Писна ми от Adsens...

wood

Well-Known Member
Последните месеци Адсенс в края на месеца ми реже част от парите. От момента в който започнах да рекламирам в Адуордс ...Гошо ми започна да реже по 25-35% от Адсенс. Преди като не рекламирах в Адуордс аз нямах този проблем, след като започнах да рекламирам при тях започнаха проблемите. И то какво излиза...хем им давам пари на тях за реклама, хем ми вземат и изкараните пари.
Като започнах да рекламирам в Адуордс приходите ми от реклама се вдигнаха с около 30%...и на края те ми режат тези 30% :lol:
На какво може да се дължи това.

П.С.
От този месец съм решил че спирам да рекламирам при тях.

redrum

Well-Known Member
От: Писна ми от Adsens...

Пиши им, 30% е супер много, да не стане да изядеш банана накрая.

wood

Well-Known Member

Пиши им, 30% е супер много, да не стане да изядеш банана накрая.

То да им пиша...ама в профила ми никъде не видях линк или форма за контакт. Само съвети дават, как да им пиша...
Ако някой ми даде линк, ще съм му благодарен.

Fozzy

Well-Known Member
Интересно колко много такива теми има... При мен лично не реже повече от 3-4%.

redrum

Well-Known Member

И при мен не режат толкова много. Не е нормално да имаш толкова невалидни кликове, пиши им 100%.

wood

Well-Known Member

И при мен не режат толкова много. Не е нормално да имаш толкова невалидни кликове, пиши им 100%.

Ами давам пример, в този акаунт имаме само три сайта...м. Май е свършил с- 49.58 € в момента ми показва че парите за изплащане за м. Май са: 34,81 €
За април е: 64.55 € за изплащане 43.23 €
Но сега като отида на линка : Свържете се с нас - ми изписва следното:
Профилът Ви в AdSense не отговаря на условията за директна консултация по имейл. Научете повече за нивата на поддръжка, които предлага AdSense, и критериите, използвани за определяне на тези нива.

fifi

Well-Known Member
От: От: Писна ми от Adsens...

Ами давам пример, в този акаунт имаме само три сайта...м. Май е свършил с- 49.58 € в момента ми показва че парите за изплащане за м. Май са: 34,81 €
За април е: 64.55 € за изплащане 43.23 €
Но сега като отида на линка : Свържете се с нас - ми изписва следното:
Профилът Ви в AdSense не отговаря на условията за директна консултация по имейл. Научете повече за нивата на поддръжка, които предлага AdSense, и критериите, използвани за определяне на тези нива.

Чакай да ти отговорят от умряло писмо. Така са им извъртяни нещата, че или си ъгрий с техните условия - щеш-нещеш, или пък така са го увъртяли-усукали, че не можеш да им хванеш спатиите. Като става въпрос да ти дават нещо - предимно пари от адсенс, никаква възможност за директна връзка, обаче гледай ся, ако ще им даваш пари - за адуордс, че и телефон май имаше (ако не се лъжа) - там са много общителни. Не се хаби да търсиш начин за връзка.

В случая има само два варианта:

Вариант 1 - зарязваш ги и търсиш алтернатива - препоръчвам

Вариант 2 - примиряваш се и си продължаваш напред

hacker

New Member

в adwords може ли да се рекламира каквото си поиска човек примерно собстевеният си сайт и какъв е лимита на сумата за да се регистрираш ?

biaaro

Well-Known Member

Адсенс не гледат с добро око на така наречения арбитраж. Това е когато рекламираш сайта, които в същото време показва адсенс реклами. Може нещо в тази връзка да е .... Преди години закриваха поголовно акаунти за това, сега не знам как е.

hacker

New Member

Адсенс не гледат с добро око на така наречения арбитраж. Това е когато рекламираш сайта, които в същото време показва адсенс реклами. Може нещо в тази връзка да е .... Преди години закриваха поголовно акаунти за това, сега не знам как е.

оооо това е кофти

Горе