Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Не са. Ще се повторя. В щатите имаш изпит по английски за да ти дадат гражданство.
А тия отиват в районното "Дюндюрлюн, мюндюрлюн, дай таскере", и заминават да гласуват срещу някоя лира. Без да са стъпили, учили, работили и плащали данъци в България.

Нищо против нямам, но да си отиват да гласуват за Ердоган и за Сюлейман паша ако искат в Турция.
Това с изпита го има по закон и в България, но то важи само за такива, които се опитват да придобият българско гражданство по натурализация (Закон за българското гражданство, глава 2, раздел 3; изискването за владеенето на български език е описано в чл. 12, ал. 5). Въпросните хора, които ти третираш като небългарски граждани, получават гражданството си на основание глава 2, раздел 1 (по произход) и 2 (по месторождение) от Закон за българското гражданство.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Едно задължително гласуване стига, не ни трябват интервюта, подписки и алабала...

Дам задължително гласуване ще е идеално 3-4 милиона българи срещу милион и нещо турци + милион и нещо цигани = 3-4 срещу 3 милиона -> Местан премиер аферим, машала! :D

ПП: Няма да го подписвам защото е безсмислено, за да има ефект трябва държава и независим съд - ние нямаме изобщо държава за съд да не говорим.
 
От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Дам задължително гласуване ще е идеално 3-4 милиона българи срещу милион и нещо турци + милион и нещо цигани = 3-4 срещу 3 милиона -> Местан премиер аферим, машала! :D
.
Какво говориш безумецо! Те всички са българи, значи това ще е волята на народа! Подчинявай се на диктатурата на проле.....така де, демократичния избор на народа.
 
От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Дам задължително гласуване ще е идеално 3-4 милиона българи срещу милион и нещо турци + милион и нещо цигани = 3-4 срещу 3 милиона -> Местан премиер аферим, машала! :D

ПП: Няма да го подписвам защото е безсмислено, за да има ефект трябва държава и независим съд - ние нямаме изобщо държава за съд да не говорим.
Пояснявам за незнаещите, че право на глас имат всички български граждани, а това с циганите, турците, марсианците си е странно популистко деление. Щом са получили признание, че са част от тази държава, значи, че са наши, а не чужди.
 
От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Дам задължително гласуване ще е идеално 3-4 милиона българи срещу милион и нещо турци + милион и нещо цигани = 3-4 срещу 3 милиона -> Местан премиер аферим, машала! :D

ПП: Няма да го подписвам защото е безсмислено, за да има ефект трябва държава и независим съд - ние нямаме изобщо държава за съд да не говорим.

Мисля, че преувеличаваш повече отколкото трябва..

Да видим данните:

българска 5 664 624
турска 588 318
ромска 325 343
Не се самоопределям 53 391
друга 49 304

всички останали да се съберат - пак не могат да направят 1 милион
ти к'ви три милиона сънуваш?

трябва да махнем тези цигани които си продават гласовете (по-голямата част)..дпс ще видят един милион през крив макарон
ако се въведе задължително гласуване, мафиотските им структури няма да успеят за наличното време да се подготвят и влизането им в парламента ще е под голям въпрос
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

дори Кърджали, който е окупиран от дпс:

ГР.КЪРДЖАЛИ

общо 38 895
българска 23 737
турска 13 578

пак нямат превес
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Еии вие пък вкупом тръгнахте да му обяснявате. То ако е имал желание да научи нещо извън атака.тв или там квото гледа щеше сам да провери положението....
 
От: От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Мисля, че преувеличаваш повече отколкото трябва..

Да видим данните:

българска 5 664 624
турска 588 318
ромска 325 343
Не се самоопределям 53 391
друга 49 304

всички останали да се съберат - пак не могат да направят 1 милион
ти к'ви три милиона сънуваш?

трябва да махнем тези цигани които си продават гласовете (по-голямата част)..дпс ще видят един милион през крив макарон
ако се въведе задължително гласуване, мафиотските им структури няма да успеят за наличното време да се подготвят и влизането им в парламента ще е под голям въпрос

абе абдал, право на глас имат и тези с двойно гражданство - родени в чужбина с поне един родител български гражданин, разгласи го там през атака.тв, че единственото решение е премахване на двойното гражданство - или си българин или си някакъв друг!
 
От: От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Мисля, че преувеличаваш повече отколкото трябва..

Да видим данните:

българска 5 664 624
турска 588 318
ромска 325 343
Не се самоопределям 53 391
друга 49 304

всички останали да се съберат - пак не могат да направят 1 милион
ти к'ви три милиона сънуваш?

трябва да махнем тези цигани които си продават гласовете (по-голямата част)..дпс ще видят един милион през крив макарон
ако се въведе задължително гласуване, мафиотските им структури няма да успеят за наличното време да се подготвят и влизането им в парламента ще е под голям въпрос
Наистина ли смяташ, че циганите са 300 000? Това, че им дават да се пишат българи, не ги прави българи. Нито по принцип, нито на избори.

Плюс това, Минков е прав. Искаш да кажеш, че турците в България + гласуващите турци в Турция са 600 000 души? Спри наркотиците, моля те.
 
От: От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Наистина ли смяташ, че циганите са 300 000?

Искаш да кажеш, че всички гласуват? И че тези които го правят - избират дпс?
статистическа грешка винаги има, но не мисля, че ДПС ще да получи повече от милион и половин (даже това е много оптимистично) гласа ако изборите станат задължителни
 
От: От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

50% от населението не гласува - искаш да кажеш, че когато то бъде задължено да го прави, ще гласува за ДПС
смешен си
 
От: От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Еии вие пък вкупом тръгнахте да му обяснявате. То ако е имал желание да научи нещо извън атака.тв или там квото гледа щеше сам да провери положението....

