Предлагам: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Защо превода е по-скъп от оригинална статия?

Просто се справям по-бързо със статиите. Цената е на база времето, което аз лично отделям, за да изпълня задачата. Готова съм и за коментар на някои от цените при по-голям обем от работа или дългосрочно сътрудничество.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, възможно ли е да ми изпратиш твои координати (e-mail) на лични?
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Работя с колежката. Текста е отлично четиво, просто те увлича да четеш. До момента ми е написала над 50-70 статии :) Препоръчвам я. :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.BG, ENG, Русский

Здравейте,
Трябват ми периодично статии на теми "видеорегистратори (камери за автомобили)", "Камери за екстремни спортове" и "Интеркоми за мотори и велосипеди".
Блога ми може да видите на адрес alltimecams.com/blog , а сайта с продуктите - на адрес alltimecams.com
Моля да ми отговорите (по възможност на alltimecams @ gmail.com) дали бихте приели подобен ангажимент.
Предполагам, че около 2-3 статии седмично на първо време ще ми бъдат достатъчни.
Благодаря!

P.S. Съжалявам, че пиша в темата, но не ми дава да Ви изпратя лично съобщение.
 
От: От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.BG, ENG, Русский

Здравейте,
Трябват ми периодично статии на теми "видеорегистратори (камери за автомобили)", "Камери за екстремни спортове" и "Интеркоми за мотори и велосипеди".
Блога ми може да видите на адрес alltimecams.com/blog , а сайта с продуктите - на адрес alltimecams.com
Моля да ми отговорите (по възможност на alltimecams @ gmail.com) дали бихте приели подобен ангажимент.
Предполагам, че около 2-3 статии седмично на първо време ще ми бъдат достатъчни.
Благодаря!
P.S. Съжалявам, че пиша в темата, но не ми дава да Ви изпратя лично съобщение.

Здравейте! Изпратих Ви съобщение за запитването на посочения имейл!
Благодаря и аз! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, ще искам да използвам услугите ви, ако може да си изпратите email-а на лично :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Работя с момичето и съм много доволен! Статиите са идеално написани, уникални и доста увлекателни!
 
Направих поръчка на 4 статии и останах доволен от качеството на работа. Препоръчвам!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Благодаря ви за хубавите коментари! Междувременно, приемам и нови поръчки :) Ако някой е заинтересован, да пише на лично!
И Весели Празници на всички!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Пиши ми на ЛС! Имам сериозен интерес
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

sungold моля те на ЛС за мейл, понеже по скайп намирам 3 различни човека, но не и теб. Мерси
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

sungold моля те на ЛС за мейл, понеже по скайп намирам 3 различни човека, но не и теб. Мерси

Писах ти мейл. Извинявай за неудобството със скайп!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Заръчах превод от руски и съответно получих поръчката ден по-рано от уговореният (макар и да не поставям срок за изпълнение). Абсолютно изненадана съм не само от качеството на превода, но и от универсално поднесеният материал и познанията на @sungold в терминологията. Кореспонденцията е повече от приятна. С удоволствие ще се възползвам отново от профи услугите. ;)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Заръчах превод от руски и съответно получих поръчката ден по-рано от уговореният (макар и да не поставям срок за изпълнение). Абсолютно изненадана съм не само от качеството на превода, но и от универсално поднесеният материал и познанията на @sungold в терминологията. Кореспонденцията е повече от приятна. С удоволствие ще се възползвам отново от профи услугите. ;)
Благодаря за хубавите думи! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Отворена съм за нови предложения за съвместна работа! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Доволна съм от услугите на колежката. Ако имате нужда от статии, тя е човекът :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей sungold, мога ли да помоля за имейл на лично съобщение. Предварително благодаря.
 

Горе