Плъгин или темплейт за недвижими имоти

cremabox

Active Member
Колеги трябва ми плъгин или темплейт(WORDPRESS) за сайт за недвижими имоти Безплатен
Трябва ми търсачка, листинг и мултиезичност, ако има алтернатива на някоя друга система моля споделете, че нищо не открих.
Добавене: Сайт за агенция, а не обяви от потребителите
 
Последно редактирано:
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

А дали ще може да стане мултиезичен примерно с qtranslate. Само този темплейт ли е нужен? Извинявайте просто не чаткам много wordpress? Виждам, че този е платен, а аз търся нещо безплатно.
Благодаря много, ако има и други варианти моля споделете.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Ако беше прочел един др. постинг тук щеше да разбереш че има как да получиш достъп въпреки, че е платено.

Дали с qtranslate може да се преведе си нямам и най-малка идея. Досега винаги съм ползвал WPML.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Ей вапер де са изгуби бре? Да не беше на море?
Иначе таквоз чудо и безплатно няма,преди месец търсех и намерих само смотани теми и плъгини.
А дали ще може да стане мултиезичен примерно с qtranslate. Само този темплейт ли е нужен? Извинявайте просто не чаткам много wordpress? Виждам, че този е платен, а аз търся нещо безплатно.
Благодаря много, ако има и други варианти моля споделете.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Колеги трябва ми плъгин или темплейт(WORDPRESS) за сайт за недвижими имоти Безплатен
Трябва ми търсачка, листинг и мултиезичност, ако има алтернатива на някоя друга система моля споделете, че нищо не открих.
Добавене: Сайт за агенция, а не обяви от потребителите
@Вапца, що ти треба да се занимаваш на WP?
Нали беше спец по Drupal, че даже и обучения предлагаше! http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43178
Пада ти реномето на голям разбирател и учител на Drupal
Хваща ме яд, когато някой се прай на голЕм, но иначе търси безплатни решения, щот не може да направи нищо и хал хабер си няма
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

А дали ще може да стане мултиезичен примерно с qtranslate. Само този темплейт ли е нужен? Извинявайте просто не чаткам много wordpress? Виждам, че този е платен, а аз търся нещо безплатно.
Благодаря много, ако има и други варианти моля споделете.
Фри, не знам. Има, но някъде ще има нещо, което няма да ти харесва. С този плъгин за превеждане няма да е зле, но пак повтарям (и в тази тема), ако искаме качествен превод или мултиезичен сайт, си е нужно всяка отделна езикова версия да си е отделен поддомейн или както се направи - директория и т.н. Не за друго но няма да се успее да се преведат слайдовете, графиките, имената на уиждитите (ако си оставите), малките елементи. ;)

Виж тук. Това ми хвана окото. Но както казаха, трудно е с фри неща да се правят качествени ресурси.

1001freewpthemes.com/tag/real-estate-wp-theme/

wpcrash.com/awesome-free-real-estate-wordpress-themes/

А тук са направили много хубава селекция на платени такива теми:

designrazzi.com/2013/wordpress-realestate-themes/

Успехи. ;)
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

тук ако ти върши работа graphicdesignjunction.com/2011/10/35-fresh-wordpress-themes/

има това jinsonathemes.com/fabs/?themedemo=Avenue
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Пробвах няколко вече и всичките имат по някой бъг.
Някои не са за мултиезични сайтове, с някои трудно се управляват снимките, а на някои куца нещо друго.
Може ли някой, който е създал подобен сайт, да ми каже коя тема е ползвал и да даде линк на сайта да видя до какво се стига?
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Реално, точно такъв не, но от опит ще ти кажа, че с платено е най-добре. Все пак читавите платени теми си имат съпорт, ако нещо им е бъгаво. А не фрито, няма от какво да се оплакващ, а често идват бъгави. Даже последно време грам не ги препоръчвам на никой. ;) Имам един познат, който си пада по тях, и реално често преправя нещо, за да вървят добре. Не е изключено да се случи и при платените, но вероятността е много малка. Докато при безплатните е нещо като задължително условие последно време. :) А и отделно - безплатните не са осъвременени. Виж една платена и една фри и прецени като потребител кое ти се вижда добре. ;)
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Е аз как да платя за нещо което виждам фрее версията му как работи- Объркано. Аз това как ще го предам на човека- той ще го оплеска на секундата.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

абе като тръгнете с пръдня боя да правите сте много интересни... Ти ако се стискаш за 50$ за тема, то какъв ше е този проект. Фри темите са боклук. Платените си имат демо версии и с един поглед ти става ясно какви са възможностите на темата. освен това си имат съпорт , ъпгрейди и всичко, което ти е нужно, дори да не си в час с кодене и тн.
Наслагайте си по портфолията проекти върху 2010/2011 темите и tk домейни, после що нямало клиенти..
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Добре кажи ми как да се доверя на платена тема по-новичка, като съм пробвал почти всичките хакнати от wplist и са пълни боклуци. Искам да е мултиезичен, а това няма как да стане, защото или търсачката не се превежда, или бутоните, или нещо друго, а ако го направя на отделни WP инсталации трябва всеки имот да се добавя 3 пъти, а това не е допустимо. Убедих се, че с WP нищо не става както поискаш още веднъж, но трябва да е на WP
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

Добре кажи ми как да се доверя на платена тема по-новичка, като съм пробвал почти всичките хакнати от wplist и са пълни боклуци. Искам да е мултиезичен, а това няма как да стане, защото или търсачката не се превежда, или бутоните, или нещо друго, а ако го направя на отделни WP инсталации трябва всеки имот да се добавя 3 пъти, а това не е допустимо. Убедих се, че с WP нищо не става както поискаш още веднъж, но трябва да е на WP

С безплатни теми и плъгини няма да стане, колкото и да ти се иска. Ще трябва да налееш известна сума в премиум тема и платени плъгини, за да стане сайта като хората. Разгледай Themeforest и CodeCanyon и съм почти сигурен, че ще намериш това, което ти трябва. А относно това, че все нещо не се превеждало, има моменти в които ще трябва да барнеш и кода малко, за да се получи.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

...всеки имот да се добавя 3 пъти...

Ти да не би да очакваш автоматично да ти превежда описанията? Надали изобщо има такова чудо.. камо ли безплатно.
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

със обявите е лесно qtranslate си помага, но проблема е сбутони и елементите в дропдаун менютата. Преди 15 минути завърших един сайт на drupal- много функционален и даже по стабилен, обаче клента не ще drupal. Тоз WP ми скъса нервите
 
От: Плъгин или темплейт за недвижими имоти

със обявите е лесно qtranslate си помага, но проблема е сбутони и елементите в дропдаун менютата. Преди 15 минути завърших един сайт на drupal- много функционален и даже по стабилен, обаче клента не ще drupal. Тоз WP ми скъса нервите
е как пък средностатистически клиент ще знае какво е друпал водрепс джумла пък и отгоре на всичкото и ще прави разлика между тях...нещо май ни будалкаш ми се струва:) моите клиенти на които съм им правил ''изръбъткъ на зайт'' принципно не знаят какво е браузър как пък твоите са все толкова ерудирани:) или просто се правиш на печен и искаш помо6т от публиката ей големи сте вебдезигнер студия големо не6то...:)
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе