Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Да, то като се замислиш какво предаваш - ебана в гъза държава за 100 години напред пълна с мангали.
Защо да е будала, ти би ли предал страната и знамето си за пари?
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Да, то като се замислиш какво предаваш - ебана в гъза държава за 100 години напред пълна с мангали.

Това е твоята гледна точка, неговата навярно е различна. Всеки е прав за себе си. Един има едни приоритети, друг - други. Странното е, когато някой започне да натрапва своите виждания и да мисли всички останали за глупаци, заради това че не мислят като тях.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Да, то като се замислиш какво предаваш - ебана в гъза държава за 100 години напред пълна с мангали.
Ебана е заради дебилите от аватара ти и подобните им. България е много повече от територия и население, но явно нямаш толкова гънки, за да го схванеш.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

До колкото съм запознат Германския национален отбор му е предложил да се бие за него срещу 1млн. евро и той е отказал. Дали това е еднократно възнаграждение, като бонус или годишна заплата, не знам. Не изключвам възможността да е отказал от патриотични подбуди, но в отказа му мисля, че има и друг аспект - тия пари си ги изкарва в България, чрез други дейности, които е слабо вероятно да ги извършва там.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Кобрата е кораво момче, българско, уважавам го за това, бие се мъжката, изглежда мъжката, гледа лошо..абе симпатяга, нашо момче, няма как да не му се радваме. Но Кличко, оле майко, не вярвам да го победи. Оня е чук отвсякъде, не го ебе изобщо, той просто не губи никога.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Бе то като се замислиш ако имаш пари и в България се живее
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Ако и спортните ни успехи се опитвате да хейтите... май е по-добре да не пишете "българи" такива.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Некои хора пишат на български, но не могат да се нарекат българи
Срамно ми е, че и при такива победи на български спортисти, некои се изказват нихилистично, просто да се напраят на интересни ми са струва

Кубрат Пулев е не само голям български боксьор, но е и голям патриот!
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Мишлета и на Кубрат Пулев ли намерихте кусури?
Хайде да ви замоля, оправете първо своите, забогатейте и откажете предложение да целувате немското знаме за 5 000 000 лв и после говорете!!!
как пък не ви е срам, антибългари...
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Последните 3 коментара към кого са насочени?

Браво на кобрата нямам търпение да видя мач с кличко дори и да падне пак ще е голяма работа...
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Последните 3 коментара към кого са насочени?

Браво на кобрата нямам търпение да видя мач с кличко дори и да падне пак ще е голяма работа...
Към "RDesign","Rocksteady","uphero".
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Към "RDesign","Rocksteady","uphero".

Абе хора, кво се палите толкова, просто обобщавам някакви данни и изразявам собствено мнение. Да съм казал, че Кубрат не е добър боксьор? Но гледам обективно на нещата и мисля, че е далеч от нивото на Кличко, Поветкин, Хей и т.н. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него. Имам някакъв опит с този спорт, също съм му голям фен от както се помня и се опитвам да следя всичките му аспекти- от всичката тази абсорбирана информация и нейното обобщаване стигам до тези изводи. Нека който разбира повече и разбира нещата по различен начин да си ги обобщава както иска. Все си мисля, че темите във форумите е да се изразява мнение или тази е "хвалебствена" и трябва да пишат само хора, които мислят, че нашия боксьор е най-великия на всички времена? Ситуацията тук се изразява със снимката по-долу.



Uploaded with ImageShack.us
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Абе хора, кво се палите толкова, просто обобщавам някакви данни и изразявам собствено мнение. Да съм казал, че Кубрат не е добър боксьор? Но гледам обективно на нещата и мисля, че е далеч от нивото на Кличко, Поветкин, Хей и т.н. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него. Имам някакъв опит с този спорт, също съм му голям фен от както се помня и се опитвам да следя всичките му аспекти- от всичката тази абсорбирана информация и нейното обобщаване стигам до тези изводи. Нека който разбира повече и разбира нещата по различен начин да си ги обобщава както иска. Все си мисля, че темите във форумите е да се изразява мнение или тази е "хвалебствена" и трябва да пишат само хора, които мислят, че нашия боксьор е най-великия на всички времена? Ситуацията тук се изразява със снимката по-долу.



