Пари от малини

ми както казват хората - и лайна можеш да продаваш стига да ги предложиш по подохдящия начин. Така че да , възможно е
 
Или ако продаваш на едро може да си направиш сайт за онлайн поръчки нещо като онлайн склад :) незнам... ама ако продаваш малко по 1кг 2 аз се съмнявам че ще стане нещо поне мое мнение но опитай, опитът няма да ти навреди
 
Здравей ;)

Мдам за можене можеш но тук идва проблема с тази ниша (гросери.ком - фирма от дот ком бума вече ги няма) ами хранителните продукти са с нисък марж, траиноста на стоката не е много голяма и стоиноста спрямо транспортните разходи нещо не се връзва..... И най важното можеш да купиш малини навсякъде... С две думи сложна истоия

По леснто е така или иначе идва зима да погледнеш какви възможности предлга онлайн бизнеса за печелене и да си развиеш проект в тази насока. Саитовете с афилиеит програми обикновено изискват подръжка от рода на няколко часа седмично така че на пролет няма да имаш проблеми да ги съчетаваш нещата

И ако имаш въпроси не се притесняваи да питаш
 
Здрасти бате и добре дошъл тук при нас. Да можеш да селкаш каквото ти идва на акъл по интернет, виж ги Ebay.com - те са жив пример че всичко може да се продава през мрежата.:)

стоката малко ме притеснява, че не е много издържлива на климатични условия и може да се скапе. Но е идейно, ако е за чужбина ще ти е ок, като доходи и възможност за разширяване на дейноста. Както и Бг пазара може да налазиш, така и този в чужбина.

Пожелавам ти приятен престой и успехи завбъдеще. :) :wink:
 
всъщност на малините колко им е траиноста щото те сигурно тая фирма дето им ги даваш са го решили този проблем.наи малкото ако имаш саит дето ти пише какво продаваш ,на какви цени и тем подобни поне други фирми които се занимават с малини или директни търговци по пазарите и борсите могат да те намерят и да се свържат с теб .
 
Хехехехе аз бих си купил, но не изкупувам. А ти неискаш ли застраховка на дейността ти? Много добри вариянти мога да ти предложа :wink:
 
защо не потърсиш в гугъл какви са цените на прекупвачите в чужбина не завъртиш един два телефона да видиш колко ще излезе трнспорта и ако има смисъл да органзираш износа а не да даваш на български прекупвачи... може и краини клиенти да потърсиш гугъл са доста добри в търсенето ;) ...

Ако не разбираш от износ най-лесният начин да го направиш е да потърсиш експерт срещу комисиона ....
 
Няма ли да е по добре да продава марихуана или кокаин (ама да е на бучка) :D?
 
Пич има начин да продаваш малини през интернет :) Просто ти трябва един сайт 8) На два езика ;) И малко помощ за СЕО-то от хората тука :) И може би с малко време ще намериш пазар и в нета. Но от друга страна защо не проучиш първо колко хора които са в бизнеса с малини търсят малини в интернет и чужденците дали търсят малини в нета :roll:
 

Горе