Петък темата! Защо хората...

leonssss

Well-Known Member
Запитвалили сте се върху следното, защо след като одъртеят мъжете когато ходят си държат ръцете отзаде.
Заради малката пенсия, много то борчове, многото спечелени пари и се чуди дали да иде до ЛАс Палмас на курорт или си мислят Русията си взе Крим да ни освободи пак .Според вас защо?:p:p:p ха помислете
 
Последно редактирано:
От: Петък темата! Защо хората...

Щото няма смисъл да си ги държат отпред, то вече нема смисъл...... :lol:
Запитвалили сте се върху следното, защо след като одъртеят мъжете когато ходят си държат ръцете отзаде.
Заради малката пенсия, много то борчове, многото спечелени пари и се чуди дали да иде до ЛАс Палмас на курорт или си мислят Русията си взе Крим да ни освободи пак .Според вас защо?:p:p:p ха помислете
 
От: Петък темата! Защо хората...

Аз мисля, че е заради лумбагото, но и в предния отговор има доста резон ....
 
От: Петък темата! Защо хората...

Защото цял живот са ги еб*али и обирали, я Държавата, я работодателите.. Готови са да разтворят бузки по default, вече са свикнали.

искаш да кажеш на стари години веке сакат да не дават:-o
 
От: Петък темата! Защо хората...

Точно обратното исках да кажа, ще ти помогнат да им го бутнеш..

мда сега разбирам, защо гласуват за столетницата постоянно!
 
От: Петък темата! Защо хората...

Запитвалили сте се върху следното, защо след като одъртеят мъжете когато ходят си държат ръцете отзаде.
Заради малката пенсия, много то борчове, многото спечелени пари и се чуди дали да иде до ЛАс Палмас на курорт или си мислят Русията си взе Крим да ни освободи пак .Според вас защо?:p:p:p ха помислете

Защо?

И какво общо има, размера на ... пенсията, борчовете, въобще парите налични, загубени или с възможност да се инвестират, чуденето, къде му се почива и дали му се почива, а накрая и обстановката покрай Крим, освен, ако няма роднини там и не се е замислил по-сериозно, какви загуби ще претърпи бизнесът му?

Аз го отдавам на физическа умора или обикновен навик. Аз без да съм остаряла чак толкова и без да съм мъж и сега обичам да се разгождам с ръце зад гърба. Просто не ми пречат.
А иначе равновесието се пази с главата (един кръгъл израстък от врата, който ако е несъразмерен с врата е като балонче от дъвка), ако не знаете. Ама някои само за това я използват, за съжаление 8)
 
От: От: Петък темата! Защо хората...

А иначе равновесието се пази с главата (един кръгъл израстък от врата, който ако е несъразмерен с врата е като балонче от дъвка), ако не знаете. Ама някои само за това я използват, за съжаление 8)

Заради (възраст, здравословно състояние и др.), голяма част от възрастните хора ходят (леко) прегърбени.
Както спомена - с главата се пази равновесие (въпреки, че не мисля, че това й е главната задача..ама карай), но в случай на прегърбване - главата много измества центъра на тежестта и с ръцете зад гърба се компенсира до някаква степен.

Айде като искаш да бъдем точни :p
 
От: Петък темата! Защо хората...

За коя, глава говорите и двамата :lol:
 
От: От: Петък темата! Защо хората...

Заради (възраст, здравословно състояние и др.), голяма част от възрастните хора ходят (леко) прегърбени.
Както спомена - с главата се пази равновесие (въпреки, че не мисля, че това й е главната задача..ама карай), но в случай на прегърбване - главата много измества центъра на тежестта и с ръцете зад гърба се компенсира до някаква степен.

Айде като искаш да бъдем точни :p

Не бе Норти, не го приемай лично, аз по темата и по принцип. А това за равновесието е съвпадение с твоето мнение, но не ти опонирам.
Просто се сетих навремето, че имаше един доцент, който беше казал на една мацка: "Тази глава ти е дадена, не само да пазиш равновесие с нея" и беше станало култова реплика, та затова ;)
Наздраве! с "Като Негро" :beer:
 
От: Петък темата! Защо хората...

За коя, глава говорите и двамата :lol:

Който си има две да си решава, аз говоря за тази, която уточних, че не е балонче на врата ;)

Ако позволите в петъчната тема ...

[video=youtube;XjQxdG12ZuI]http://www.youtube.com/watch?v=XjQxdG12ZuI[/video]
 
От: Петък темата! Защо хората...

Ако още ни управляват сегашните цървули и ние ще ходим така.
 
От: Петък темата! Защо хората...

И аз го правя това от време на време, но не съм възрастен?
 
От: Петък темата! Защо хората...

Запитвалили сте се върху следното, защо след като одъртеят мъжете когато ходят си държат ръцете отзаде.
Заради малката пенсия, много то борчове, многото спечелени пари и се чуди дали да иде до ЛАс Палмас на курорт или си мислят Русията си взе Крим да ни освободи пак .Според вас защо?:p:p:p ха помислете

Сещам се за вица:
Като си на 20 двете ръце са ти в джобовете, с едната си бараш че...па, с другата стискаш парите.
Като си на 30 и се ожениш едната е навън щото парите ги нема.
Като си на 60 двете са отзат, щото ни пари ни чеп.
 
От: Петък темата! Защо хората...

Сещам се за вица:
Като си на 20 двете ръце са ти в джобовете, с едната си бараш че...па, с другата стискаш парите.
Като си на 30 и се ожениш едната е навън щото парите ги нема.
Като си на 60 двете са отзат, щото ни пари ни чеп.

Хаха, много добре казано.
 
От: Петък темата! Защо хората...

Мисля че всичко е подсъзъзнателно и е свързано с възрастта и характера на всеки човек. Примерно кръстосването на ръце отзад подсказва, че човека има нужда от почивка и уединиение (крие си ръцете отзад, иначе ако са отпред трябва да се прави нещо с тях), донякъде мъдрост. А възрастните хора не им е до работа като цяло и търсят точно спокойствието. Примерно леко раздалечените ръце от торса в стил ''селско тирикатче'' говори за ниската култура на един човек и същевременно високата си самооценка в неговите си очи:). Друго което ми идва на ум е кръстосването на ръце отпред на гърдите в стил рамбо:) - това предимно са високомерни и уверени в себе си хора, които са изградили нещо в живота си или ако не са, то имат планове за това. Кръстосването на долните крайници е присъщо на хора, които се впечатляват от дрешки, дрънкулки, обичат да се/ги глезят, общо взето не могат да се похвалят със силна воля като цяло и още един път общо взето казано - в тях дреме една жена, независимо от пола им:).

Всъщност езика на тялото говори много за дадения човек, то май има и цяла наука за това и може да се направи пълен психопортет на един човек само от едно видео на един негов съвсем битов ден, пробабли:)
 

Горе