Пирамидата Cryptoniani.com

Що бе? Тези с бабите хвърлящо торби пари през прозореца след телефонен разговор са ми класика. Но и там схемата е пълна олигофрения, мислена от кретени, които разчитата само на това да попаднат на изперкала бабушкера с един тон хапчета и солидни спестявания. Или корентата фирма, която е пълна глупост. И още куп глупости, които видяхме през годините.
Тая коректна фирма има ли я още ??? Тов е бахти простотията си платиш да сложиш, че си коректна фирма........
 
Тая коректна фирма има ли я още ??? Тов е бахти простотията си платиш да сложиш, че си коректна фирма........
Тия бяха уникални измекяри. Пълна скръб. Че колко стикера набучиха по магазините и витринете на какви ли не бизнеси по улиците. Балъшка работа.
 
Темата ще се окаже много интересна. Получих още информация от човек във форума. Нещата ще се окажат наистина много интересни :love::love::love::love: Схемата ще бъде лийкната!
Нещо ново?
 
Изтриха видеата :(. Намерих русото дето рекламираше тая помия stanimirailievaa (инстаграм). Сега и пиша да направя и аз една пирамида и да я ползвам за реклама
 
Мога да ти дам контактите на едни клиенти от Чехия, дето снимат, продуцират и дистрибутират такива ползвания :D Повече пари ще направите, пък и в повечето държави се води за законно :D
 
Мога да ти дам контактите на едни клиенти от Чехия, дето снимат, продуцират и дистрибутират такива ползвания :D Повече пари ще направите, пък и в повечето държави се води за законно :D
То верно казват, че ако си викнеш простит*тка и снимаш, се води работа творчески процес :D
 
Вече има ли милионери? Имам едни пари и се чудя дали да не ги завъртя. Търся 100% сигурност и удвояване в рамките на 30 дни. Ще стане ли?
 
Вече има ли милионери? Имам едни пари и се чудя дали да не ги завъртя. Търся 100% сигурност и удвояване в рамките на 30 дни. Ще стане ли?
Да, много милионери, много чудо. За това не пишат. В момента се чудят как да си изхарчат парите, път ти се гъбаркай с тях. :D
 
Да, много милионери, много чудо. За това не пишат. В момента се чудят как да си изхарчат парите, път ти се гъбаркай с тях. :D
Някога да ги изхарчиш толкова много е по-трудно, отколкото да ги изкараш :p
 
Чудя се колко шарани успя да погълне тази така добре измислена схема? Според мен се опитаха да привлекат едни от имената в бизнеса, но за жалост нещо не успяха, или поне много малко им клъвнаха.
 
Няма начин да няма. Лично впечатление - тук май има доста схемаджии. Трудно ми е да повярвам, че някой от тях не е пробвал да изкара едни бързи и сигурни пари :D
 
Абе доста откачалки и силиконки се пробваха, нали са инфлуенсърки, ама нещо позалязаха. ;)

Всяко чудо за 3 дни, та и това. Лошото е, че доста хора, по мои скромни наблюдения, се подведоха. Не, че не изглеждаше добре, но чак път толкова добре да е изглеждало. :)
 
То щом тая простотия *buybmall или нещо от сорта привлече толкова идиоти да вкарват пари...
В телеграм са около 10000 (при вноска от 100$ минимум)....
Вярно са казали, че се ражда по един идиот на всяка минута...
 
То щом тая простотия *buybmall или нещо от сорта привлече толкова идиоти да вкарват пари...
В телеграм са около 10000 (при вноска от 100$ минимум)....
Вярно са казали, че се ражда по един идиот на всяка минута...

Това ли?
 

Това ли?
Същото....
 
@CryptoInvest какво стана, щеше да има съдебно решение по думите на бико?
Мен най ми е тъжно за силиконовите кухи лейки, на които им паднаха видеата от тубата. Мани ги Бико и другите, те са поредните подведени, но тези с видеата бяха веднъж.
 
@CryptoInvest какво стана, щеше да има съдебно решение по думите на бико?
Нямам абсолютно никакво време ако трябва да бъда честен. А този бико може да ме съди, няма проблем. Само да добавя, че още пазя всички файлове и шанса бико да е един от създателите на този скам не е никак малка, но това е друга тема.
 

Горе