Писане на качествени статии

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Здравейте предприемачи :)

Предлагам своите услуги за писане на качествени и уникални статии. От доста време се занимавам с това и търся някой, с когото да работим дългосрочно и на разумни цени разбира се :) Темите не са ми проблем, като мога да пиша за политика, спорт, музика, ИТ технологии или други. Цените са следните:

за малка статия до 150 думи - 2 лв.
за средна статия до 300 думи - 4.00 лв.
за статия до 500 думи - 5.50 лв.

Очаквам вашите предложения на ЛС или тук, като за хората, които искат да работим заедно и дългосрочно са възможни отстъпки. За 1, 2, 3 или 5 статии не правя отстъпки, ревюта не пращам и вече работя само с предварително плащане!
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии

Пише добре, изпълнява в срокове уговорката, препоръчвам го който се нудае от писател :)
 
От: Писане на качествени статии

И аз мога да кажа съшото за azsum. Бърза комуникация и е коректен потребител :beer:
 
От: Писане на качествени статии

Ако има мераклии за статии да пишат на ЛС. Правя уточнение, че пиша само на български език, превод може от английски или руски на български, обратното не :)
 
От: Писане на качествени статии

Препоръчвам го! Пише добри статии! Лесна и бърза комуникация!
 
От: Писане на качествени статии

Препоръчвам, макарм че не ми се иска, защото няма да има време за мен. Шега. Срокове, качество, всичко е на перфектно ниво
 
От: Писане на качествени статии

:roll: и аз препоръчвам Мартин. Коректен и комуникацията с него е много лесна
 
От: Писане на качествени статии

Ашколсум,аркадаш чок гюзел статия ми написа.
Ще работя и занапред с него
 
От: Писане на качествени статии

Давайте колеги, отново съм свободен :) който иска пресни и топли статийки да казва :wink:
 
От: Писане на качествени статии

Написа ми статиите бързо. Много съм доволен момчето е сериозно и точно изпълни всичко в срока който беше дал препоръчвам го :) Няма да съжалявате.
 
От: Писане на качествени статии

Мога да поема няколко поръчки :) за предпочитане са сериозните предприемачи с новинарски сайтове :)
 
От: Писане на качествени статии

Много съм доволен. Препоръчвам ! Ще работим и занапред.
 
От: Писане на качествени статии

Същото важи и за @nedqlkov. Много коректен, разбрахме се за няколко минути :|
 

Горе