Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

От: Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

Добра статия наистина. Общо взето guest blogging-a е в устата на всички в момента.
 
Re: От: Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

Добра статия наистина. Общо взето guest blogging-a е в устата на всички в момента.
Определено, по конференциите е точка №2 или 3, когато става дума за линк билдинг и по-конкретно за линк байт. Не само си пускаш линка от някой гест блог, но и хората шерват статията, яко тя им се стори интересна и поучителна. Често този модел работи. В момента на това наблягам и аз, за да видя реалния ефект от него. ;)
 
От: Re: От: Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

Определено, по конференциите е точка №2 или 3, когато става дума за линк билдинг и по-конкретно за линк байт. Не само си пускаш линка от някой гест блог, но и хората шерват статията, яко тя им се стори интересна и поучителна. Често този модел работи. В момента на това наблягам и аз, за да видя реалния ефект от него. ;)

Определено трябва да се гледа да се пускат в "активни" блогове. Шерването носи вирал трафик, който е най-желаният натурален линк билдинг. Затова няма смисъл да се гледа толкова PR-a. Аз даже гледам domain authority-то преди PR-a. Като се замисля, май остава на трето място :D
 
Ама това е формулата, много важно, че си на PR5 страница, като собственика и има authority 0, а този PR е изкуствено създаден с няколко линка от PR6 и 7. Но всеки сам си преценява де. Гледа се и т.н., но аз никога не съм плащал за линкове, ще го направя някой ден, но със всеки един ъпдейт на Гугъл, все по се обезсмисля. Но съм си обещал някой ден, само веднъж преди 2 години, ама не беше сериозно купуване. Винаги съм бил привърженик на натуралното линкване, или поне линк размяната.

Важното е да имате резултат и да е траен, пък кой какви методи използва. Всеки сам си го прави. :) Тези дни ще мога да използвам силата на гест блогинка и ще кажа как е, но от сега мисля, че е добра опция за бъдещо набиране на трафик и линкове, в едно. :)
 
От: Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

Използвам блог мрежата линкъп :
Sign up for Blogger Link Up

Хубавото е, че когато пуснете request, в продължение на няколко дни идват доста хора на мейла, които предлагат статии. Трябва доста да сте се ошлайфали, за да можете да сортирате некачествените гост блогери - аз лично никога не позволявам на индийци или хора от подобни страни да ми пращат статии, защото английския им куца доста, пък и предпочитам native usa спийкър да говори по темата, отколкото индиец. Наистина е много полезна мрежа, защото можете да завържете доста контакти, например можете да си намерите някой usa native speaker, който редовно да ви праща статийки, ако и двамата имате полза от това. Ползвал съм няколко пъти платформата и като гост блогър, публикувах 2 статии в 2 блога - статиите все още стоят, доволен съм, явно съм попаднал на добри хора.
 
От: Пасивен линк Билдинг Създаване на Безплани Линкове

10 коментара направени ръчно в сайтове с PR 1,2,3 и 4 само за 3$ за 3 дни(сайтове да са на английски език):)
 

Горе