Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Къде в пирамидата сте вие?

  • Тъмно синьо (71% от човечеството)

    Votes: 7 25.9%
  • Светло синьо (21% от човечеството)

    Votes: 5 18.5%
  • Зелено (7.4% от човечеството)

    Votes: 11 40.7%
  • Жълто (0.7% от човечеството)

    Votes: 4 14.8%

  • Общо гласове
    27

RealMoney

Well-Known Member
cs%20pyramid.png
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Мисля, че голяма част ще са във зеленото - пенсионерка реситутка в София с апартамент над 100к евра :D
 
От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Тая година съм при пенсионерките още, ама догодина или най-късно по-догодина, смятам да се мушнем у жълтото :)

Мисля, че голяма част ще са във зеленото - пенсионерка реситутка в София с апартамент над 100к евра :D
 
От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Тая година съм при пенсионерките още, ама догодина или най-късно по-догодина, смятам да се мушнем у жълтото :)

Това е заветната цел :)
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Значи е малко грешна пирамидата, не може тия с 10к и 1к да са в един сегмент и тия с 100к и милиона. Иначе ако имаше маааалко по-тъмно синьо под тъмносиньото, то си е направо за черно ама те там съм и аз! Напред, о парии презрени!!!! - както е казал поета.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Ебати смешната пирамидка. 100к долара е една нова кола бе :twisted:

Ма не съм и за жълтото да го е :arrow:
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

аз само не мога да разбера, това дневна, месечна или годишна база е? за какъв период става въпрос?
Това е "моментно състояние", не става на въпрос за какво изкарваме, а какво притежаваме.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Mislih che sum ot 1% no sum se podcenqval dosta.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Язе с пирамиди сам играл га бях малък, сига играя с акций,,, неса смейти
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Язе с пирамиди сам играл га бях малък, сига играя с акций,,, неса смейти

Бластерче, голям преход от животни на село към акции :)
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

според мен таа пирамида требва да се отнесе къмто наличната кешовица. щото секи има поне две къщи на село и апартаментче в софия и следователно отива у зеленото....да ама не!
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Бластерче, голям преход от животни на село към акции :)

Не ве животните/стоката са основното, а другото е комар,,, ама пичелим повиче от комара
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

според мен таа пирамида требва да се отнесе къмто наличната кешовица. щото секи има поне две къщи на село и апартаментче в софия и следователно отива у зеленото....да ама не!

Еми продава ги и готово - принципно това му се нарича net worth и се калкулира към текущата пазарна стойност като че ли е кешовица ...
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Уф, големи сме икономисти
И се дъфчем цифри,,, ама ма заболя десният мъдрец
Дайте спецялист дентист
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Нивото на налично богатство в парично изражение не го намирам за адекватно мерило за богатство, тъй като това означава, че имаш недребни пари, които нямаш идея за какво да ползваш. Парите, които не се ползват, с времето губят стойността си (банкерите трябва и те да богатеят). По-добро мерило би било колко пари изкарва даденият човек за конкретно време (месец или година).
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

А къде остана духовното богатство?
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Не че искам да разваля идилията с "моя е по голям", и респективно темата на автора, но данните от прикачената графика (пирамида), са за конкретна държава и отрасъл по специално.

П.С. не обичам дребния шрифт, може би за това винаги го чета :/
 

Горе