Пликчетата на еконта ?

Няма ли кой да му каже на зоо-любителя, че има възможност на повече от един цитат в мнение? Въпросът е - неук ли е, та не знае или трупа постове (?!?)?

Веган съм. А те минават за яко тъпи…
 
Колеги, споделете като намерите оферта за изработка на собствени "еконтови" торбички с ваш бранд, ако не е проблем. Мерси предварително!
 
10
16
21 стинки - стига ревали.

Както вече ти отговориха, никой не реве. Само се обсъждат цените и вариантите.

Имам един въпрос към теб......изобщо изпращаш ли пратки ежедневно и дали те са повече от 5-10? За подателите, които имат 5-10 пратки на ден не ги бъркат 10-20 "стинки" Може да е проблем за тези, които изпращат по 50-100+ пратки на ден. Тогава тези "стинки" стават десетки левчета ;)

И между другото доколкото разбрах, Еконт ще имат опция получателя или подателя да плати торбичката, което е най-логичното което могат да направят от Еконт.
 
Как си представяш някойн да чете пликовете. Нямаш данни - обратна връзка. Сляп си. За кво брандиране говорите - пълни глупости. Като направя плика на гъз с тиксо - кой щенго чете.

Нали не сте на 12 годинки.

Ммм...знаеш ли, ние като заменихме пликчетата на еконт с наши си хората доста ги хареса и казаха че им е далеч по-приятно така, най-малкото веднага ги разпознаваха в големите купчини от пратки. Но всеки бизнес е различен, това че при теб няма значение не значи да налагаш мнението си, като ще се правиш на "винаги първи" поне не изпъквай като идиот :D
 
Фактичесски какво направихте с пликчетата, оказа се, че на еконта пликчета са най-ефтини... Ебати търговците:)
 
Няма такава опция за момента :)
АЗ ще си правя мои, отдавна ми е мерак, но сигурно ще ги правя в чужбина и ще ми отнеме време.
 
Ще поживеем и ще видим. Може би за клиенти, които пращат и опаковат партките си в офисите - ще има опция торбичката да си я поеме получателя. Но при мен всичко с еподготвя предварително и само се оставя в офиса, тоест трябва торбичките да са при мен предварително.
 
Някой проверил ли е цената на пликовете на екстра пак? Минимално количество искат 5000, но не ми се занимава в момента да им попълвам формуляра. Та някой ако вече знае да сподели?
 
Но при мен всичко с еподготвя предварително и само се оставя в офиса, тоест трябва торбичките да са при мен предварително.

Аз имам останали торбички от преди. Подготвям си пратките и като им ги занеса в офиса ги маркират и таксуват. Можеш да си ги платиш или да ги сложат за сметка на получателя.
 
Не е задължително да си търсите брандирани пликове в различни размери, можете да направите същото с брандирано фолио на ръкав, което да си лепите според размера на пратката с лепачка (sealer). Вземете си един етикетен принтер за ширина 10см (варианти много и не са скъпи) и си печатайте товарителниците на стикери вместо това примитивно печатане на А4.
Варианти много а лепачката и етикетния принтер имат още много приложения и си заслужава вскеки да има такива.
 
Някой има ли инфо от какъв материал точно са торбичките на еконт - LDPE, MDPE, HDPE.. ?
Направих запитване за полиетиленови ръкави непрозрачни, но минималното количество на повечето места е 100кг.
 
И каква стана тя -- Махнаха джобовете за товарителници от пликовете ( за най-малкия е сигурно, не знам другите размери) и предлагат джобове за товарителници на 6ст. И цената на плика отива по дяволите. Сигурно за да им ползваш ролките с етикетен принтер. Знам, че никой не ни задължава да ги ползваме, но изнагляват леко.....
 
И каква стана тя -- Махнаха джобовете за товарителници от пликовете ( за най-малкия е сигурно, не знам другите размери) и предлагат джобове за товарителници на 6ст. И цената на плика отива по дяволите. Сигурно за да им ползваш ролките с етикетен принтер. Знам, че никой не ни задължава да ги ползваме, но изнагляват леко.....

Искаш ли моя доставчик на всичко с % отстъпка на кашон.
 
И каква стана тя -- Махнаха джобовете за товарителници от пликовете ( за най-малкия е сигурно, не знам другите размери) и предлагат джобове за товарителници на 6ст. И цената на плика отива по дяволите. Сигурно за да им ползваш ролките с етикетен принтер. Знам, че никой не ни задължава да ги ползваме, но изнагляват леко.....

След като всички офиси на Еконт вече печатат само с етикетен принтер, няма логика такова огромно количество материал да се прахосва за неизползвани джобове.
И в друга тема писах - етикетния принтер е огромно удобство не само при принтирането на товарителници но намира куп други приложения.Освен време се пестят и средства. Просто е смешно 2018г някой да принтира товарителници на А4 и да ги нагъва. От поне 15 години по цял свят хората принтират с етикетни принтери.
 

Горе