Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

От: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Язе, че съм по черното така си е. Всичко ще си проличи.

Тук си прав :) Все пак знаеш как се прецаква системата :)
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Това в списъците не е реалното положение, защото болшинството от хората не са си проверявали егн-тата, а някои са ги намерили, но не са пускали жалби.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Аз, проверих и моето и на майка ми няма ги :)
Това в списъците не е реалното положение, защото болшинството от хората не са си проверявали егн-тата, а някои са ги намерили, но не са пускали жалби.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

И на нашето кметче, му взели данните:

http://varna.dir.bg/news.php?id=16526804

Интересно е просто за кого е гласувал и после няма черен ПР:)
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Според мен е смесено. Възможно е и да е ПР акция, обаче нещата които ми разказаха моите познати в техния случай са си чиста манипулация от едната от партиите. А и примерно, кой ще си играе да злепоставя Комунистическа партия на България? Според мен, вероятно са натопени няколко, а други са се изхтирили. Това е без значение де, цялата процедура с тия подписки е пълен фарс.
разбира се, че е ПР акция - целта и е да отвратят хората да гласуват, елементарно кухо е, и че другарите от бсп не са пуснали* 2-3 броя на тях си, и 2-3 на коалиционният еб@ч дпс и затова им лъсват кръглите нули * - как се пуска - дават на активисти по едно име и егн и той се вписва вместо жертвата, за което обаче са виновни събирачите на подписи на всяка партия, че не проверяват верността на вписаните данни чрез проверка на лична карта...
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

За кой ще гласуваш оптимисте, като както вече знаеш, че всичко е нагласено
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Аз пък писах в страницата на партията, която ми е краднала подписа и познайте - на другия ден ми се обадиха по телефона да ми се извиняват.... демек имат ми и телефона... даже искаха да се срещнат с мен, обаче отказах, нямам какво да си кажа с тях.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Аз пък писах в страницата на партията, която ми е краднала подписа и познайте - на другия ден ми се обадиха по телефона да ми се извиняват.... демек имат ми и телефона... даже искаха да се срещнат с мен, обаче отказах, нямам какво да си кажа с тях.

Хахах.
Добре, че не са ти дошли направо на гости. :lol:
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Хахах.
Добре, че не са ти дошли направо на гости. :lol:

Ами какво им пречи, ние за тях сме като на длан, имат всичко - адреси, телефони, егенета, лични карти, каквото си искат.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Абе кой го знай в кви подписки се е писал, мене що ме няма в тези работи и никой не ме търси
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Абе чукай на дърво да не ти се случва да ти прихванат данните и да ги използват некоректно...
В случая става въпрос само за някакви си подписки, но като се замисля и какви поразии могат да се направят с тези данни ...
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Абе кой го знай в кви подписки се е писал, мене що ме няма в тези работи и никой не ме търси
Аз никога в никакви подписки не се подписвам, но това не е проблем за крадците на данни. Освен това всеки месец ми звънят по телефона да ми рекламират разни брокерски компании, аман от тези кол центрове и няма спасение - на арменския поп иди се оплачи за тормоз.
 
Re: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Аз пък писах в страницата на партията, която ми е краднала подписа и познайте - на другия ден ми се обадиха по телефона да ми се извиняват.... демек имат ми и телефона... даже искаха да се срещнат с мен, обаче отказах, нямам какво да си кажа с тях.

Я тези били и някакви модерни в маркетинга. :) Да се срещнете, за да говорите. За какво по дяволите ще говорите? :)

Поне да станат идея по-симпатични, ако има такова нещо при нашите продажници. Не знам партия в Бг с положителен рейтинг. Всичките са от зле по-зле.
 
От: Re: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Я тези били и някакви модерни в маркетинга. :) Да се срещнете, за да говорите. За какво по дяволите ще говорите? :)

Поне да станат идея по-симпатични, ако има такова нещо при нашите продажници. Не знам партия в Бг с положителен рейтинг. Всичките са от зле по-зле.

Щели да правят вътрешно разследване да накажат виновните и обещаха да ме информират.
Сега въпроса е друг, за кого по дяволите да гласувам? Всичките са маскари, то е ясно, ама идеята Делян Пеевски да стане евродепутат е повече от противна, а масово хората ако не отидат да гласуват точно това ще се случи. Партиите с твърдия електорат имат сметка да откажат останалите избиратели от гласуване.
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Ама сте смешни с това гласуване, за който и да гласуваш все тая, всички партии са едно цяло, Бойко си прави бизнеса с Пеевски, пък вие умувайте за кой да гласувате
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Разбира се, че са ползвали Търговския регистър - от там най-лесно се точат лични данни. Това, че не всички, които имат лични данни в Търговския регистър са пострадали от кражба на самоличност означава, че престъпниците просто не са пожелали да откраднат самоличността на всички (трябвали са им определен брой ЕГН-та и затова не са злоупотребили с всички възможни ЕГН–та от Търговския регистър).

Цялата тази врява в регистрацията като "администратор на лични данни" е глупост. Какъв е смисъла да се тормозят коректните фирми с бумащини като личните данни така или иначе са публикувани в Търговския регистър (а тези, които не са там - се продават нелегално на достъпни цени).

Освен това собствениците на сайтове са длъжни да си публикуват личните данни на сайта.

За какво пазене на личните данни може да става дума след като законите изискват личните данни на гражданите да бъдат публикувани?
 
Re: От: Re: От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Щели да правят вътрешно разследване да накажат виновните и обещаха да ме информират.
Сега въпроса е друг, за кого по дяволите да гласувам? Всичките са маскари, то е ясно, ама идеята Делян Пеевски да стане евродепутат е повече от противна, а масово хората ако не отидат да гласуват точно това ще се случи. Партиите с твърдия електорат имат сметка да откажат останалите избиратели от гласуване.

Хахаха, ще ме разплачат. Всички партии са толкова про-активни преди избори, че направо да те разчустват. :)

НЕ знам къде го бутат това момче Делян Пеевски. Човек с толкова противоречива личност и в същото време олицетворения на цялата мутро-връскарщина. Някой ще го изяде много лошо, заради тези велики идея. Хората ще гласуват, това поне е сигурно. Мен ме притеснява факта, че някой (разбирайте големите сили, с лице - нашите депутати и мишки) се опитва да ни затрие много яко, но няма как да се получи. Ни успяваме, защото сме силни, и малко да дръпнем, ще смачкаме всичко друго. ;) Малко отклонение, но да си кажа, че и тия дето ги гледаме по телевизията с по-голяма цел от това да умрат милионери. :)
 
От: Партиите използват личните ни данни за регистрация в ЦИК

Моето семейство също не фигурира в списъците. Вероятно защото никой не е подкрепял нито една подписка :)
 

Горе