Болни мозъци сте брат от едно мнение и реши, че съм от атака па ме разбра и какво гледам - маг Мазнина ряпа да яде.

Оня купения трол ходил в гетата да брои циганите и ги знае колко са. Ще умра от смях. :lol:

Пишете си малоумията и си вервайте, че като стане задължително гласуването ще цъфнем и вържем.

Забравяте, че в тези 50% негласуващи има:
-мъртви души - но ги броят
-цигани неграмотни дето не знаят какъв ден е камоли как се гласува - но ги броят
-инвалиди дето поради добрата инфраструктрура не могат да си излязат от вкъщи - но ги броят
-стари хора трудно подвижни не можещи за хляб да отидат сами- но ги броят
-българи дето зад граница след преброяването - но ги броят
-хора които са били в неделя на работа или на смяна щото в БГ събота и неделя не са почивни дни освен на документи - но ги броят

Айде трола със стъкмистиката да извади колко процента са горните и да видим колко са реално негласауващите.

Но като един атакист според някой следвайки пътя на логиката 50% са гласувалите направили лош избор(за 9/9 и 15/15 да не споменавам) останалите реално негласуващи ще са по-малко от 50%.

Изводът сами си го направете ако можете. :)
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Казват, че ДПС са активизирали голяма част от електората си
бах то електорат - 480к човека
да кажем, че това са 50% от електората им, при задължително гласуване и останалите толкова гласуват за тях (въпреки, че ще е по принуда) и какво стана? ПАК няма 1 милион

не мисля, че повече от половината които бъдат задължени (турци, цигани) да гласуват ще го направят за ДПС
дпс сега започва да приобщава циганите именно по тази причина - НЯМА повече турци
точно сега е времето да стане задължително гласуване

купени цигани от дпс има главно в няколко региона
всички партии купуват цигански гласове, по тази причина не може да ги използвате като аргумент, че при задължително гласуване, за ДПС ще гласуват 3 милиона

ако стане гласуването задължително, тежестта на купения глас ще стане два пъти по-малка
т.е. ако искаш да имаш същия резултат на изборите - ще трябва да купиш поне два пъти повече гласа
това прави организацията много по-трудна и опасна
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Петиция значи. Ми то по тази логика да пусна петиция, че Интернет трябва да се спре, че разсейва хората. Това за мен са глупости. Какво значи противоконтитуционна партия? Тя ще вземе изборите да спечели др. път, а вие петиция пускате? Ми дайте една петиция да нямаме президент да пуснем, че нали и той не ви харесва...
Истината е, че аз гласувах и се радвам, че гласувах. Тези, които си казаха - всички са еднакви, няма да гласуваме, да не се сърдят, че има такива като ДПС. Ако беше 80 % избирателната активност, ДПС щяха да са последни.
А между другото петицията трябва да е против Атака, защото Волен си прави каквото иска и хората му са аргонтни, налитат на бой, харчат нашите пари по скъпи хотели и т.н.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

А, Юдоган и Местан , не си правят каквото си искат, баси логиката имаш.... Противо конституционна в кунституцията пише, че не може да има партии на етничаеска или верска основа...
Не ми говори глупости...
Петиция значи. Ми то по тази логика да пусна петиция, че Интернет трябва да се спре, че разсейва хората. Това за мен са глупости. Какво значи противоконтитуционна партия? Тя ще вземе изборите да спечели др. път, а вие петиция пускате? Ми дайте една петиция да нямаме президент да пуснем, че нали и той не ви харесва...
Истината е, че аз гласувах и се радвам, че гласувах. Тези, които си казаха - всички са еднакви, няма да гласуваме, да не се сърдят, че има такива като ДПС. Ако беше 80 % избирателната активност, ДПС щяха да са последни.
А между другото петицията трябва да е против Атака, защото Волен си прави каквото иска и хората му са аргонтни, налитат на бой, харчат нашите пари по скъпи хотели и т.н.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Ми добре, от утре пускaм петиция против комунизмa, със сигурност ще имaм фенове.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Добре бе как ги смятате тия, че ако всички гласуват нямало да има дпс?
Колко души в България (и аре в чужбина) имат право на глас?
5 милиона? 6?

ДПС имат над 500 000 гласа. Значи при 100% активност, няма да имат 15%, ами "само" 10%. Шукар а? Дай да гласуваме всички и ще ги махнем... глупости.
 
От: Петиция срещу ДПС - ще се включите ли?

Rombeca е абсолютно прав. Просто винаги ще има ДПС или някой негов клонинг. Просто има доста турци в България и извън нея. Това е все едно да съм от Левски и да вярвам, че ЦСКА ще изчезне някой ден...
 
Интересна статия: http://economic.bg/bg/news/4/tsik-globi-lyutvi-mestan-za-agitatsiya-na-turski-ezik.html

И не заради заглавието, а заради този цитат:

За всяко от нарушенията на Местан и Хафъзов глобата варира от 200 до 2000 лева, което означава, че лидерът на ДПС може да бъде санкциониран с 6000 лв. Решението беше взето с 11 гласа „за" и 3 „против" - на представителите на ДПС, съобщи bTV.

Смях пълен. Да бяха му дали и един орден Стара Планина. ;)
 

Горе