Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ама ми взе парите а?
Верни ли трябва да пратя снимка на ЛК?
Колубара -2:0 , 60 мин

Снимката се прави с камерата на лаптопа и са казали какво може да си закриеш. Процеса е елементарен.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Вкарах 20 лева и като станат 1-2К ще им пратя.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

DonMakaveli страшна тема и благодаря че пускаш мачовете братле, два дни ме нямаше и изтървах :D, но утре ще пусна и аз каквото имаш ;) Успех
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ще трябва и да черпим - 7 лева амен печалба. Следаващия мач слагам 100 лева.
 
Аз се разсеях и забравих да пусна Динамо. А мислех да го пусна и хендикап, да хвана малко по-голям коефицент.

@DonMakaveli, u da real MVP!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз мога да се похваля със скромна печалба от 5 и нещо. Когато вкараха на Корубала затворих залога за всеки случай и затова падна с 2 лева печалбата. Другият път вече ще рискувам с по-добра сума. Сега беше само за тест. Иначе страшна тема. Браво :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз, докато верифицирам акаунта и ми даде право на депозит - изтървах мачовете, но от утре вече и аз съм в играта!

@DonMakaveli, златен си! :beer:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И днес беше голям ден. Всичко излезе както бе предвидено. С изключение на турския мач над 3 гола. Голяма печалба днес. Дори и Марибор на 5/10 излезе, аз не го играх, бяха шампиони и умишлено не го дадох тук.

Лесни победи на високия страйк - три мача на 10/10. утре повече инфо :)

Дори и голмайстора на Динамо се позна :) Хвала!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Мислих си тези румънци да ги пусна към 60-70 минута, коефициента им беше над 2 тогава, но ме достраша. И утре е ден :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Мислих си тези румънци да ги пусна към 60-70 минута, коефициента им беше над 2 тогава, но ме достраша. И утре е ден :)

Това нещо губи много пари при залозите. Трябва да преодолееш страха. Решил ли си да следваш стратегия(в случея тази тук) трябва да го правиш, иначе се прецакваш както е станало.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

браво Don, днеска бирата е от бета за твое здраве.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

16.05.15 г. 18:00 ч.
ФК КОЛУБАРА да бие
Има го само в bet365. Сърбия първа лига.

Коеф е паднал от 1.9. Сега е на 1.40

Strike 10/10

Хърватинът има инфо от сърбин, че този мач е уговорен.
4+ UNITS

Хърватия - 2
Segesta - Imotski -> 1 (1.44)
STRIKE : 10/10

За съжаление за сега е свален от BET365, да се надяваме да го пуснат.

Инфото е :

Аз имам един играч има в Imotski. Той каза, че само ТРИМА от играчите от първия отбор са дошли на вчерашната тренировка и в днешния мач те ще се използват само резерви и младежи, повечето играчи са на почивка вече. Без тази информация, аз отново бих заложил на Segesta , защото те се нуждаят от три точки, за да изпревари Dragovoljac. С такава информация, Segesta е 10/10 за мен.

Дава го COMBO с друг мач.

Dinamo Zagreb - Hajduk Split -> 1 (1.44)
STRIKE : 9/10
Дерби в Загреб, Динамо е по-добрия отбор-нашия шампион. Нападателят Енрикес трябва да завърши първи в списъка на топ реализаторите, аз очаквам от него да вкара 1-2 гола. Хайдук без шансове, тифозите няма да идват на този мач.

Аз лично, понеже няма как да сложа на двата мача, поради свалянето на първия мач от bet365, ще ги сложа по-отделно с тенденция да пуснат първия мач.
+ 10.2 UNITS

Alanyaspor - Orduspor - ТУРЦИЯ ЛИГА 1
16.05.2015 19:00
над 3.5 гола
коеф. : 1.8
Strike : 4/10
http://www.flashscore.com/match/pMg9r2SG/#standings;over_under;overall;3.5
-4 UNITS

Инфо :
За пореден път се залага срещу Orduspor. Те вече са отпаднали, отборът им е U21 и доста много 16-18 годишни деца , след като всички титуляри са напуснаха отбора заради финансовата криза. За да се избегне плащането на глоби, Orduspor играе с младежите до края на сезона.
Виждам стойностен залог тук, Alanyaspor спечели срещу Каршъяака предния кръг с 5: 1.
Голяма разлика в двата отбора, Alanyaspor се бори за плейофите ..

