Писна ми от стачката на фермерите.

fenixsz

Member
Здравейте,
Направих една група, който иска може да се присъедини.Писна ми от това някой да мрънка за пари, които взимат от нас. Голяма част от членовете във форума вероятно си плащат стабилни данъци. Къде да отиват те? При мрънкачите? Вие пари искате ли? Някой пари дава ли ви? `Ай сектир...
http://www.facebook.com/groups/257116421011760/members/#!/groups/257116421011760/
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Всеки си е в правото да мрънка, това е демокрацията. :)

Лошото е, че май се разиграва същия сценарии на мързеливите гърци. Първо бяха с тракторите и затворените граници, а сега с масовите стачки. И ние ще минем по този път, а отдавна се знае, че тук е мизерия за всякакъв тип бизнес. Не знам защо чак сега се правят на изненадани.

Но всеки има позиция и ако не се видят неутрално 2-те гледни точки, трудно може да се прецени кое е правилно и кое не. Всичко зависи от тях и държавата или казано с две думи - скоро да очакваме и по-масови протести. :)
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Ма да идеш кифтета не ти писна а :)
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Всеки има право да мрънка, само дето те вече не знаят за какво мрънкат и не знаят какво искат. Цитат от тази сутрин: "Ние разбрахме, че пари няма да ни дадат и затова сега искаме оставката на министъра на земеделието". Коментар на стоящия отстрани: "Аааа, ние не искаме оставка на никой, щом вече искаме само оставка си оттегляме подкрепата". Как точно да си формулираш позиция по някой въпрос като "искащите" не знаят какво точно искат?
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Аз съм 100% за стачки, реформи и в селското стопанство, и в администрацията, и в пенсионното и здравно осигуряване. Трябва всеки сам да си внася пенсионен и здравен фонд +10% примерно, от който да отива за социално слаби, пенсионери и инвалиди и т.н. ... ТРУДОВИ ЛАГЕРИ за неработещите и мързеливите. Тютюневи и памукови плантации за ниско образованите и непредприемчивите. Няма място за паразити под слънцето...
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Ти май не си много умен. И на мен ми писна да се субсидират в пъти повече европейските земеделци и да ям френски картофи, гръцки домати и германски чушки. За това какво ще кажеш?
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

За отрасловото субсидиране съм. Трябва да се насърчават определени, отрасли - земеделие, животновъдство, развитие на селските райони, туризъм, нанотехнологии, енергетика (атомна - не зелена), - нямам против данъците ми да отиват за такива субсидии (важното е да се дават прозрачно, на работещи хора, които произвеждат и имат идея как да реинвестират в дългосрочен план). Ти твърдиш, че Дянков може да управлява парите ми по - добре ли ХХХХАААААААААААААААА :shock::lol::lol:
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Ако коментарът е към мен, не говорех на теб, а на автора на темата :) И аз съм за отрасловото субсидиране и протекционистична политика от страна на държавата към отраслите, които са типични за нейната територия, каквото е земеделието за България.
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Ако коментарът е към мен, не говорех на теб, а на автора на темата :) И аз съм за отрасловото субсидиране и протекционистична политика от страна на държавата към отраслите, които са типични за нейната територия, каквото е земеделието за България.

Аз пък съм за задължителна кастрация, премахване на парите, забрана на религиите, вместо затвор- уранови мини....
като се замислиш - хубаво е че не става така както другите искат :)
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Направи си една ножка и спри да пишеш глупости в сериозните теми :)
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Направи си една ножка и спри да пишеш глупости в сериозните теми :)

Не знам как...
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Не знам как...
demotivational-posters-dear-japan.jpg
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.


Майтап ти се струва на теб, но аз наистина не знам как става...
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Ако коментарът е към мен, не говорех на теб, а на автора на темата :) И аз съм за отрасловото субсидиране и протекционистична политика от страна на държавата към отраслите, които са типични за нейната територия, каквото е земеделието за България.

Прочетох твоя коментар малко по - късно. По скоро исках да допълня към предишния мой. Да държавата трябва да определи прозрачни правила и да насърчи, помогне, и бута напред ПРИОРИТЕТНИ отрасли, като дава възможност на такива като нас, да управляват данъците на такива като автора :)

На Амоун към коментара ще добавя, че съм ЗА кастрацията само на природозащитниците :), феновете на бездомните кучета и паразитите.
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

На Амоун към коментара ще добавя, че съм ЗА кастрацията само на природозащитниците :), феновете на бездомните кучета и паразитите.

КОФТИ...

АЗ СЪМ ЗА КАСТРАЦИЯ И ТРУДОВ ЛАГЕР ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ОБИЧАТ БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА И НЕ ГИ ХРАНЯТ...
Аз лично редовно купувам по няколко чувала храна и го раздавам на бездомните кучета, виж на бездомни хора не помагам... те не заслужават :)

Ако видя някой да стори зло на бездомно куче, бих го размазал от бой. Такъв не заслужава да се отнасяш към него като към човек.


Защо има толкова бездомни кучета знаете ли?
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ НАИСТИНА?
ЗАРАДИ ЦИГАНИТЕ!
каквото и да направим ние, няма да намалеят бездомните кучета докато ги има циганите.
ЗАТОВА-МРАЗИ ЦИГАНИТЕ- НЕ КУЧЕТАТА!
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Масирана атака с ултразвук от елитен кучегонов апарат брои ли се за "зло"?
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Масирана атака с ултразвук от елитен кучегонов апарат брои ли се за "зло"?

И аз имам кучегон и го ползвам понякога, дори и върху моето куче :)
кучегона не ги наранява, а само им прави дискомфорт за момент...
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

ФБ група за туй, ФБ група за онуй....
Да зема да 'създам' една "Страница/група/уотевър против хемороидите" и да я посветя/поканя на всички създатели на страници/групи във Фейсбуката?
 
От: Писна ми от стачката на фермерите.

Здравейте,
Направих една група, който иска може да се присъедини.Писна ми от това някой да мрънка за пари, които взимат от нас. Голяма част от членовете във форума вероятно си плащат стабилни данъци. Къде да отиват те? При мрънкачите? Вие пари искате ли? Някой пари дава ли ви? `Ай сектир...
http://www.facebook.com/groups/257116421011760/members/#!/groups/257116421011760/

O Боже! Ако всеки си седеше в къщи и чакаше нашата мила държава да му даде парички, сега щяхме да ровим по кофата пич..
Стегни се малко!

Като нямаш пари, и не си доволен от ситуацията, излизаш стачкуваш, както правят всички хора, които не са доволни от държавата(а те са много!)

Лично аз съм на 200% ЗАД стачките.. Нека да има хора които стачкуват! Те исказват тяхната позиция в НАШАТА държава!
Не знам какво ще е след 10-20 години тук в тази държава, щом се стигна да чета такива теми.. Отчайваща ситуация!
Не раздавам червена репутация, няма и да ти дам, но със сигурност си за такава!

Стегнете се малко бе БЪЛГАРИ.. Всеки иска.. ама пред компютъра не става..
 
За мен е абсурдно такива машини да се движат по центъра на София и да се блокира столицата... Това да не е OCCUPY :?
Ще се изпочупят и без това скапаните улици и после пак НАШИТЕ данъци ще трябва да се вдигат за извънредни поправки!!! А те - на село ще си къктат новите дажбички... ако им е толкова недоходоносен бизнеса - за какво им е?! На мен ако разходите ми са повече от приходите и трябва да разчитам пак някой друг да ми дава средства... нямаше да се хабя.
 

Горе