Питане относно Template.

ddochev

New Member
Здравейте хора.Имам питане относно Template който изтеглих и поставих в Blogger.Въпросният темп е изтеглен от templatefeiry ,но с подробност,че е фрий версия.След като отидох на редактора на HTML кода пишеше "Това е фрий версия за да правите корекции трябва да имате лиценз".Въпреки,че нямам лиценз си оправих каквото ми трябва и всичко си стана.Въпроса ми е възможно ли е да имам някакви последици от тези мой предприети действия ?
 
От: Питане относно Template.

Няма страшно. Оправи си го както ти е удобен. Тях ги интересува по-скоро линка им да е там.
 
От: Питане относно Template.

Значи да го разбирам,че между фрий и платения който е 6,50$ няма разлика.Въпроса само как да измъкнат някой лев?
 
Здравейте хора.Имам питане относно Template който изтеглих и поставих в Blogger.Въпросният темп е изтеглен от templatefeiry ,но с подробност,че е фрий версия.След като отидох на редактора на HTML кода пишеше "Това е фрий версия за да правите корекции трябва да имате лиценз".Въпреки,че нямам лиценз си оправих каквото ми трябва и всичко си стана.Въпроса ми е възможно ли е да имам някакви последици от тези мой предприети действия ?

Няма проблем. Идеята тук е да не ги препордаваш или къстамизираш и пак да ги продаваш. ;) Но за нещо за себе си мисля, че е ОК. ;)
 

Горе