Предлагам: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

sungold

Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.BG, ENG, Русский

Занимавам се с преводи, перифразиране и създаване на авторско съдържание от 2007 година.
Завършила съм езикова гимназия с руски и английски език, както и юридическо образование, степен магистър. Наскоро взех и втора магистратура, по маркетинг. Преминах и цялостната програма по дигитален маркетинг към известен български софтуерен университет. В момента уча и испански.

Разбирам от поддръжка на социални мрежи, професионално се занимавам с дигитален маркетинг и реклама.
Гарантирам бързина и качество на изпълнение.

Предлагам копирайтинг на BG и EN - уеб съдържание, съдържание за онлайн магазин, включително и писане на категории и описания на продукти, авторски текстове, блог статии, лендинг страници, линк билдинг, SEO текстове, ревюта.

Предлагам преводи на следните двойки езици:
Български-английски
Английски-български
Руски-български
Български-руски
Руски-английски

Предлагам перифразиране на английски език и български език.

Цени: по договаряне в зависимост от тематиката, срокове на изпълнение.

Платежни методи: Банков превод, Еконт, Skrill и EasyPay
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

ако може да се възползвам от безплатната статия
 
От: От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Не съм сигурен дали получи запитването което ти пратих затова може ли някакви твои координати да ми пратиш на ЛС.
 
От: От: От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Не съм сигурен дали получи запитването което ти пратих затова може ли някакви твои координати да ми пратиш на ЛС.

Писах ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Да попитам под перифразиране какво се разбира? Като преразказ и правене на една статия от не уникална към уникална ли? И защо цената за перифразиране е същата като за написване на нова статия от 300 думи? И последно мога ли да се възползвам от ревю за перифразиране, защото наистина ми е интересно какво се разбира под това? Пожелавам и успех с начинанията ти и много поръчки!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Да попитам под перифразиране какво се разбира? Като преразказ и правене на една статия от не уникална към уникална ли? И защо цената за перифразиране е същата като за написване на нова статия от 300 думи? И последно мога ли да се възползвам от ревю за перифразиране, защото наистина ми е интересно какво се разбира под това? Пожелавам и успех с начинанията ти и много поръчки!

Да, точно така :) Това имам предвид под перифразиране. Можеш да ми изпратиш пробен текст.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Много съм доволен от извършената услуга по перифразирането. Създаде се напълно уникален текст. Все едно нова написана статия. Искам да благодаря на авторката на темата и най-вероятно още тези дни ще поръчам от нея нова услуга. Препоръчвам!!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Много съм доволен от извършената услуга по перифразирането. Създаде се напълно уникален текст. Все едно нова написана статия. Искам да благодаря на авторката на темата и най-вероятно още тези дни ще поръчам от нея нова услуга. Препоръчвам!!

Много благодаря за положителната оценка! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Използвах следните услуги на sungold - статия + превод на английски и останах впечатлен от извършената работа, много лесна комуникация, бързи срокове, а статията е уникална като съдържание.

Препоръчвам!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Използвах следните услуги на sungold - статия + превод на английски и останах впечатлен от извършената работа, много лесна комуникация, бързи срокове, а статията е уникална като съдържание.

Препоръчвам!

Благодарности за коментара и оценката! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Би ли ми изпратила някакви кординати на ЛС
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Успех и ползотворно сътрудничество :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Приемам всякакви нови поръчки! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Работих с колежката, бързо и добре сършена работа, доволен съм.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Свободна съм за нови поръчки!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Защо превода е по-скъп от оригинална статия?
 

Горе