Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

...че лидерът на ДПС може да бъде санкциониран с 6000 лв. ...

Направо ще му се раздрънчи джоба, жив да го ожалиш. Ама нищо, той ще си ги избие от тия, които не са гласували за него.
Неговите гласоподаватели или не живеят тук, за да плащат данъци или просто не плащат данъци.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

За ДПС за гласували всички , които не отидоха да гласуват . Не знам как още не сте го разбрали ! Колкото по малко хора гласуват , толкова повече ще тежи вота на турците извън България .
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

За ДПС за гласували всички , които не отидоха да гласуват . Не знам как още не сте го разбрали ! Колкото по малко хора гласуват , толкова повече ще тежи вота на турците извън България .
Мит е, че голяма част от електората на ДПС е от чужбина (гласовете им от чужбина са около 50 хиляди). Не тези в чужбина, а тукашните подкрепят ДПС. Те го правят активно (чрез гласуване за тях) или пасивно (чрез негласуване, т.е. със съгласие с това, което са гласували другите). Щом толкова много хора подкрепят ДПС, как да бъде премахната тази партия?
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

За ДПС за гласували всички , които не отидоха да гласуват . Не знам как още не сте го разбрали ! Колкото по малко хора гласуват , толкова повече ще тежи вота на турците извън България .

И на тебе ти бяга математиката.
Ще се повторя:

Имащи право на глас (с тия в чужбина) ~ 5 милиона.
Гласове за ДПС ~ 500 000 общо.

Значи: Гласуваме 100% всички, и ДПС ще имат "само" 10%, а не 15% както сега.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

И на тебе ти бяга математиката.
Ще се повторя:

Имащи право на глас (с тия в чужбина) ~ 5 милиона.
Гласове за ДПС ~ 500 000 общо.

Значи: Гласуваме 100% всички, и ДПС ще имат "само" 10%, а не 15% както сега.
Все пак уж живем в демокрация, а не в диктатура. Щом толкова хора искат ДПС, значи трябва да си ги получат за "представители". А ДПС и други версии на БКП ще се премахнат не само с активно гласуване и то за друга/и партия/и (това е само началото), но и с просвещение (следващите ти 4 години живот не струват 20-50 лв).
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Абе аз се отчайвам - БСП дали някога ще се махнат...те възкръсват всеки път. вчера си говоря с плади хора и с ужас и изненада разбирам, че някои са гласували да БСП, други за АБВ...Не знам какво трябва да са направили, че да гласуваш за тях...
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Ами... смени обстановката :wink:
От показаната статистика на последните избори стана ясно, че БСП не са привлекли абсолютно никакъв електорат след 89та година, което всъщност е достатъчна оценка и за дотогавашния строй. Брой ги в миналото, смело. За възкръсване са нужни реални партийни реформи, но те нямат кадрите, нито нагласата за такива.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

трябва да се въведе задължително гласуване, както и тези без средно образование да не могат да гласуват... така каквито и гласове да дойдат от Турция - ще се обезсмислят. Аз съм туркиня, но не подкрепям ДПС
 

Горе