Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

uni-web

Well-Known Member
Кадрите ви бърни :) :-o

[video=youtube;Eg0obGVxFgY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Eg0obGVxFgY[/video]
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

ужас, още малко му остана на този и да се маха, няма такъв слаб президент просто...
голямо недоразумение
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Колко много проблеми има за решаване а президентчо е щастлиФТ, дали се чувства еманципиран или просто си е прост, а може би третото, щото и той не знае
УжасТ
 
Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

ужас, още малко му остана на този и да се маха, няма такъв слаб президент просто...
голямо недоразумение

Да, това бе най-слабия президент за всички времена. Както и най-слабия кмет на София и да не ги карам по реда, то се знае натам.... :)
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Не стеФТ правиФТ, тойФТ простоФТ искаФТ даФТ напишеФТ новФТ езикФТ... :lol:
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Гелдай и тук не знае къде се употребяваФТ в вместо Ф.

Пък за глупостите му няма какво да коментирам...

Tano Kirov‎Аз НЯМА да гласувам за Бойко Борисов и ГЕРБ!
1 час ·

Чехльо приветства строежа на ислямски център в София готов е да съдейства за по бързата ислямизация на България в името на светлите християнски празници ...

https://www.facebook.com/groups/206860356026909/permalink/798079843571621/

http://vbox7.com/play:e9b92077b5
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Гелдай и тук не знае къде се употребяваФТ в вместо Ф.

Пък за глупостите му няма какво да коментирам...



http://vbox7.com/play:e9b92077b5

Както се пее в една песен: "ПедераФт,ПедераФт,ама облечен във власт..." Този индивид в следващия си живот ще е водосточна тръба в Сибир :lol::lol::lol:
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

ГледаФТ шоутоФТ на СлавиФТ от петъкФТ :lol:
Както се пее в една песен: "ПедераФт,ПедераФт,ама облечен във власт..." Този индивид в следващия си живот ще е водосточна тръба в Сибир :lol::lol::lol:
 
От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Да, това бе най-слабия президент за всички времена. Както и най-слабия кмет на София и да не ги карам по реда, то се знае натам.... :)

София по-добър кмет от Фандъкова едва ли е имала. Дано на следващите избори си я преизберем.
 
От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

ЩастлиФТ съм, че така мислишФТ. Обаче не мисля, че блинки имаше предвид нея ;)
София по-добър кмет от Фандъкова едва ли е имала. Дано на следващите избори си я преизберем.
 
Re: От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

София по-добър кмет от Фандъкова едва ли е имала. Дано на следващите избори си я преизберем.

Бате, ти сериозно ли? :) Смятам, че е най-слабия, като изключим преди нея. Ама него не го броим, то той беше и Кума Лиско и Кумчо Вълчо. :)
 
От: Re: От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Бате, ти сериозно ли? :) Смятам, че е най-слабия, като изключим преди нея. Ама него не го броим, то той беше и Кума Лиско и Кумчо Вълчо. :)

Абсолютно сериозно. По времето на Фандъкова колкото неща се построиха и отремонтираха в София - толкова не е имало никога. Колко хубави паркчета направиха , подобрения на пътищата , сега модернизацията на спирките на градския транспорт. София все повече заприличва на европейска столица и тъй като съм бил лично в повечето такива , мога да кажа , че столицата ни даже превъзхожда много други.
 
От: Re: От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Абсолютно сериозно. По времето на Фандъкова колкото неща се построиха и отремонтираха в София - толкова не е имало никога. Колко хубави паркчета направиха , подобрения на пътищата , сега модернизацията на спирките на градския транспорт. София все повече заприличва на европейска столица и тъй като съм бил лично в повечето такива , мога да кажа , че столицата ни даже превъзхожда много други.

А за чехльо? Или като видиш , че тук 99 процента не го одобряваме, и давай за фандъка да говорим, нищо че темата е за плевнята. Що не вземеш тука да обясниш колко е добра фидосова



ПС: ПРЕСТАНИ С ТЪПАТА СИ АГИТАЦИЯ НАВСЯКЪДЕ
 
Sorry, че ще го кажа, но София е много далеч от европейска столица. И то от ранга на белите европейски страни.

Ремонтите, които се правят са по план от много време, защото столицата не успява да поеме трафика вече. Сравни го с бургаския кмет и после виж колко е направил. И си личи, че тук партията няма значени, тъй като и той е от ГЕРБ или поне е техен кадър, но пък мисли за гражданите си. И това, че нещо се прави с данъците на хората, не го прави голяма работа. Нека помислим - ако не се бе направило околовръстното, някой кръстовища, булеварди, то какво точно? Има още няколко пера, в които изостава яко - това са: бездомните кучета; гетата като това на К.Величков, с което не могат да се пребори от не знам колко време; дупките, които продължават усилено да ги кърпят, а не да оправят целите улици; тротоарите, които приличат на нищо; сините, зелените и жълти зони, които така и не успяха да измислят нещо умно - да направят големи паркинги (дори сгради паркинги); бракмите, които още седят по улиците (имам една тук, която все не могат да и видят сметката); и куп други. Има си бате много, за жалост това, че се случва нещо, не означава, че всичко е ОК. Дори напротив, дава сигнал, че бавно се случват нещата. 4 години не са малко. Спирките точно от няколко месеца са така, и са по европрограми, които мисля, че доста отдавана трябваше да са факт. Добри кметове са бургаския, търновския, на Каварна, добричкия.
 
От: Re: От: Re: От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

А за чехльо? Или като видиш , че тук 99 процента не го одобряваме, и давай за фандъка да говорим, нищо че темата е за плевнята. Що не вземеш тука да обясниш колко е добра фидосова



ПС: ПРЕСТАНИ С ТЪПАТА СИ АГИТАЦИЯ НАВСЯКЪДЕ

Погледни нагоре мненията троле. Блинки просто вметна че в момента е най-слабия презедент , както и най-слабия кмет на София. Изказах мнение , че не съм съгласен с него. Кое не е по темата? Такива платени тролове като теб са доста жалки създания с силно забавена/спряна мисловна дейност.

Блинки да сравняваме всеки друг град със София не е честно. София побира една пета от населението на България. Естествено , че проблемите са повече , но Фандъкова се справя много добре с длъжността , променя столицата по прекрасен начин и се справя с всички предизвикателства (протести, бедствия , бежанци) до сега само с професионализъм.
 
От: Плевнелиев: ЩастлиФТ съм

Не знам,според мен и щастлиФтеца и шефа му имат само по една единствена хубава черта.:lol:
 

Горе