Повишаване на Adsense - приходите!?

От: От: Повишаване на Adsense - приходите!?

14 клика за днеска и 6.72 $ Това не е било никога...................
бах ги у кликовете да не рекламираш иранската ядрена програма?:oops::oops::shock::shock:
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Това е абсурдно - да не си гледал нещо друго:)
Средна цена на клик 0.50 е в графа послъгване май.
 
От: От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Това е абсурдно - да не си гледал нещо друго:)
Средна цена на клик 0.50 е в графа послъгване май.

имал съм кликове по 86 цента но са рядкост един седмично или месечно :) и то е било в англоезиечен сайт - днес най скъпия ми клик е 37 цента и то пак в английския
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Ми последните два-три дена само българоезични сайтове правят 18-20 клика = ~1.20$, което според мен е повишение. Тъй като преди бях 3 клика - 2 цента :p
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Не искам да навлизам в безмислени спорове... щом мислите че ви лъжа добре... нишата на сайта също е определяща за цената на клик но вие си знаете.. гледам и днеска кликовете ми са доста добре платени и за всички който не вярват могат да видят от тук. http://prikachi.com/files/1014352T.jpg
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

До колкото ми е известно, цената на клик първо зависи от разнообразието на трафика. По мои наблюдения, Г заблуждава, че плаща за клик, а всъщност плаща за импресии, като цените за клик ги нагажда. Ако Г засече повече уникални в 1000 импресии, то вдига цената за 1000 имрпесии, което рефлектира и върху цената за клик, която както споменах, се е нагаждане върху импресиите. На второ място (не на първо) идват и самите ключови думи. Ако са по-скъпи, то и цената за тях е по-скъпа. Мисля, че класирането за дадени ключови думи в търсачката на Г играе роля в това колко да ти плаща за конкретната ключова дума, но за това съм яко несигурен.

П.П.:
Мисля, че показването на картинки с каквито и да е статистики е в нарушение на правилата на Г за конфиденциалност, т.е. опитите им да скрият начина за формиране на плащане. Не че ми се вижда лошо да покзаваш такива данни, но заради опасност от наказания от Г, по-добре не показвай такива картинки.
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Незнам тези кликове какви са но при мен за 160 клика вчера - 5 долара.
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Не знам какви са тези ваши кликове... и защо са толкова ниско платени. Аз просто исках да споделя , че има покачване... преди под 0.20 цента до 0.25 цента така вървяха но под 0.20 цента за клик не съм падал откакто ползвам адсенсе.. 4 месеца близо.. а сега средния ми клик е 0.40-0.50....... за 160 клика под 30тина долара никога несъм зимал..
 
От: Повишаване на Adsense - приходите!?

Ами това е много добре :)
Поне малко печалба да има за всеки :)
 

Горе