Пари от интернет , чрез игра

Оказва се, че пичът се е регистрирал преди 4 дни в играта, като два дни след това е отворил тема тук, без въобще да му е ясна играта, с ясната идея да привлече някой друг реферал и да claim-не 100 или колкото е там злато:

9310709s.png


@Blinky, темата добре е в коша, но поне и реф. линка да му се махне?
Дано има хора, които да оценяват жеста на @4moki , който е отделил време и е показал на всички на 100% за какво иде реч. Както си и знаех, целта му е да дойде и да се направи на добродетел, а в същото време проси за реферали. Обаче е сбъркал мястото.

@Blinky Какво мислиш да се създаде една секция, която да се направят няколко теми за тези видове простотии, за да може хората, които сега навлизат в това начинание да не попадат на тях? Да не си губят времето и парите най-вече...
 
Смятам, че Кофата е подходяща. Все пак там се знае какви теми се наливат. По-големият проблем е в това, че много от тези теми, които по принцип са за Кофата попадат в сериозните, защото авторите им са убедени в това, че не са за Кофата. Това няма сила, с която да го преборим, защото просто трябва да забраним да се пускат теми от новодошли, което на практика ще убие форума. Не е оферта. Рипортите са подходящ инструмент за това да се отделят качествените и некачествените теми.
 
А може просто такива новодошли да се очакват, и като се появят да им се обясни с 2 изречения къде бъркат, вместо да се хулят и да се пращат на майната им и по кофите. Това е което аз се опитам да правя като видя такава тема. И такава тема не ме дразни. Даже ми е кеф, че мога лесно да покажа на човека, че плува срещу течението. Един тийн лесно се навива на идеята че може да спечели пари от подобни сайтчета, а с подходящ тон и много лесно се развива. Не е ли това идеята на един форум, да се помага?

@prophet Това не е разследване и няма нужда нищо да се разобличава. Името на форума е Предприемач, очаква се почти всички тук да знаят какво са реферали. Който не знае какво става е автора, който очевидно е новак и не знае съвсем какво точно прави. А и както казваш, ти също си бил такъв, имаш опит. Ти би трябвало да си първия, който културно да му обясни нещата.
 
Последно редактирано:
Това е идеята, ако се е регистрирал и мисли да остане тук, а не да спамне линк, продиктуван от това, че е открил вчера игра, да си набере реферали, и да изчезне.

http://pari-ot-internet.com/forum/viewtopic.php?t=23377

Има го и в Бг мама, ама там са го шкартирали без да му се обясняват. :)
 
@prophet Това не е разследване и няма нужда нищо да се разобличава. Името на форума е Предприемач, очаква се почти всички тук да знаят какво са реферали. Който не знае какво става е автора, който очевидно е новак и не знае съвсем какво точно прави. А и както казваш, ти също си бил такъв, имаш опит. Ти би трябвало да си първия, който културно да му обясни нещата.
Не е първия, няма и да е последния. Целта му е да трупа реферали, ако не беше това нямаше да си сложи веднага реф. линк, щеше да попита какво мислим за този тип сайтове, реални ли са и т.н. С такива хора така трябва да се реагира. Ако намеренията му бяха други всеки щеше да си изкаже мнението. И аз преди две години вярвах сляпо в тия глупости, най-вече в PTC сайтовете, капчи и т.н.. Докато не разбрах, че е пълна простотия и ти губи времето. А ако се използва това загубено време за нещо стойностно, което след време ще ти донесе полза тогава е друго.
 
@prophet Това не е разследване и няма нужда нищо да се разобличава. Името на форума е Предприемач, очаква се почти всички тук да знаят какво са реферали. Който не знае какво става е автора, който очевидно е новак и не знае съвсем какво точно прави. А и както казваш, ти също си бил такъв, имаш опит. Ти би трябвало да си първия, който културно да му обясни нещата.
Не е първия, няма и да е последния. Целта му е да трупа реферали, ако не беше това нямаше да си сложи веднага реф. линк, щеше да попита какво мислим за този тип сайтове, реални ли са и т.н. С такива хора така трябва да се реагира. Ако намеренията му бяха други всеки щеше да си изкаже мнението. И аз преди две години вярвах сляпо в тия глупости, най-вече в PTC сайтовете, капчи и т.н.. Докато не разбрах, че е пълна простотия и ти губи времето. А ако се използва това загубено време за нещо стойностно, което след време ще ти донесе полза тогава е друго.
 
Братле играя от близо месец , а другото е , че не се печели 100 злато от реферали . Да съм ви задължил да се регистрирате или нещо от сорта НЕ . Но щом съм сгрешил , извинявам се на всички за неудобството , ако ми кажете как да махна темата я махам веднага .
 
@HaTo1892

БРАТЛЕ няма лошо, че споделяш, но това е форум за бизнес в интернет.

Това, което ТИ предлагаш, не кореспондира със сериозен бизнес.

Тези предложения могат да имат по-голяма успеваемост в някакви посредствени форуми за изкарване на стотинки от мрежата.

Все пак, когато се регистрираш в даден форум, е препоръчително да опознаеш посетителите му и техния начин на мислене.

Няма лошо, че споделяш някаква тема, обаче тя не е релевантна на това, за което се пише тук.

И честно казано не се надявай да играеш на някакви игри и да печелиш пари, пък било те и малко.
 
Братле играя от близо месец , а другото е , че не се печели 100 злато от реферали . Да съм ви задължил да се регистрирате или нещо от сорта НЕ . Но щом съм сгрешил , извинявам се на всички за неудобството , ако ми кажете как да махна темата я махам веднага .
Говори с @Blinky, ако ти разреши да отвориш темата в офтопик раздела, но си направи труда да обясниш всичко, което знаеш за играта и така си мисля, че всеки ще си изради някаква представа, а и никой няма да има против реф. линка (предполагам). Плеснат реферален линк, с уточнението, че е футболен мениджър и нищо повече - няма какво да очакваш като реакция.
 

Горе