Партньорска програма от Parfiumite.Com

От: От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

българска му работа..като се гледат само паричките така е..ама то е вродено в българина няма какво да се чудите.
Мислех да ставам партньор, но не съм, а повече от очевидно е че няма и да стана.Всъщност не става въпрос за мои пари, а за поръчки, но българска работа ... като станеш сутрин и няма какво да пишеш, решаваш да се изтъкнеш!
 
От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Аз пък си поръчах парфюм и до 2 дена ми се обадиха и ми казаха кога ще дойде , всичко точно! И парфюма си е перфектен! Danke :)

Лошо няма, но явно са сериозни само от време на време.

А и 2 дена??! Wtf?

ОТ другите онлайн магазини ти се обаждат до 30 мин. -1 час след поръчката да се потвърди и ти пращат нещата същия ден.
 
От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

еми нали са на училище децата.


ако това е проблема да ми се обадят аз ще им предвижвам поръчките :)
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

В крайна сметка какво става - ако поръчам ще получа ли парфюм до 1-2 седмици :) ? Има ли някой който може да каже как са като качество ?
 
Последно редактирано:
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

ахах децата на училище... на ден ако знаеш колко поръчки минават и не само от този сайт.... важното е че е позвънено и парфюма е пристигнал нали ? Пък и куриерите бават някой път ако се пусне днес утре трябва да пристигне важното е че пристига нали ?
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Към кой да се обърна да ми изплатят натрупаният до момента баланс.Писах от "Контакти" на сайта, но вече мина около седмица и още не съм полчуил отговор.

Лек ден! ;)
 

Горе