Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Не се отваря 1-вият, а и не мога да разбера какво искаш да ми докажеш?
Искам да ти кажа,че: България е по-зле след влизането в ЕС.
и за съжаление,Медведев е прав...
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Искам да ти кажа,че: България е по-зле след влизането в ЕС.
и за съжаление,Медведев е прав...

Ти си уникален бе до преди малко се съгласи със всичко и за капак викаш ГЕРБ виновни, сега ЕС! Ей страшен си обаче, Медвед прав, както и да е!
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Владко е някаква по-тъмна версия на Уни. И двата сънуват , че всички проблеми по света са по някакъв начин свързани с Бойко :D
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Владко е някаква по-тъмна версия на Уни. И двата сънуват , че всички проблеми по света са по някакъв начин свързани с Бойко :D

... и злите американци.
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Ей ви ги злите американци, мръсни капиталисти какво правят. Ръце ще му слагат, пари ще харчат вместо да ги дават за помощи на мангалите, и да им купуват кифтета да гласуват за тях. Империалисти на злото! Гадове!

[video=youtube;9NOncx2jU0Q]https://www.youtube.com/watch?v=9NOncx2jU0Q&feature=youtu.be[/video]
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

"Какво е вашето мнение прав ли е ?"

Не е прав, малко пропаганда. Сега ние и Украйна сме лошите в очите на Путин.

И за да не съм голословен

"След влизането на страната в ЕС през 2007 година за 6 години безработицата се е увеличила от 6,9 до 11,8%."


При влизането в ЕС безработицата по данни на НСИ е 8.4% (в края на 2006 г.). След две години в ЕС в края на 2008 г. безработицата е 5,85% (най-ниското си равнище от 1990 г). От което следва, че ЕС не е виновен за безработицата.

"Чуждите инвестиции са намалели за същия период почти 9 пъти"

Реално пика на инвестициите е най-висок през 2007 г, когато вече сме в ЕС. България е първенец по инвестиции в региона на Централна и Източна Европа, като отношението между преки чужди инвестиции и БВП до 2009 г. През 2010 г отстъпваме първото място на Естония.

И двете статистики показват, че спада в България не е свързан с влизането ни в ЕС, а с настъпването на финансовата криза в Европа.

Ако някой е виновен за нещо то това не е ЕС, а олигофренията на българина.

Относно това как щяхме да бъдем ако не сме в ЕС, отговора е много по зле. Лично аз мога да кажа много бивши социалистически страни които са по-зле от нас и не са в ЕС. Единствено Хърватска беше по-добре от нас, но и тя вече е в ЕС.
 
Последно редактирано:
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Искам да ти кажа,че: България е по-зле след влизането в ЕС.
и за съжаление,Медведев е прав...

Доста е прав, но много не искат да си признаят.Как стана така в рамките на месеи цените на апартаментите и имотите скочиха 10торно щото ингилизите щели да ни купят татковината.Дойдоха да живеят ирландски пияндурници и кат видоха,че не могат да се култивират се махнаха.След тях промениха законите за руснаците,които изкупиха цялото бетонно черноморие, а уж от Русия не може да изнасяш пари.СЛЕД 50Г. В БЪЛГАРИЯ НЯМА ДА ИМА БЪЛГАРИ
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Това с празните полета в Силистренско ме разби. В момента, процентът на обрабовани площи е най-голям, откакто страната ни съществува. Доходи, покупателна способност, продължителност на живот - всичко е нагоре спрямо 2007ма.
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Това с празните полета в Силистренско ме разби. В момента, процентът на обрабовани площи е най-голям, откакто страната ни съществува. Доходи, покупателна способност, продължителност на живот - всичко е нагоре спрямо 2007ма.
Нагоре в отрицателен аспект.Пенсионерите са доста по-малко от 2007г.,но естествения прираст пак е надолу....http://bg.wikipedia.org/wiki/Данни_за_демографските_показатели_на_България
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Ако България не беше влязла в ЕС сега щеше да е като Македония - 30% безработица и средна заплата от 400 лева. :lol: :lol: :lol:

Добре е да си отговорите и на въпроса що Полша и Балтийските републики са по-добре от Русия, Беларус, Украйна. Въпреки че в Русия буквално ходят до коленете в ресурси.

