Предлагам: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте, Брини, понеже май не мога да ви пратя ЛС, как да ви обясня за какво става въпрос?
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Ще ви пиша на ЛС! Няма проблем!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Писах ви на лично!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте, приятели, колеги, клиенти!
След доста проточилия се болничен се върнах активно на работа. Благодаря на тези от вас, които проявиха необходимото търпение да изчакат нещата да се стабилизират, като настояха да работят с мен. (Поръчките бяха изпълнени.) На останалите - благодаря за вниманието и за това, че са преценили, че поради чудесните отзиви за мен си струва да ми окажат доверие. Свободна съм за нови поръчки и предложения! Наздраве за една чудесна лятна вечер! :beer:
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Честито оздравяване, че ми липсваше оригиналния ти подход към работата.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Знаеш ли какво е Worspres?
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Имаш предвид Wordpress? Да, знам. По-точно?
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Благодаря ти, Торбалане, както и на теб, Беджев Стил! Истинско удоволствие е да се работи с вас! Надявам се да запазя високите стандарти, които изисквате! :roll:
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте, Brinnie!
Потребни са ми специализирани статии. Естествено, преводни.
Аз също съм журналист и писател, но сега ръководя един проект и нямам време да пиша материали. Даже не ми остава време да прегледам по-обстойно какво има в мрежата по желаните теми.
А ми трябват прецизни статии, добре обясняващи неясни термини от алтернативната медицина, граничеща с езотериката.
Ако сте съгласна - пишете ми на лични или в пощата [email protected]

Душевен мир и благост за всички!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Добро да е, писах на лична бележка... Виждам, че имаме доста общо помежду си, надявам се да помогна. А смятам, че определено има с какво. Но ще го оставим за лични разговори. Изключително много благодаря за доверието! Любов и Светлина!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей, дай ми мейл да се разберем, интересувам се.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Ще ви пиша на мейла, който ми оставихте!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей Brinnie, бих желала да ползвам услугите ти. Може ли да ми пишеш на лично съобщение, понеже аз не мога.
Благодаря!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте, проявявам интерес за Пренаписване на статии на български. Интересува ме за по-голям брой статии ( около 800 ) ще има ли коментар в цената? Моля да ми изпратите ЛС с имейл или скайп акаунт за да се разберем.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Diyan1234 , извинявай за спама , но не се прави така . Щото никой няма да те приеме сериозно
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Приятели (защото се сдобих с невероятни такива тук, за което съм искрено благодарна!), клиенти и бъдещи клиенти!
В момента съм претрупана с поръчки. Здравословното ми състояние в дадения период не ми позволява да работя с темповете, на които бях способна преди кризата. Но оценявам доверието и офертите ви!

Очевидно, дори и сега, допринасям за успеха на бизнеса и начинанията ви (ако съдя по коментарите, ревютата и личните съобщения), което ми носи щастие и по този начин ми помага да се справя с нещата, с които трябва да се занимавам в личен план. Защото за мен работата е изключително важна, обожавам да пиша, а клиентът е на първо място!

Отворена съм за поръчки, но се чувствам длъжна да предупредя, че в този период не ми е възможно, чисто физически, да ги изпълня от днес за вчера (както казват по медиите, в които работя). Предлагам качество, за което мнозина тук ще гарантират съзнателно, но не съм в състояние да работя по спешност. Лично аз го намирам за голям недостатък, като се вземе предвид как работех преди време. Но животът е това, което е. Той тече, докато правим плановете си.

Ако искате качество, лично отношение, перфекционизъм, нови идеи и разбиране - аз съм точният човек. Просто защото обичам това. Но точно сега, МОЛЯ, не възлагайте спешни поръчки. Всичко друго е напълно адекватно и с гаранцията, че ще останете доволни. Но не бих желала да ви лъжа.
Благодаря за разбирането! Любов и Светлина!

С моя скъп съдружник Торбалан Тролски (когото мнозина от вас познават отдавна) подехме собствен проект - възползвайте се от него! Повече ще научите тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62630. Едва ли е необходимо да споменавам, че той е един от най-уважаваните потребители във форума, както и че работата с него е ползотворна, творческа и ми доставя огромно удоволствие. Възползвайте се от това!
 

Горе