Uploaded with ImageShack.us

Знаеш, че в бокса нещата могат да се решат с един удар, нали? Така че, да не бързаме да слагаме магарето пред каруцата, още дори не е ясно дали ще има мач. А и дори да падне, не е срамно да паднеш от най-добрия :)

Има ли по-добър професионален боксьор в историята на българския бокс?
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Абе хора, кво се палите толкова, просто обобщавам някакви данни и изразявам собствено мнение. Да съм казал, че Кубрат не е добър боксьор? Но гледам обективно на нещата и мисля, че е далеч от нивото на Кличко, Поветкин, Хей и т.н. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него. Имам някакъв опит с този спорт, също съм му голям фен от както се помня и се опитвам да следя всичките му аспекти- от всичката тази абсорбирана информация и нейното обобщаване стигам до тези изводи. Нека който разбира повече и разбира нещата по различен начин да си ги обобщава както иска. Все си мисля, че темите във форумите е да се изразява мнение или тази е "хвалебствена" и трябва да пишат само хора, които мислят, че нашия боксьор е най-великия на всички времена? Ситуацията тук се изразява със снимката по-долу.



Uploaded with ImageShack.us


Явно разбираш и повече от хората, които съветват Кличко. Той ако беше сигурен, че ще го бие щеше вече да се е срещнал с него, още миналата година. Даже и да го победи ще му е много трудно. И аз малко съм чувал за бокс и мога да кажа, без да съм специалист, че Кубрат е много труден за побеждаване и по труден ще става. Това е видно и за слепия, затова мисля, че мач Кличко - Кубрат може да не видим никога.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Знаеш, че в бокса нещата могат да се решат с един удар, нали? Така че, да не бързаме да слагаме магарето пред каруцата, още дори не е ясно дали ще има мач. А и дори да падне, не е срамно да паднеш от най-добрия :)

Има ли по-добър професионален боксьор в историята на българския бокс?

Дай боже да е така както искат да стане всички и Кубрат да стане най-добрия, но винаги съм гледал на нещата обективно и безпристрастно за това ми е такова мнението. Иначе по нашите географски ширини той си е номер 1 няма спор.

Явно разбираш и повече от хората, които съветват Кличко. Той ако беше сигурен, че ще го бие щеше вече да се е срещнал с него, още миналата година. Даже и да го победи ще му е много трудно. И аз малко съм чувал за бокс и мога да кажа, без да съм специалист, че Кубрат е много труден за побеждаване и по труден ще става. Това е видно и за слепия, затова мисля, че мач Кличко - Кубрат може да не видим никога.

Искаш да кажеш, че Кличко го е страх от Кубрат? Май следиш бокса само по спортните новини...
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Дай боже да е така както искат да стане всички и Кубрат да стане най-добрия, но винаги съм гледал на нещата обективно и безпристрастно за това ми е такова мнението. Иначе по нашите географски ширини той си е номер 1 няма спор.



Искаш да кажеш, че Кличко го е страх от Кубрат? Май следиш бокса само по спортните новини...


На това ниво бокса далеч не е само бокс. Кличко в никой случай не го е страх от Кубрат, може и да е обратното. Но нещата не са толкова прости. Ти пък ако си мислиш, че Кличко решава с кого да се бие... :) Хората около него са преценили, че Кубрат има реални шансове да прекъсне идилията и ще отлагат колкото могат... Щом следиш толкова изкъсо бокса, трябва да знаеш с кого и как са се били кличкотата последните години.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

При мачове от такива рангове вече отдавна не става въпрос за емоции, това не са Мохамед Али и Фрейзър. Преценява се предимно пазарно, какви ще са рекламните приходи от даден мач, телевизионни права, сувенири, спонсори и т.н. А при Кличко има и доста сериозен проблем в последно време - политическите му ангажименти натежават все повече и повече и няма как да не се старае да се бие само при определени подсигурени нива на приходи.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Спонсорите ако не проявяват интерес към Кубрат, то няма да има мач, пък кой ще бие им е през уная работа, общо взето.

Страната ме е изпреварил, мошеник:)
 
От: От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Спонсорите ако не проявяват интерес към Кубрат, то няма да има мач, пък кой ще бие им е през уная работа, общо взето.

Страната ме е изпреварил, мошеник:)

Точно това исках да напиша и аз. Просто Кубрат не е достатъчно известен на световно ниво и е слаб за реклама, останалото е ПР на екипа му и яхане на гребена на вълната на българските медии.
 

Горе