Пийвате ли си сами?

roskobe

New Member
А, де... Притеснявам се да не съм само аз хахах. Айде отварям си третата студена биричка. Наздраве! :beer:
П.С. Интересното при мен е, че като си поркам сам и ми идват винаги много добри идеи! Май ми действа добре. :-o
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Пийвате ли си сами?

Абе аз съм на път да почна сам да шорам .. направо се отчаих тея дни. В отпуск съм, а всички приятели в момента в чужбина или бачкат някъде по курортите, няма с кои да се напие човек .. баси :mad:
 
От: Пийвате ли си сами?

При мен пък събирания бол. Обаче имам нужда и малко сам... с хубава музичка никак не е зле. :beer:
 
От: Пийвате ли си сами?

Еее в тая жега как да не си попийваме самички. Обичам тези бирички фрешовете. Не пречат на работата независимо от изпитото количество :beer:
 
От: Пийвате ли си сами?

Дааа.. не са лоши! Преди биричките праснах едно somersby... ама т'ва нещо не ме възбужда. :shock: За жегите студената бира си е класика!
 
От: Пийвате ли си сами?

Хайде и аз ще си пиина със форума приключвам за днес наливам си едно уиски и ще разпусна с някое сериалче


пп Ще вхърлям по някое око на форума не логнат така че не спамете много има си и нощна модерация :p
 
От: Пийвате ли си сами?

Кой не би разпуснал с една студена биричка след работа, нали цял ден това чакам :p :)
 
От: Пийвате ли си сами?

И аз пия сам.
Уиски, бърбън... лятото повече биричка.
В компания навън обикновено не ми се отваря глътка. Битов алкохолик :)
 
От: Пийвате ли си сами?

Ай наздраве тогава и от мен :beer:
Допивам стария галон /вчерашен/ по-набързо да свършва и да отварям новия, че стария май леко се е разгазирала биричката и бие леко на сокче :D
Иначе това си е класика, бира/уиски/бърбън/ракия... пред компа. Опааа щях да забравя.. и цигара разбира се :)
 
От: Пийвате ли си сами?

Когато ми е кеф си пия и сам, не робувам на такива предразсъдъци, че само алкохолиците пият сами
Много често като ми иде музата, ми и два и глътката
И кво да прая, да чакам някой да дойде, да му кажа наздраве ли
Ае наздраве:beer:
 
От: Пийвате ли си сами?

като сте тръгнали на битов алкохолизъм да ви кажа и аз наздраве. отивам да си забъркам едно коктейлче...

10692898-cuba-libre-cocktail-isolation-on-a-white.jpg
 
От: Пийвате ли си сами?

пуф, ти луд ли си ве - че кой друг ще ме търпи на триста твърдо, даже кат гледам в огледалото и отражението ми едва ме понася

пиенето сам е като самозадоволяването - сички го правят ама не всички си признават егаси
 
От: Пийвате ли си сами?

След тежък ден най-обичам да си сипя една бира/ракия
:beer:
 
Вечер чат пат по биричка си припорквам сам..

Ама бащата си порка всяка вечер след работа.. по една ракиика, задължително със салатка.. И между другото забелязвам, че около 70-80% от по-възрастните хора (говоря над 40), че си пият всяка вечер в тях след работа.
Говоря за чашка със салатка примерно..
На едно мнение ли сте с мен? :d
 
От: Re: Пийвате ли си сами?

Вечер чат пат по биричка си припорквам сам..

Ама бащата си порка всяка вечер след работа.. по една ракиика, задължително със салатка.. И между другото забелязвам, че около 70-80% от по-възрастните хора (говоря над 40), че си пият всяка вечер в тях след работа.
Говоря за чашка със салатка примерно..
На едно мнение ли сте с мен? :d

Аз лично да :D Не виждам нещо лошо в това, както каза @kreten по-горе, всички го правят но повечето не искат да си признаят. Аз лично си пийвам когато имам въможност (в рамките на нормалното), бира, ракия, джин в това време на годината. Няма лошо да се разпуска от време на време, стига да не се оливаме :)
 
От: От: Re: Пийвате ли си сами?

Аз лично да :D Не виждам нещо лошо в това, както каза @kreten по-горе, всички го правят но повечето не искат да си признаят. Аз лично си пийвам когато имам въможност (в рамките на нормалното), бира, ракия, джин в това време на годината. Няма лошо да се разпуска от време на време, стига да не се оливаме :)

Аз не. И си го признавам :D
 
От: Пийвате ли си сами?

Аз не пия алкохол и затова съм само на минерална вода и безалкохолни, какво да се прави :)
 
От: Пийвате ли си сами?

Аз не пия алкохол и затова съм само на минерална вода и безалкохолни, какво да се прави :)

Др. Радева не ти ли е казала, че водата съдържа микроби? :lol:
 

Горе