Пейдж Ранк - Page Rank - PR???

vitohol каза:
Е начи няма много време да намерим линкс :)

Бате има, ама въпроса е кой колко го мързи. Вчера тръгнах да събмитвам ама се отказах на 100-ната директория.
Аз лично ще пробвам с Article Submission. Това е по-добре, не само заради линковете, но и заради трафика, който би могъл да е потенциален за продажби. А и съм повече фен на тези медийни маркетингови трикчета. :) Там се изисква някакво време за удобряване, но си струва чакането. В някои форуми има обяви от сорта на "Статия на блог с ПР 5 за $10" или "4 блога с ПР 3 търсят постове - $2". Което ме подсеща че и това е добра възможност за набиране на добри линкове от контент.

Други ценни линкове, за които се сещам са тези от блог рола на някои блогове в твойта сфера. И към тях се ореиентирвам в момента. Ако са и от блогове с добър, юник и много контент - това ще е много добра линк стратегия. А и да не забравиме подписите от форумите, това е също добре, имайки предвид че някой теми на форумите са поостарели и това е възможност да се сдобиете с от индексирана страница. Може да не са в висок PR, но за сметка на това са много наброй тези линкове. :wink:
----------------------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Мисля че това тук му е мястото:

PageRank-Calculator.png
 
Благодаря за подробното обяснение, Blinky!
Ще следвам твоите съвети.
А, как мога да разбера в момента имам ли Page Rank и какъв е той?
 
Благодаря за подробното обяснение, Blinky!
Ще следвам твоите съвети.
А, как мога да разбера в момента имам ли Page Rank и какъв е той?
Виж тук: http://prchecker.info/check_page_rank.php
Мисля че е обективно, показаното. Имаш PR3 на сайта в подписа ти..:)
 
От: Пейдж Ранк - Page Rank - PR???

Значи колкото повече статий толкова по голямо търсене и приложение в търсачките на гоогле
 

Горе