А сега след спада цената на петрола и спада на рублата е добре да си отговорите и защо Русия стана по-зле от нас.

На руски за средната заплата в Русия.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%8B_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8


Само да ви кажа, че една рубла струва 2 стинки. :lol: :lol: :lol:
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Хихихихи как ме привикваш само. Да тиквата е виновна за всичко щото е наведен на меркел и обама, и не е никакъв мъж, а просто едно ла*но на дъжд. :D
Владко е някаква по-тъмна версия на Уни. И двата сънуват , че всички проблеми по света са по някакъв начин свързани с Бойко :D
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Владко е някаква по-тъмна версия на Уни. И двата сънуват , че всички проблеми по света са по някакъв начин свързани с Бойко :D

А ти си,ъпдейтната версия на ромбоида,и ежедневно тровите форума с мотото: "Един е Буда и Прокопи е негов пророк" :lol::lol::lol:
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Тая тема ще се политизира много силно и ще се избълват тонове пропаганда. По-добре да се премести в секция "Политика".
Иначе точно руснаците да ми говорят за икономика и то няколко дни след като рублата скочи до 80 руб/usd, ай мерси! Русия да си влиза в рецесията и да не дава много акъл на другите.
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Аз до колкото си спомням ЕС нищо не съсипа, освен ултиматума за АЕЦ Животновъдство, Енергетика, Земедилие, до колкото помня едни цифри от ЕС че финансираха. Да видим сега колко стигнаха до хората? Стигнаха до Иван Славков, водещ се на документи че имал 10 000 дка земя, нищо че не е виждал мотика и изобщо няма тази земя. Общо взето онези кореняци от село София допринесоха за ситуацията в момента.
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Румънците що не ги прецака ЕС?:)
 
От: От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

М чи кък, на нас все някой ни е виновен я Русия, я Бсп, я торйната коалиция.
Аз ще ти кажа защо амама истината.
Ей зареди такива тиквени мекерета като вас, дето разчитат на краднатото от мама и тати по време на "прехода".
Защото си нямат нашите продажни русофилчета-политици.
 
От: От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

М чи кък, на нас все някой ни е виновен я Русия, я Бсп, я торйната коалиция.
Аз ще ти кажа защо амама истината.
Ей зареди такива тиквени мекерета като вас, дето разчитат на краднатото от мама и тати по време на "прехода".
Келешче, тия приказки на някой друг. Израстнах без баща, а майка ми преди да се пенсионира беше начална учителка. Живота толкова ме е блъскал, че чак съм му благодарен, дето ме направи такъв, да не ми пука от трудностите.
Такива мрънкачи, като теб съсипват родината, дето са готови да оригат на семенна течност в стрмежа да послугуват на руските или други пиявици. Ходи си за гъби и се радвай на портрета на СерГейчето над леглото ти!
 
От: От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

Келеш ще викаш на някой друг, не и на мен!!! Ясно ли ти е?
Съжалявам за баща ти, и за всичко иначе.
Келешче, тия приказки на някой друг. Израстнах без баща, а майка ми преди да се пенсионира беше начална учителка. Живота толкова ме е блъскал, че чак съм му благодарен, дето ме направи такъв, да не ми пука от трудностите.
Такива мрънкачи, като теб съсипват родината, дето са готови да оригат на семенна течност в стрмежа да послугуват на руските или други пиявици. Ходи си за гъби и се радвай на портрета на СерГейчето над леглото ти!
 
От: Петък:България е по-зле след влизането в ЕС, смята Медведев

За Баце-или хубаво,или нищо-така разсъждават герберите.Нищо,че това се казва само за умрелите.:lol::lol::lol:
 

Горе