Питайте относно Instagram Тук!

Каквото и да смениш, притежателя на OG email-a (тоя с който е регистриран профила) може да си го върне.
 
Каквото и да смениш, притежателя на OG email-a (тоя с който е регистриран профила) може да си го върне.
Ясно.Значи трябва да разчитам на честността на продавача!!!!!!!!Язък!!!
Благодаря.
 
Малко се омешах... един казва профил / друг страници ???
По моите наблюдения влизаш и пускаш снимки и тук там видеа! Страници не видях има ли и как се правят? Трябва да видя да го поразгледам че като си чета поста ме хваща срам :D
 
Малко се омешах... един казва профил / друг страници ???
По моите наблюдения влизаш и пускаш снимки и тук там видеа! Страници не видях има ли и как се правят? Трябва да видя да го поразгледам че като си чета поста ме хваща срам :D
Профили, страници се е едно. Аз просто съм свикнал да ги карам на страници, тъй като не е персонален профил.

Колкото до по-горния пост, от телефон е много приятно и лесно да си правиш дори сам content-a, има програмки лесни за едит-ване на снимки като Phonto, а ако ти писне да качваш ръчно от телефона си има програми за PC със scheduled posting. Слагаш поста, пишеш описание и задаваш час, кога да бъде качена снимката.
 
Профили, страници се е едно. Аз просто съм свикнал да ги карам на страници, тъй като не е персонален профил.

Колкото до по-горния пост, от телефон е много приятно и лесно да си правиш дори сам content-a, има програмки лесни за едит-ване на снимки като Phonto, а ако ти писне да качваш ръчно от телефона си има програми за PC със scheduled posting. Слагаш поста, пишеш описание и задаваш час, кога да бъде качена снимката.

Благодаря колега трябва да поразгледам какво има и какви са възможностите, че от фейсбук съм се погнусил преди година и не ми се бута там нищо... :D
 
А мога ли примерно бързо и лесно да качвам снимки в инстата и от там да отиват шедулнати във фейсбук страница? Дефакто да извлека фенове от фейса в инстата...
 
А мога ли примерно бързо и лесно да качвам снимки в инстата и от там да отиват шедулнати във фейсбук страница? Дефакто да извлека фенове от фейса в инстата...
Не съм много сигурен със страниците как е, но с профил ако го свържеш излиза на известие в инстаграм на всичките ти приятели, че си се присъединил, пробвай, колкото до снимките, когато качваш в инстаграм я има опцията да избереш дали да я share-не във фейсбук.
 
Трае 14 дни. Ползваш ли бот за профилите си?
Не, не използвам бот. Преди 3 дни опитах да сложа хаштагове и се получи, но на следващия пост който направих след 10часа д/г сложих няколко хаштага и пак не излизат(различни са от предишните).
 
Не, не използвам бот. Преди 3 дни опитах да сложа хаштагове и се получи, но на следващия пост който направих след 10часа д/г сложих няколко хаштага и пак не излизат(различни са от предишните).
Къде не излизат?
Как мога да разбера колко е степента на ангажираност engagement rate ?
Ще трябва да го направиш бизнес акаунт, свързан към ФБ страница, за да ти излиза аналитикса.
 
Там не винаги излизат, трябва нещо да ги избута дотам. :)
Принципно, съвсем разбутаха IG алгоритъма и не се знае много как се влиза там.
 
Там не винаги излизат, трябва нещо да ги избута дотам. :)
Принципно, съвсем разбутаха IG алгоритъма и не се знае много как се влиза там.
Ами на предишната публикация като сложих 5 6 хаштага и всички излязоха .. Явно е по-сложно от колкото си мислех.
 
Реално погледнато под Top posts се виждат 9 картинки, под Most Recent още толкова. Ти явно се целиш да влезеш в Most Recent.
За пример в момента имам пост от преди 3 часа с 530 лайка, при таговете не го откривам, като при един случаен от тях има пост с 500 лайка, качен преди 2 дни. Каква е логиката неговия да е там, а моят не -> по-голям engagement за по-кратко време, някой ако може да обясни...?

Друг пост от там - качен преди 3 часа с 50 лайка, моят е с 10 пъти повече, качен преди същото време и не е там, странна работа.
Свикнах да не търся много логика в алгоритмите на соц. мрежите.
 
