Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Аз апък ако бях админ щях да ви тегля бана и на тримцата, капише?
все си мисля че амончето ше го баннат първи.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

все си мисля че амончето ше го баннат първи.

Мурад...
помисли за едно нещо.
В сайтовете си си нарушил толкова правила че...
Ако пусна един доклад на гогле за това което правиш ще получиш бан на целия акаунт в Адсенс!

Престани да наглееш.
няма да го направя защото ми е в разрез с разбиранията, но това не е гаранция че няма да го направи някой друг!
престани да мамиш няма да стигнеш до никъде и ще си нещастник цял живот .


И не разбрах все още ли искаш да спипш с майка ми?
и само ти ли ше го правиш или пак ше си доведеш двама за подкрепление?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

и каква ще е причината за бана, че съм започнал темата с изработка на саит за новини с wp-agregator и съм искал мнения?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Айде да да идва админа и да ми слага бан...

Ти се моли да не дойде Путин с ядрените банове...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не може ли някак да се разберете?

Амон да каже какво точно иска и Мурад, да обясни как е възможно да не са в разпра.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Нещо много хора взехте да се правите на шерифи и много се вживявате във форума. Има си админи, които раздават банове, относно това "ако бях админ..." именно за това не сте админи. Нека блинки или куул да влизат, да шамарят когото трябва и да трият темата.

Пълен цирк :shock:
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Някой като има подозрения за измамник редно е да ги обяви веднага. В този форум съм доста отдавна и винаги е било така, надявам се и така да си остане. Това е начина измекярите да се изобличават веднага, Админите не могат да са на всякъде и да се занимават с всяко пишлеме дето иска да изкара стинки на чужд гръб.

Смятам, че е редно пичовете да се подкрепяме, не да оставаме няколко мушморока да скачат с глупости на едни, че бил написал нещо, а на тях не им било харесало! Все пак като се съберат повече чакала могат да победят и лъв! Много се дразня, гледате, че е сам срещу трима и само сеир гледате, иначе гугу-гагу в другите теми.

НЕ Е РЕДНО ДА СЕ ЗАЩИТАВА ДОКАЗАН ИЗМАМНИК! ЯСНО!?
 
ей сега виждам тази тема а тази от преди месец въобще ако не беше линкната от тази нямаше и да разнер

значи от темата за измамта със страниците попаднах тук - а от тук поапднах на темата която има на предвид амоун


няма нито един подаден репорт че някъде по тези теми има нещо нередно .... без репорти не можме да четем всичко и да взимаме мерки

форума като е ден за спам правите и по 1000 поста (абсолютния рекорд) иначе по около 500

обикновенно имам една камара репорти за политиката в пазата при измама или съмнения пускайта да разледваме

онзи от вчера и той така никой не го беше репортвал случайно му видях темата и го баннах за негова защита
 
От: Re: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

.... без репорти не можме да четем всичко и да взимаме мерки

...


Аз си мислех че сте ми фенове и ми четете всички постове :(
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

А като дигнах 20 теми от офтопика, ми тегли конско. Дообре щи рипортвом значи
 
От: От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

...Много се дразня, гледате, че е сам срещу трима и само сеир гледате, иначе гугу-гагу в другите теми.

Ето затова ме е яд и преди години ме беше яд.
Има поне 200 човека в тази тема които са я прочели и знаят че съм прав обаче не коментират, защото не искат да влизат в конфликт с никого.
Донякъде ги разбирам, защото са си сложили сайтовете в подписа, предлагат услуги или нещо от сорта и намеса в подобен спор ще им донесе негативи.
Те са тук за да намират и предлагат оферти и да научат нещо, не да се карат...

Така е и в живота, виждат какво става, знаят че си прав но никой не се намесва да те подкрепи или да застане против теб, защото не иска да влиза в конфликти.
Казано на ЧИСТ БЪЛГАРСКИ: "да си разваля рахатлъка"...
Обаче в темата за бг мамите, всички писаха, защото се надяваха да закачат някоя полза.

Ето по тази причина ни мачкат политици, цигани, крадци, мутри и всички останали.
След няколко подобни случки на човек му писва и спира да се намесва и той в спорове и само гледа отстрани.
кофти...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Прав си! Не унивай, има и хора като тебе. Аз не ми дреме и като видя мошеник и веднага алармирам и хич не ми дреме, че ще ме вземат за луд
 
От: От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Ами наглеца лъгал и мазал като дърт циганин в темите си, тука още малко ще те изкарат виновен, че му обърна внимание на наглостта. Отделно усети подкрепа и се озлоби още повече, което беше много грозно... ебати и нахалството неземно! То да беше в политика да се псуват няколко човека да си го спестиш, ама тука случая е съвсем друг.

Преди няколко месеца хванахме един уруд да тараши в блока и се борихме трима с него в продължение на 20 минути на най-оживеното място в квартала. Никой не дойде да помогне, даже на куките никой не искаше да се обади... щото да не влиза в конфликти:) Чак като припадна дойдоха още 2-3 мъжаги да го ритат и те... Та искам да кажа, навсякъде е така и офлайн и онлайн... Такова ни е обществото смотано и страхливо.

Ето затова ме е яд и преди години ме беше яд.
Има поне 200 човека в тази тема които са я прочели и знаят че съм прав обаче не коментират, защото не искат да влизат в конфликт с никого.
Донякъде ги разбирам, защото са си сложили сайтовете в подписа, предлагат услуги или нещо от сорта и намеса в подобен спор ще им донесе негативи.
Те са тук за да намират и предлагат оферти и да научат нещо, не да се карат...

