Предлагам: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте,
може ли и аз да помоля за примерен текст и да ми изпратите някакви координати, защото съм чисто нов потребител и явно още не съм узрял за да комуникирам лично с останалите потребители :)
Поздрави !

Здравей! Писах ти ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, бих желал да се свържа с Вас ако е удобно по Skype, имам няколко питанки относно писането на 10-ина статии! Благодаря предварително!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, бих желал да се свържа с Вас ако е удобно по Skype, имам няколко питанки относно писането на 10-ина статии! Благодаря предварително!

Здравей! Имаш ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей и на мен ми трябва статия можеш ли да ми пратиш на лично майл за да ти дам подробности, ако ми хареса ще има и още. Лека вечер !
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей и на мен ми трябва статия можеш ли да ми пратиш на лично майл за да ти дам подробности, ако ми хареса ще има и още. Лека вечер !

Здравей :) Имаш ЛС
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.BG, ENG, Русский

Здравейте на всички, само да добавя и аз - работих със sungold и съм много доволен. Препоръчвам!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Отворена съм за нови поръчки :))))
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

След кратка творческа почивка, съм готова за нови поръчки!!!! :)))))
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен за sungold за перфектно свършената работа.
Работи бързо и качествено. :|
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте,
пиша качествени статии на български и английски език в кратки срокове и на ниски цени - 1 лв на 100 думи. Уча Българска филология в Софийския университет. Изучавала съм английски език 12 години, 5 от които интензивно в езикова гимназия.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, Niya!
Съветвам те да си отвориш своя собствена тема. Така се процедира във форума - всеки с офертата си, така да се каже ;)
Желая ти много бъдещи успехи в начинанието и добре дошла! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Да, ще отворя моя тема, но в момента няма как да го направя, защото не съм във форума от достатъчно дни. Благодаря и успех и на вас! :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Моля да ми изпратите на лични контакт (нова съм във форума и не мога да напиша аз лично съобщение)
Благодаря предварително!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Случайно да има възможност да ми издадеш фактура за по-голяма поръчка? :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей!
Приемам всякакви големи поръчки, но фактури не издавам!
Поздрави
 

Горе