Писна ми от Adsens...

wood

Well-Known Member
Последните месеци Адсенс в края на месеца ми реже част от парите. От момента в който започнах да рекламирам в Адуордс ...Гошо ми започна да реже по 25-35% от Адсенс. Преди като не рекламирах в Адуордс аз нямах този проблем, след като започнах да рекламирам при тях започнаха проблемите. И то какво излиза...хем им давам пари на тях за реклама, хем ми вземат и изкараните пари.
Като започнах да рекламирам в Адуордс приходите ми от реклама се вдигнаха с около 30%...и на края те ми режат тези 30% :lol:
На какво може да се дължи това.

П.С.
От този месец съм решил че спирам да рекламирам при тях.
 
От: Писна ми от Adsens...

Пиши им, 30% е супер много, да не стане да изядеш банана накрая.
 
От: Писна ми от Adsens...

Пиши им, 30% е супер много, да не стане да изядеш банана накрая.


То да им пиша...ама в профила ми никъде не видях линк или форма за контакт. Само съвети дават, как да им пиша...
Ако някой ми даде линк, ще съм му благодарен.
 
Интересно колко много такива теми има... При мен лично не реже повече от 3-4%.
 
От: Писна ми от Adsens...

И при мен не режат толкова много. Не е нормално да имаш толкова невалидни кликове, пиши им 100%.
 
От: Писна ми от Adsens...

И при мен не режат толкова много. Не е нормално да имаш толкова невалидни кликове, пиши им 100%.

Ами давам пример, в този акаунт имаме само три сайта...м. Май е свършил с- 49.58 € в момента ми показва че парите за изплащане за м. Май са: 34,81 €
За април е: 64.55 € за изплащане 43.23 €
Но сега като отида на линка : Свържете се с нас - ми изписва следното:
Профилът Ви в AdSense не отговаря на условията за директна консултация по имейл. Научете повече за нивата на поддръжка, които предлага AdSense, и критериите, използвани за определяне на тези нива.
 
От: От: Писна ми от Adsens...

Ами давам пример, в този акаунт имаме само три сайта...м. Май е свършил с- 49.58 € в момента ми показва че парите за изплащане за м. Май са: 34,81 €
За април е: 64.55 € за изплащане 43.23 €
Но сега като отида на линка : Свържете се с нас - ми изписва следното:
Профилът Ви в AdSense не отговаря на условията за директна консултация по имейл. Научете повече за нивата на поддръжка, които предлага AdSense, и критериите, използвани за определяне на тези нива.

Чакай да ти отговорят от умряло писмо. Така са им извъртяни нещата, че или си ъгрий с техните условия - щеш-нещеш, или пък така са го увъртяли-усукали, че не можеш да им хванеш спатиите. Като става въпрос да ти дават нещо - предимно пари от адсенс, никаква възможност за директна връзка, обаче гледай ся, ако ще им даваш пари - за адуордс, че и телефон май имаше (ако не се лъжа) - там са много общителни. Не се хаби да търсиш начин за връзка.

В случая има само два варианта:

Вариант 1 - зарязваш ги и търсиш алтернатива - препоръчвам

Вариант 2 - примиряваш се и си продължаваш напред
 
От: Писна ми от Adsens...

в adwords може ли да се рекламира каквото си поиска човек примерно собстевеният си сайт и какъв е лимита на сумата за да се регистрираш ?
 
От: Писна ми от Adsens...

Адсенс не гледат с добро око на така наречения арбитраж. Това е когато рекламираш сайта, които в същото време показва адсенс реклами. Може нещо в тази връзка да е .... Преди години закриваха поголовно акаунти за това, сега не знам как е.
 
От: Писна ми от Adsens...

Адсенс не гледат с добро око на така наречения арбитраж. Това е когато рекламираш сайта, които в същото време показва адсенс реклами. Може нещо в тази връзка да е .... Преди години закриваха поголовно акаунти за това, сега не знам как е.

оооо това е кофти
 

Горе