Пейдж Ранк - Page Rank - PR???

Коренът от броя на линковете е приблизително равен на сумата от 2 на степен от 0 до PR. Което, според мен, е пълна фъшня, защото никъде не се отчита PR-а на сайтовете, които те линкват. Както и колко линка имат те на страницата, а това си е от значение.
 
интересно в тази схема има огромни дупки
4 - от 225 до 240
5 - от 961 до 992
какво става от 240 до 961 :) да нямат ПР 4,5
на мен ми показва 409 баклинкс а имам пр5
кликовете по сайта ти в резултатите , изходящите линкове също дигат ПР а по тази формула нищо няма да се отчете . Най - вероятно тази формула е била началната , но са и добавили няколко неща още .Няма да кажа кои :)
п.с : Истинската формула сигурно ще е дълга 1 к реда .
 
И аз не ми се вярва да е така като цифри, но имайте предвид че може да се говори средно за всички сайтове в мрежата, някой са късметлии, а други не чак толкова. Аз си мисля че може да са средни стойности, а не да са за всеки индивидуялно. Чак толкова точна информация не съм срещал никъде. А формулата си мисля че е някъде в Search Engine Optimization - Оптимизация за Търсачки в тази секция. Много се надявам да не се отнасят тези цифри за повечето, зашото с PR5 ще се мъчиме всички. :lol:
----------------------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
На мен пък теч три дни ми се случи нещо много странно. Вдигнах трафика на един от саитовете ми и PRa им веднага скочи от 3 на 4 :)
 
Tsanko каза:
На мен пък теч три дни ми се случи нещо много странно. Вдигнах трафика на един от саитовете ми и PRa им веднага скочи от 3 на 4 :)

Честото, бате. Какъв тук ползваш за виждане на PR, че скоро не е имало PR upgrade. Освен ако не си вдигнал с много и това от своя страна да е довело до по-бързо и навременно за сайта ти ама не ми се връзва, явно има и такива. :wink:
----------------------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Незнам колко точно е бил трафика, но не е малко. Скочих до 100 хилядното място на Alexa :) Незнам дали е от това или нещо друго, но PRa наистина скочи :roll:
 
събмитвам се по директории но не знам къде да си видя ПР :oops: :oops: :shock: някои помощ?
 
за блогове какви мета тагове е най-добре да се сложат?

готов съм да платя до 40 долара с пеи пал дали някои ще успее за тези пари да ми дигне пр до 3-4?
 
Разменяй линкове със сайтове със сходна тематика. ДО момента ( в кратката история на сайтовете ми) не съм плащал за реклама , само разменям линкове с подобни сайтове. Нямам и намерение да плащам . Мисля го за безсмислено.
 
а някои да знае дали има начин линкове на няколко дни защо не се отчитат?
 
fiddy каза:
а някои да знае дали има начин линкове на няколко дни защо не се отчитат?

Защото са млади и им трябва малко време за да се отчетат. ZzZaPyr е прав за размяната на линкове със сайтове/блогове с тематика като твойта. Така казваш на останалите на "пазара" че си от тази ниша и другото, което е по-хубаво (може би:)) е че трафика от тях е този който ви трябва.

Опитрай също така събмитване на статии. Това определенмо е много ценен линк за сайта ти, Аз лично го правя много често. Даже се опитвам да се специялизирам в това да докарвам трафик който да купува. С добре подбрани писания всичко е възможно. Обикновено се прави с малко инфо по темата и в последствие предлагане на решение за проблема.

Успехи, това определено ще ти вдигне PR на следващият ъпгрейт.
----------------------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
като говорим за следващия ъпгреид мернах нещо в ДП форумите, че се говори за края на юли началото на август за ъпгреид някои с друга информация? :)
 
coolice каза:
там имаше анкета като гледах за последно :) от средата на другия до началото на следвашия би трябвало да е някаде
Да и аз съм със същото инфо от DP форума, и там така предвиждат, както и според мой изчисления се пада тогава. :wink:
----------------------------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе