мрежата....каквото и да е....но всичко около PTC ще забие. С времето ще видиш, че те са полезни само за едно - да вкарваш кофти трафик, ама и тогава се надявам да не влизат в портфолиото ти от ресурси, с които оперираш. :)

Успехи, и ако има нещо, пиши ни, ще помагаме. Приятен престой тук с нас.
 
Много ми стана интересна темата и на мен ми се иска да помогна...

Най-добре е да ни кажете с какво сте се занимавали, какви са ви интересите и тук наистина има хора, които могат да ви дадат страхотни идеи.
 
Най-добре е да се занимаваш с нещо което обичаш и ти е интересно....
От всяко нещо може да развиеш бизнес.
Пиши на лично от какво разбираш и какво ти е хобито, тогава ще съм по-конкретен
 
Здравейте, много ви благодаря, за отговорите и коментарите! :)

Наистина от PTC, Bitcoin Faucets и т.н. няма абсолютно никакъв смисъл. Ще кажа на човека (не питах за мен), че е по-добре да отдели тези часове, вместо да си губи по няколко часа за няколко цента, до отдели време да придобие някаква обща компютърна грамотност и след това ще му предложа да си направи афилейт сайт, на темата която го интересува, като ще му помогна.

Благодаря! :)
 
АКо е забавен и знае английски , може да си купи камерка и да прави видео клипчета като говори каквото му е интересно , качва в YOutube канал и ако събере достатъчно хора ще прави един хубав доход от адсенс рекламките които вървят в клипчетата.
 
За PTC сайтовете почти съм съгласен. Там ти трябва ъпгрейд, абе почти умряла работа е... Но има сайтове, които наистина могат да доведат сериозни приходи. Ако имаш високо ниво в Crowdflower дава добри пари. Преди имаше 2-3 сайта, изпълняваш задачи и ти дава на задача по 0,10-15$ , по 20-30 + задачи на ден. Но сякаш всичко замря вече... Отворен съм и аз за предложения за работа, ако имате някакви идеи.
 
Писане на статии е добра алтернатива, но изисква време и постоянство :)
Да, дори много добра. Съветвам хората, които искат да започнат и имат идея от писане, това да им е първото, с което да препечелват. Защо? Рано или късно те ще трябва да пишат собствения си сайт. А това реално ще им е само плюс. Аз и до ден днешен сам си пиша някои неща в сайтовете, да минават проверка и от друг човек, но все пак статичните страници са веднъж. :) За статии и контент, който е нужен регулярно си използвам външни услуги (тези, за които говорим сега), естествено с мой преглед, за да не се качи нещо, което да прецака общата гледка. :)
 
Аз имам блог от 2009 г. Публикувал съм към стотина публикации и има регулярни приходи от адсенс :)
Може ли ориентировачно инфо към каква ниша е, и да кажем колко печели на месец от реклами? Понеже съм пред дилема за в бъдеще да си направя или сайт, или блог.
 
В сферата на полезните и интересни неща. Приходите не са много, но съм забелязал зависимост между тях и бр. публикации. Така, че определено е възможно добре да се печели но трябва оригинален контент, набавянето на който си е майсторлъка в цялата работа. :)
 

Горе