ASA Targu Mures - Petrolul
16.05.2015 21:00

КОЕФ. 1.65
5/10

http://www.flashscore.com/match/rce4Wx2s/#match-summary


ИНФО:
Targu ще играе в пълен състав, след като трима играчи се връщат. Те са на първо място, с една точка над Стяуа и те трябва да продължат с победи, специално у дома, където те имат 13 победи и 2 равенства с 0 загубени мачове !! От друга страна е Petrolul няма загуба като гост, но това ще бъде първото.

Petrolul мразят Стяуа, те са големи съперници, феновете се мразят едни други. Тъй като лиценза на Petrolul бе отнет, те не могат да играят в Лига Европа през следващия сезон. Те ще дадат всичко само Стяуа да не стане шампион , така че дори феновете казали на играчите по-добре да не се приберат вкъщи дори и с точка от този мач, те искат Търгу да спечели.

За Petrolul пропускат мача : Beta (DF 5/0), Chirita (МФ 0/0), Vasilache (МФ 8/1), де Лукас (МФ 25/1) и Тамуз (ДТО 22/11 топреализатор).
Petrolul са без мотивация, мисля че Търгу ще спечели.
+3.25 UNITS

TOTAL UNITS ЗА 16.05.2015 г. + 13.45 units
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Колко от мачовете в темата са улучени?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ако може да споделиш каква ти е идеята в последствие! В смисъл след като се убедим в надеждността на типстерите от които получаваш прогнозните резултати. Ще препродаваш типсове или ...? Вижда се че интерес не липсва.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Мисля че всички, без турците които бяха за над 3.5 гола, но там и страйка беше по-нисък
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

охохо. записвам се. чакам с интерес следващите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Колко от мачовете в темата са улучени?

Всичко е улучено, без турците. Там трябваше да има 7-8 гола, но уви, турци... Но не това е важното колко мача са улучени, а дневния профит.

Защото може да се играят 5 мача на 1/10 на 1.8 коеф. и един на 1 мач на 10/10 на 2, и тогава дневния профит ще е +5 при 5 загубени мача и 1 спечелен. :)
е
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ще бъде полезно да слагаш в 1вия пост общата статистика до момента. Прогнозирани Х брой срещи , познати еди колко си.
Явно и между предприемачите има хазартни натури ;) Успех на залагащите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

17.05.2015. - 20:00
ХЪРВАТИЯ
Zadar - Rijeka
Знак : РИЕКА ДА БИЕ ПРИ РАВЕНСТВО НЯМА ЗАЛОГ. При равенство залога се отменя - връщат парите/залога.
КОЕФ : 1.83 - БЕТ365, КОЕФ ПАДА МНОГО
Strakes : 8/10

http://www.flashscore.com/match/p6abQI2f/#match-summary

ИНФО :
РЕАЛНИЯ коефициент е 1.10!
Голяма грешка на букмейкърите. Те мислят, че Риека ще позволи на Задар да спечели (понеже Задар се бори за оцеляване), но това не е истина , Риека е 5 пъти по-добър отбор и не ляга на други отбори.
Дори имам информация, че Риека ще унищожи Задар.

Информатора Хърватин е родом от град РИЕКА!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Това съм направил вече! Но само дневния профит.

Ще бъде полезно да слагаш в 1вия пост общата статистика до момента. Прогнозирани Х брой срещи , познати еди колко си.
Явно и между предприемачите има хазартни натури ;) Успех на залагащите.
 

Горе