Пауза преди името в цитатите

Alf

New Member
Аз пак ще се обадя за нещо дребно, но ми бърка в очите, понякога аз я слагам паузата сам в цитата...

За какво говоря - примерно някой цитира Blinky и най-отгоре в балона с цитата пише:

---
Първоначално изпратено отBlinky
---

Сложете моля ви се една пауза където трябва в сорса, не вярвам да е кой знае какъв проблем!
 
От: Re: Пауза преди името в цитатите

Ах този Блинки. :) Тови ми е ника, при пращане на лични - "ОтБлинки". Шегувка, ще го погледнем. Мерси за ананса. :)

Сега като се замисля е при цитатите често срещано. ;)

:) Благодаря!
 
Re: От: Re: Пауза преди името в цитатите

:) Благодаря!
И аз ти благодаря. От време на време се губят някакви настройки или се появяват бъгове. Всеки, който ъпдейтва версията или настройва система се е сблъсквал с такива проблеми. Но ще гледаме да ги оправим.
 
Аз пак ще се обадя за нещо дребно, но ми бърка в очите, понякога аз я слагам паузата сам в цитата...

За какво говоря - примерно някой цитира Blinky и най-отгоре в балона с цитата пише:

---
Първоначално изпратено отBlinky
---

Сложете моля ви се една пауза където трябва в сорса, не вярвам да е кой знае какъв проблем!

готово :)

ние с блинки ползваме форума на англииски затова не се сърдете че не виждаме бъговете на кирилица :oops:
 
От: Re: Пауза преди името в цитатите

готово :)

ние с блинки ползваме форума на англииски затова не се сърдете че не виждаме бъговете на кирилица :oops:

Проба :)

И - не се сърдя аз поне хаха, просто професионално изкривяване хах :)

---

Работи! :))
 
От: Пауза преди името в цитатите

И ако може, когато цитирам аз, да ме поздравява на ЛС. :mrgreen:
 
Re: От: Пауза преди името в цитатите

Ама наистина ви благодаря, направо е друго сега като чета новите цитати :)
Хахаха, не знаех, че е имало такова голямо значение за теб. ;) Радвам се, че успяхме да те ощастливим в този толкова петъчен ден. :D
 
От: Пауза преди името в цитатите

Споменавам:
В темата "Търся хора за разработка на сайт" след корекция на съдържанието в пост #1 има автоматично съобщение: "Запоследно променено...."
Разделете, моля, "за" от "последно".
 
От: Пауза преди името в цитатите

Новите цитати са направо трепач. Дистанцията между думите е много точно отмерена, в резултат на екипната работа на нашите администратори. :)
 

Горе