Така е и в живота, виждат какво става, знаят че си прав но никой не се намесва да те подкрепи или да застане против теб, защото не иска да влиза в конфликти.
Казано на ЧИСТ БЪЛГАРСКИ: "да си разваля рахатлъка"...
Обаче в темата за бг мамите, всички писаха, защото се надяваха да закачат някоя полза.

Ето по тази причина ни мачкат политици, цигани, крадци, мутри и всички останали.
След няколко подобни случки на човек му писва и спира да се намесва и той в спорове и само гледа отстрани.
кофти...
 
От: От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Ето затова ме е яд и преди години ме беше яд.
Има поне 200 човека в тази тема които са я прочели и знаят че съм прав обаче не коментират, защото не искат да влизат в конфликт с никого.
Донякъде ги разбирам, защото са си сложили сайтовете в подписа, предлагат услуги или нещо от сорта и намеса в подобен спор ще им донесе негативи.
Те са тук за да намират и предлагат оферти и да научат нещо, не да се карат...

Така е и в живота, виждат какво става, знаят че си прав но никой не се намесва да те подкрепи или да застане против теб, защото не иска да влиза в конфликти.
Казано на ЧИСТ БЪЛГАРСКИ: "да си разваля рахатлъка"...
Обаче в темата за бг мамите, всички писаха, защото се надяваха да закачат някоя полза.

Ето по тази причина ни мачкат политици, цигани, крадци, мутри и всички останали.
След няколко подобни случки на човек му писва и спира да се намесва и той в спорове и само гледа отстрани.
кофти...
Виж какво, човек, не знам за другите, защо не са драснали един ред, а само са гледали сеира, не че изглеждаш човек, на който му пука за чуждото мнение /в случая моето/, но все пак - аз влизах на няколко пъти в темата и дори още в самото начало! Но прочети си мненията до 3-та страница и ми кажи, че ти би взел отношение!??? Барваш го още в началото онзи измекяр и не го пускаш да падне на земята, после се намесват Мартин и Воеводата /явно са ти набрали от преди и/или и те като мен и много гора, предполагам, които четат си нямаме идея за какво се вълнуваш/ и става една селска простотия, дето ме е срам, че съм в този форум! Тогава спрях да чета!
Чак на 3-та страница, като прочетох края на темата се върнах да търся кога си казал за какво иде реч, ти посочваш въпросната тема, в която сте го гепили, че лъже с цел лапачка! Хубаво си много емоционален и беше набрал в началото, още повече двама човека се опитват да те навикват, защо "тормозиш" Мурад ли е какъв е, ама кажи с две думи за какво иде реч, цитирай въпросната тема и нещата щяха да са много по-различни!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Писна ми всяка седмица да има тема как някой е измамен от друг потребител на форума.
Влизам и чета как пак са излъгали някой и следващата тема която виждам е на Мурад и се сетих че този го хванахме да лъже преди месец.
Прди 5 месеца ме измамиха за 17 000 лева .не тук :)/, все още ми е някак си прясно. напълно нормално е да се емоционирам и да избича ариел болд на 8-ма степен.
А и докато четях крокодила ми сервира някаква мусака със съотношение сол - кайма 1:1
Имах два варианта, или домашно насилие или да изкривя пауъра към измамника.


И да ти кажа не виждам нищо нелепо във първите страници от написаното от мен, освен отношението на измамника и двамта му защитници.
Войводата го разбирам, той се опита да се натегне пред админите, правил го е и в други теми.
А мартин не знам защо.
Аз имам слаба памет, просто ми е запълнен рама на макс и не запомням имена/никове. Може нещо да съм го посякал в предишни теми. няма си на идея защо скочи така,
обаче след като трима ме нападат, и Мурад ми пише на лични че шял да ми е§е майката, какво очакваш?
Да се извинявам?

Ето сега се сещам че с теб си писахме преди няколко дни на лс ако не се лъжа за хубави работи?

Аз приемам всички във форума като част от една голяма компания. някои са отдавна в компанията, други отскоро с някои сме по-близки с други имаме различни виждания, но сме от една компания, нормално е да имаме разногласия. но това не пречи пак да сме заедно в компанията и на следващия ден отново ще сме заедно въпреки някои различия. И ми е криво когато някой от компанията се опитва да преебе друг. Така се прецаква стадния уют който си създаваме :)
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

И да ти кажа не виждам нищо нелепо във първите страници от написаното от мен, освен отношението на измамника и двамта му защитници.
Нелепото ти го обясних, просто явно не си го мернал в многословните ми изречения, сори за което! Ти не цитира от самото начало повода за реакцията ти към Мурадчето! За теб, знаейки предисторията с онази тема, всичко е било ясно и нормално да си бил афектиран, предвид и битовите ти проблеми :lol: - на всеки се случва /най-обичам като направя физиономия за някоя гозба, да ми кажат, ми аз повече няма да готвя тогава!!!! Бе, жена, аз какво да направя, че все още ми работят вкусовите рецептори, а ти не си си направила труда да опиташ това, което забъркваш!!!!:mad:

Ето сега се сещам че с теб си писахме преди няколко дни на лс ако не се лъжа за хубави работи?
Хубави, я и много хубави могат да станат, но ти явно пусна метър предложението ми:(
За публиката - споко, няма нужда да ни излиза име - за пари става дума, за мнооого пари!8)
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Баси, ами гледайте обявите на Мурат и вижте дали може да му се доверите, що са прайте на много либерални не проумею
 

Горе