Питайте експерта - тема за напреднали

Темата е в Off-topic и ако се затрие, ще се пусне отново, можеш да си сигурен, така че недей си пожелава невъзможни неща, пък и е сносна за off topic.
 
Говорим за голям розов домат с уникални вкусови качества. Огромни, със страхотна визия и наистина много вкусни. 100% екологично чисти, не са третирани с никакъв препарат. Но проблемът е, че това е парников сорт, сменил съм няколко вида почви, за да открия къде виреят най-добре и къде боледуват най-малко + това заради факта, че земята се обработва само и единствено с тор от кокошки пролетта и есента се отглеждат доста трудно. Искат много вода и ако не се спазят нещата така, както трябва да са, не излиза нищо. В началото продавах семена, но сега съм се отказал от това начинание, както говорихме по-нагоре - не всичко е пари. Масово на клиентите не им се получават - или изпускат точния момент да им откъснат върховете, или решават да ги "защитят" с препарат и изкуствена тор, или пък забравят да ги поливат и накрая им стават парникови дървени домати. Това е инфото.

Ивайло, знам как се отглеждат домати, за това и искам да пробвам и с този твой сорт домат. Прати ми семена.
 
Абе май аз на тях им се връзвам, щото те ги почват повечето глупости. За какво беше тая тема, защо вечно ме тагвате по темите и се заяждате не мога да разбера?
В първия пост всичко е изяснено.
Темата е вдъхновена от едно изказване на небезизвестния Ивайло с многото профили, AKA @cross ...

Ако си забравил скорошните си изцепки с удоволствие ще ти ги припомня.
Що да го чета? Аз съм WP програмист, за сведение. Нещата, които трябва да чета, определено не са TLS или mod_rewrite.
Много сте отворени нещо пред новите, ама ако си сравним познанията сигурно без Cpanel addon домейн няма да можете да добавите? Ай сиктир!
От теб се искаше да отговориш на два ЕЛЕМЕНТАРНИ въпроса, с което да докажеш, ще имаш поне някакво покритие. Резултатът е ясен
Е трудно е да си признаеш, че дори не разбираш въпросите, камо ли да знаеш отговорите.

Заключение:
Аз лично бих помолил @Blinky темата да се заключи, защото наистина се чувствам като идиот в тази тема ( което явно е целта й ), а и не допринася с нищо за форума.
Аз пък веднага си помислих за друг вариант. @cross защо не си изтриеш акаунта, тъй като с нищо не допринасяш за форума.
 
Пичове, да не пускам тема, някой знае ли откъде мога да гледам ID xtra ( дискавъри ) онлайн?
 
Здравейте,
В момента си дооправям първия сайт, който е на Wordpress. Търсих подобно нещо, но не открих. Искам да задам някаква форма за попълване, след което въведената информация да се съхранява в база данни.
Искам да направя хората да могат да се записват в томболи с мейл и още няколко неща. Тези данни искам да се записват в база данни, за да мога после да изтегля победител. Използвах плъгинът Forms за създаване на самата форма, но не знам как да направя така, че да се записва в база данни.
 
Здравейте,
В момента си дооправям първия сайт, който е на Wordpress. Търсих подобно нещо, но не открих. Искам да задам някаква форма за попълване, след което въведената информация да се съхранява в база данни.
Искам да направя хората да могат да се записват в томболи с мейл и още няколко неща. Тези данни искам да се записват в база данни, за да мога после да изтегля победител. Използвах плъгинът Forms за създаване на самата форма, но не знам как да направя така, че да се записва в база данни.
Този, който Remind ти е дал ще свърши работа. Другият вариант е някой премиум, каквито има много, но зависи от бюджета.
 
Пичове, да не пускам тема, някой знае ли откъде мога да гледам ID xtra ( дискавъри ) онлайн?

Ако си на Булсатком имат мобилно приложение и там можеш да си го гледаш.
 
Този, който Remind ти е дал ще свърши работа. Другият вариант е някой премиум, каквито има много, но зависи от бюджета.
Какъв премиум бе експертчО, ако може да коди един custom post type с 2 филда ще му свърши работа, какви премиум плъгини те гонят?

@slavchev не съм ;/
 
И аз го имам на ТВ, не съм на булсатком, но искам и на лаптопа да си го пускам
 
tvmaniabg.com/discovery-channel/

тва не знам дали е онлайн, може да се свери с тв
 

Горе