Плащане на реклама във ФБ

nortrant

Well-Known Member
Здравейте,
Мога ли да платя за реклама във Фейсбук с Paypal (без да е необходимо използването на карта)?
Благодаря

nortrant

Well-Known Member
Не виждам къде има опция за добавяне на платежен метод.
Създадох реклама и на последната стъпка избрах плащане с Пейпал - отведе ме в Paypal.com и там трябваше да добавя кредитна карта.

John Galt

Active Member
Съветите, дадени от пишещите по-горе са неверни.
НЕ можеш да използваш PayPal Balance, за да плащаш за фб реклама.
Единствено през карта, линкната към P(G)ayPal, което малко обезсмисля идеята, но американците му се кефят и си го ползват.

https://www.paypal-community.com/t5/Payments/I-cannot-pay-Facebook-adds-with-my-Paypal-balance/td-p/1616095

nortrant

Well-Known Member
Ами при мен е зададено приоритетно да се плаща с paypal баланса. Виж как е при теб.
Това настройка в Пейпал ли е?
Може би и аз ще мога да плащам с баланса, но трябва да има карта... ?

John Galt

Active Member
John Galt не е вярно! Години вече си плащам реклами през пейпал баланса. Но самият paypal иска да имаш вързана карта за някои разплащания. Не за всички.
Е сигурно си хванал някоя стара далавера. :) Ако все пак някой намери магия как да става да сподели, какво ли не съм пробвал да го "излъжа" фб, но не жеале.

ExTended

Active Member
Можеш да плащаш от баланса, стига да имаш достатъчно пари в него, но ако нямаш дърпа от картата, за това най-вероятно ти иска такава.

То това всичко е част от верификацията на PayPal акаунтите, PayPal акаунта не ти е напълно активиран докато не вържеш банкова сметка и карта така или иначе. Но аз си плащам с баланса без проблеми, когато имам такъв наличен. И при мен е настроено да дърпа плащанията от баланс ако има наличност и от определена карта, ако няма балансова наличност. Това си е default метода на работа на PayPal, като връзваш събскрибшъни и правиш онлайн плащания те пита от къде искаш да изтегля пари за в бъдеще, така че.

Горе