Не че разбирам нещо но какво съм забелязал,например качвам някоя снимка и ако таговете са под снимката то тя не излиза при тях,ако ги сложа в описанието я виждам независимо колко са 5,10,15 или повече
 
Приятел, тия акаунти, които се продават от хора 90% са измама, какво имам в предвид. Първо OG инстаграмите са откраднати 100% от тях = ОГРОМЕН риск да си го върнат след като си го закупил, веднага вкарвам пример с познат, който си купи от човек, който само с това се занимава и след 5 дни акаунта беше отнет = 400$ назад. Второ, Stat account-ите 95% също са измама, защо? Защото елементарно и за стотинки се добавя аудитория, а за още по малко стотинки се набива engagement и също така, както при вариант А, възможноста да се върне акаунта отново е голяма. Затова както казах в преден пост, за да си закупиш акаунт, трябва да е от легитимна компания, но там цените са много надценени.
Магията за развитието на инстаграм акаунт е много проста, не ти трябва нещо уникално, нито алгоритмите на инстаграм, а постоянство.
Поздрави за акаунта все пак.
Пак казвам, че зависи от кого купуваш. Никой няма да плати огромна сума, отваряйки си тема за продажба в голям форум и да продава профили, които по-късно си ги връщат притежателите им. Защото 1-2 души ще напишат в темата му, че собствениците си връщат профилите, които те са купили и никой повече няма да му купи от акаунтите, четейки тези отзиви от пострадали негови клиенти. Като си смениш паролата, телефона, имейл-а и включиш "Two-Factor Authentication"-a никой не може да си върне профила. Повечето продават профили с 20-30К. Тази цифра за някои е смешна, ще си развият профила с толкова последователи за месец... Други пък за 2-ва. Просто пускат бот-а и с него 20-30 акаунта, които да следват-отследват, качват контент и т.н. За месец - два вече стават за продаване.

Съгласен съм, че можеш да си купиш харесвания, коментари и последователи, но просто си личи. Instagram не е толкова тъп за да не се усети. А когато се усети налага наказание на профила. Те купуват и коментари, които нямат нищо общо с дадената качена снимка, от сорта на "Good stuff", "I like your page! " и такива подобни. Няма как да не ги разбереш просто.

Постоянството е най-важно, така е, но не опира само до това. Наскоро блокираха страница на мой приятел, който имаше 530К, стартира си нова страница, започна да качва същия контент както качваше в старата. Абсолютно прави същото както преди, но събира малко харесвания, последователи и т.н. Всяка ниша е различна. Аз преди репоствах разни видеа, но не събираха така гледания.. Помислих си, че нещо не е наред... След това обработих няколко видеа, използвах мои идеи и започнах да взимам по 300-400К гледания на видео и над 10К харесвания.

За финал искам да благодаря на теб и на другите, че сте активни в темата. НЕ СЕ имам за Guru. Просто, ако имаме малко повече опит в дадено нещо и има хора, които имат нужда от помощ и съвети защо да не им покажем пътя?
 
Ползвате ли engagement групи, че не ми е ясно много как се ползват, отдавна чета за тях и скоро мисля да вляза в джаза с една страничка на Nature/Travel тематика, та се чудя от къде да намеря подходящи такива групи?
 
Ползвате ли engagement групи, че не ми е ясно много как се ползват, отдавна чета за тях и скоро мисля да вляза в джаза с една страничка на Nature/Travel тематика, та се чудя от къде да намеря подходящи такива групи?
Аз ползвам. За да създадеш група правиш следното - Отваряш някакъв пост без значение какъв -> Точно до илюстрацията за коментиране има една стрелка ( да пратиш публикацията до някого ) , натискаш я и ще видиш в горния десен ъгъл - New Group --> Натискаш там и пишеш името на групата. Engagements примерно. И в същото време отдолу каниш хората, които искат да се присъединят.... Поканиш ли някого, нямаш достъп после да го премахнеш от групата, така че първо драсни на ЛС на няколко профила в твоята ниша дали искат да се присъединят в твоята група, ще кажеш че помага и т.н. Че трябва да са активни, когато качат да споделят там и вие ще харесате и коментирате, той да направи същото за вас. Долу горе търси профили със сходни последователи, иначе големите надали ще се съгласят. Но не ти пречи да питаш. Цялата работа е примерно - Качваш публикации свързани с футбола, в тази DM Group-a също има страници като твоята, и когато ти качиш те като коментират и харесат има голям шанс последователите им да видят твоята снимка в Explore Page-a.
 
Не искам да откривам топлата вода и да правя такива групи, а да се присъединя към активни такива. Въпросът ми по-скоро е къде мога да ги открия?
 

Горе