Пирамидата Cryptoniani.com

Схемичката е толкова тъпо и неизпипано направена че чак е нереално. Някой е обикалял като цветарка с лаптопа си по домовете на разни пациентки и им е държал табелки с презентационния текст.

Повече пари ще изкара всеки който направи видео или напише статия по случая.

Ако никой не ще, пратете матрялите на Жечев - точно в неговия ресор е.
(вероятно някой вече работи по въпроса)

ПП: който има приятели, забъркани в случая, отдавна трябваше да ги е посъветвал да късат всякакви връзки и да се скрият в някоя земплянка за близките седмици.
Кой е жечев?
 
То това май ще приключи преди да е започнало, но подбора на инфлунсърки е интересен хаха. Ако се избират по някакъв списък моля да ми се изпрати на ЛС :D
 
Аз пък не мога да разбера какъв ви е проблема на всички? Влизаш, взимаш малкия пакет и после ти слагаш големия пакет на близки и познати, защото обичаш бързите далавери и забогатяването без много труд. Схемата е идеална за такъв тип хора - да могат да си зарибяват хората под тях, те на практика само да успеяват да докопота други балъчета. Лошото е, че завличат и техни познати, но какво пък, и техните познати щом мислят, че схемата ще ги направи богати за нула време, без много усилия, си го заслужават.

И какво сега като стана ясно каква свинщина е? Някой нещо ще предприеме ли от някои си органи? Съмнява ме много. Колкото успяха да прекратят замунди, ало измамите, падането на НАП и други такива. Стигнали сме момента, в който светат е залят с толкова много информация, действия и противодействия, че в повечето случаи каквито и да ограни да се сформират на практика са безполезни или толкова полезни колкото да чакат някой на готово да им предаде информация, за да си вдигнат задниците.
 
Аз затуй викам да не сме толкоз критични, щото на всеки се случва да сгафи или да кривне от пътя...

Утре примерно някой ще претрепе клиент, който не си е взел пратката от Еконта и после ще му е неудобно да пусне тема във форума "Трябват ми 1-2 човека да заровим един труп"... А уж сме комюнити, бива ли такова нещо?!
 
Що бе, добре че спасиха света от поредната пирамида. И не мога да си го обясня какви точно хора правят такива схеми. Толкова ли са смотани с малко повече труд и креативност да направят нормален бизнес. Но най ме е яд, че 2ма тук бяха споменати, на които честно казано през годините са ми правили добро впечатление. Кофти. ;)
 
Що бе, добре че спасиха света от поредната пирамида. И не мога да си го обясня какви точно хора правят такива схеми. Толкова ли са смотани с малко повече труд и креативност да направят нормален бизнес. Но най ме е яд, че 2ма тук бяха споменати, на които честно казано през годините са ми правили добро впечатление. Кофти. ;)
Кризата ги е ударила все пак има яка инфлация аххаха
кой не обича бързите пари? Гледай ги руснаците какъв живот си живеят в Дубай, всичките са измамници имат по 30-40 хиляди балъци които им си доверяват парите..
 
Каква криза бе? Тези схеми същестуват още преди нас и ще ни надживеят. Не искам да съм груб, но на такива може да им пожеля само да си купуват лекарства с тези пари. Говоря за създателите им, не за участниците, те са поредните на въдицата.
 
Темата ще се окаже много интересна. Получих още информация от човек във форума. Нещата ще се окажат наистина много интересни :love::love::love::love: Схемата ще бъде лийкната!
 
Гледам и не вярвам на ушите си! Снощи, около 1:30 след полунощ, инвестирах съвсем разумно времето си да прочета какво пише в крайна сметка в този "елитен" сайт.

Останах изненадан от количеството текст, което съдържа НУЛА информация - ама НУЛА! Не съм очаквал нещо друго от откровена понзи схема ( поне са откровени във видеата, че изкаравш пари като каниш/преебаваш хора ), но се надявах, че все пак ще се опитат да убедят скептика в мен да завърти едни 30$

Поздрави на доктор Ружа
 
Гледам и не вярвам на ушите си! Снощи, около 1:30 след полунощ, инвестирах съвсем разумно времето си да прочета какво пише в крайна сметка в този "елитен" сайт.

Останах изненадан от количеството текст, което съдържа НУЛА информация - ама НУЛА! Не съм очаквал нещо друго от откровена понзи схема ( поне са откровени във видеата, че изкаравш пари като каниш/преебаваш хора ), но се надявах, че все пак ще се опитат да убедят скептика в мен да завърти едни 30$

Поздрави на доктор Ружа
То напоследък измамниците тотално го подкараха през просото. Даже и идея няма директно казват "Дайте ни парите и после като друг даде ще ви дадем процент"...
 
То напоследък измамниците тотално го подкараха през просото. Даже и идея няма директно казват "Дайте ни парите и после като друг даде ще ви дадем процент"...
Тук се връщаме на това, че поне са откровени или вярно много ги мързи. Може би са взели идеи от Китодар относно "култура на кражбата"
 
То напоследък измамниците тотално го подкараха през просото. Даже и идея няма директно казват "Дайте ни парите и после като друг даде ще ви дадем процент"...
Що бе? Тези с бабите хвърлящо торби пари през прозореца след телефонен разговор са ми класика. Но и там схемата е пълна олигофрения, мислена от кретени, които разчитата само на това да попаднат на изперкала бабушкера с един тон хапчета и солидни спестявания. Или корентата фирма, която е пълна глупост. И още куп глупости, които видяхме през годините.
 

Горе