Търся: Писател/ка

Просто не знаеш за какво става въпрос. Няма нищо общо със форума и форумните препирни или заигравки. Няма нищо общо. Всеки човек лъже, понякога без да го осъзнава и някои лъжи са незначителни, но други водят до последствия.
Но не става въпрос за форума, лично е. Няма нищо общо с форума.
Хората са казали: Не лъжи. Всяка лъжа води до втора, трета, четвърта и така нататък. Докато не стане така, че се преплиташ в лъжи. Всеки знае за себе си, но има и хора, които не лъжат. Или такива, които изричат по някоя друга лъжа, но благородна.
 
Хората са казали: Не лъжи. Всяка лъжа води до втора, трета, четвърта и така нататък. Докато не стане така, че се преплиташ в лъжи. Всеки знае за себе си, но има и хора, които не лъжат. Или такива, които изричат по някоя друга лъжа, но благородна.
Всеки лъже. Има малки лъжи и големи лъжи. Лъжата е нещо естествено. Но когато с лъжи се опитваш да направиш мръсно на някого е различно.
Започава да става различно. Лъжата се превръща в нещо нечисто.
 
А ти ли беше големия да не казвам думата, койромисакл да ми помогне?
Всички друг път. С това всички пак лъжеш. Ами успех.
Аз ли съм бил? Не, не, виж. Аз съм на ниво разчупване на черупката. Не съм го искал, но явно много неща ще излязат и ще се разплетат. Кажи точно какво е?
Да ти кажа, взе да ми призлява от всякакви такива кофти неща и сякаш няма да ме интерусва към кой имам симпатии.

Кажи.
 
UPDATE

В момента се работи по списание.
Успях да намеря нещо, като екип, и реших, че това ще стане доста по-лесно от книга и ще е вид загрявка за книга.
1/3 от материала е готов.

Формат А4, 64 страници.
 

Горе